Şimdi Ara

Tıp Ve Diş Kontenjanlarını Karşılaştırdım. Yeni Kılavuza Göre Düzenlendi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
30
Favori
7.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki azerbeycan tıpı önerirmsn ? cidden kararszm sıralamam tutuor ama inan hiç blmiorm orayı?
  • En son kars kafkas tıp fakültesinin 16 bin 100 civarında kapatacağını düşünüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DR.house 1995 kullanıcısına yanıt
    Yalan söylemeyeyim bende hiç bilmiyorum.Gata var o puan çizgisinde ama oradada fetö olayları falan var karışık ve zor bir okul ve meslek.
    Bu arada kesin olarak gelmeyeceğini düşünme çünkü ülkede o kadar olaylar oluyor ki tercih yapacak öğrenci kitlesinin isteklerini tahmin etmek çok güç.Sen yazarsın oraları ama çok umut bağlamadan, istersen başka şeyler de yazarsın.Gelirse ek olarak sevinirsin :) gelmezse hiç zaman kaybetmeden ve üzülmeden yola devam ygs lys yani.Dediğim gibi o psikolojiye hazırla kendini.Ve bırak olayı akışına forumda dolanıp acaba kaç k olur tarzı gezinme aradaki sürede güzel bir dinlen tatilin tadını çıkar güç topla sonraki yıl için.
  • kız oldğum için sıralamam tutmuor. fatihte fetönün ama öğrencinin bi suçu olmaz die devlete de göndereblrler öğrencileri. fatih yazsam ? fiyatı dierlerine göre 5 6 bin daha uygun
    Öğrenciyi mağdur edeceklerini düşünmüyorum.Olur da kapatılırsa devlete gönderilirler bence de.
  • güzel düşüncelerin için çok teşekkr ederm,ama bu benm 4 . yılımdı artk yazıcaz özelleri. ruhen çöktüm bu yıl. 19klık dişleride yazıcam. bu 4 yılın stresini,üzüntüsünü,başarısızlık hissini atmam lazm. çnkü okuyacağım bölümde zor olucak ne gelirse artk. teşekkr ederm.
    4 yıla dayanmanız çok büyük başarı tebrik ederim.Bende tam istediğim puanı alamadım.Puanımı yakacaktım yani ama açıkçası 2. seneye kalmak yemedi başka yerleride yazacağım.Siz 4 sene kalmışsınız takdir ettim doğrusu.Olur da şayet bu sene de olmazsa 5.sene de başarabilirsiniz, gerçekten başarmak istiyorsanız hiç bir şey önünüzde duramaz.
  • teşekkr ederm 2. yıl veya 3. yılım olsaydı kesin kalrdm ama gücüm kalmadı artık. artık 28k lık %25 burslu tıplarıda yazıcam sıralamam 21k ama yatay geçiş için elimden gelenin fazlasnı yapıcam. tek istediğim inşaAllah herkes gönlüne göre yerleri,bölümleri kazanır. bu sınav kesinlkle bizim başarımzı ölçmüyor adım gbi eminim.
  • Hocam benim sıralamam 26059 fatih %25 tıp geçen sene 26200 ile kapatmış gelme durumunu değerlendirirmisiniz?

• Namütenehi kullanıcısına yanıt
    Bence çok yüksek.Tıp kontenjanı ve diş kontenjanı artışlarını düşünürsek.Ve güncel fetö olaylarından özellere talebin düşeceğini düşünürsek.Baya bir muhtemel gelmesi.
  • Hemşirelik de artış var mi

• bizimkoyunmetalcisi B kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum yök atlas tan bakabilirsin.
  • O durum için yökü aradık bir sıkıntı yok dedi hocam

Anlayamadım?
  • Hocam 7431 mf3 sıralamam.

kocaeli geçen sene 7700 ile kapatmış. Gelmeme ihtimali var mı sence?

Gelme ihtimali yüzde kaçtır. Bugün standa gittim kongre salonunda, oradaki görevli yeni tıpların açıldığını, birkaç yüz kişi geriye düşebileceğini bile söyledi. Sen ne düşünüyorsun
  • Oradaki görevli ile aynı düşünüyorum.Büyük ihtimal gelir bence.Ama tamamen %100 geleceğini düşünme.
  • Okul fetönündü hocam eskiden şimdi kayyum atanmış devletin eline geçmiş onu açıkladım

Tamam dostum mesajlar falan çok olunca ara sıra devreler karışıyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.