Şimdi Ara

Nokianın Android Cihazı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/iste-Nokia-markasini-geri-dondurecek-telefonlarin-ozellikleri.htm

Biliyorsunuz uzun aradan sonra nokia android işletim sistemli yeni telefonunu çıkaracak arkadaşlar.Fakat sanırım cihazı Türkiye pazarına sokmak gibi bir fikirleri yok.Bizde bir kaç feedback sağlayarak fikirlerimizi beyan etmek istedik.Nokiaya fikirlerimizi ulaştırabileceğimiz sayfa şurda (http://company.nokia.com/en/contact ) ingilizce bir metin hazırlamak gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Belki yeterli talep olursa türkiye pazarına getirebiliriz cihazıları.

• Nokia nın facebook sayfasına İngilizce mesagj attım çok kez hiç cevap vermediler ama başka kişilere cevap verdiklerini gördüm,
    Uzun bir anket doldurdum Nokia sayfasında genel içerikliydi.
    N1 sayfasına mail yoluyla haber almak için kaydoldum.

Daha farklı şeyler yapmamız lazım

Nokia 6230 kullanıyorum özelliklerini anlattığım bir video çekmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andires42

Nokia nın facebook sayfasına İngilizce mesagj attım çok kez hiç cevap vermediler ama başka kişilere cevap verdiklerini gördüm,
    Uzun bir anket doldurdum Nokia sayfasında genel içerikliydi.
    N1 sayfasına mail yoluyla haber almak için kaydoldum.

Daha farklı şeyler yapmamız lazım

Nokia 6230 kullanıyorum özelliklerini anlattığım bir video çekmeyi düşünüyorum.

Hocam bu contact kısmından İngilizce mesaj atsak cihazı türkiye pazarında görmek istediğimize dair,güzel bir talep olursa feedback yapacaklarını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce Türkiye pazarına dönüp dönmeyeceklerini netleştirmek için bir mesaj atalım olmassa çok kişi olmamız bunun için ama döneceklerdir her modeli geldi buraya 515,215,220 vs birde 4,5g ile işbirliği içinde Türk telekomla büyük ihitmalle gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.