Şimdi Ara

Touchpad i devre dışı bırakma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • harici mouse u kullanmak istiyorum touchpad i nasıl devre dışı bırakabilirim. denetim masasından mouse ayarlarından yapamadım. aygıt yoneticisinden de yapamadım. nasıl yapabilirim. tesekkurler

• Laptopun marka ve modeline göre değişen foksiyon (Fn) tuş kombinasyonlarından birisi olabilir.
    Bazı modellerde bunun için ayrı bir tuş vardır.
    Klavyeni incele.
  • touchpad i devre dışı bırakmadan da harici mouse kullanabilirsin
  • klavyede kapatmak için kısayol tuşu falan yoksa synaptic touchpad sürücülerini yükle(eğer yoksa)
    http://www.synaptics.com/support/drive.cfm

varsa kurcala onu bulursun
  • Kaanki aynı problem bende de dewam ediyor. Bende yapamadım..Eğer notebook toshiba ise FN F9 dan yapabiliyorsun buna cvp wer seni yönlendireyim. Eğer Toshıba ise görüşelim kanki yardım ederim sana ...
  • bildiğim kadaryıla bios ayarlarından kapanması lazım bide setup dan dene istersen.
  • Arkadaşlar çok teşekkürler, driver/utilities DVDmden arattım, yüklerken başta eksik yüklemişim. O DVD den yükledim. Canavar gibi çalışıyor. Seçenek var orada, iser hem touchpad hem de harici mouse u ister sadece birini kullanabiliyosun. Ben sadece harici mouse u kullanmak istiyorum evdeyken, zira elim touchpad e takılıyor.

Tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.