Şimdi Ara

Tıp Ve Diş Kontenjanlarını Karşılaştırdım. Yeni Kılavuza Göre Düzenlendi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
30
Favori
7.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan diş hazırlamayı düşünüyorum.İnceleyeyim eğer artmışsa konuya eklerim.
  • Yeni açılan tıpları tercih listenizde sona koyun kendinize yazık etmeyin tıpta çıkmış sorular oturmuşluk her şeydir.Kobay olarak kullanılır 6 yıllık okulu 8 yılda stres içinde ne yapacağınızı bilmeyerek bitirirsiniz.Yazmayın demiyorum ama o puana 2 yıldır açılmış tıp bile geliyorsa onu öne yazın ve tıpta aile yanında olmak çok büyük avantaj diğer fakülteler ile karıştırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unborn -- 19 Temmuz 2016; 18:16:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni açılan fakülteleri bilmem de kendi şehrinizde yazın dostlar.Emin olun zorlanırsınız.Bulaşık yıkarken, ya da tuvalet temizlerken anatomi çalışmak zorlayacaktır
  • Adam iyi araştırmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arttıgı kesin de bekliyorum kardeşim çok makbule geçer
  • oirectin kullanıcısına yanıt
    Hocam pek bilemeyeceğim gelme şansı var tabiki
  • Cdymandy C kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • oirectin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • kardeşim gerçekten ugraşmışsın çok teşekkür ederim bunlar garanti mi gözden kaçan çok var mıdır bu kadar hızlı yapmana şaşırdım dogrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cdymandy -- 19 Temmuz 2016; 19:07:31 >
    Ufak tefek yanlışlar çıkabilir dostum.Yeni açılan fakültelerden iyi kontenjan geliyor.Onlar kesin doğru zaten.Ben bunları parlak bir gelecekten 2016 ile 2015i karşılaştırıp yazıyorum.O site de güvenilir yani.Uzmanlar hazırlıyor onları da.
  • eyvallah çok sağol kardeşim çokmakbule geçti bi kere daha sorayım20976 sıralamaya ordu rize diş gelir mi?
    Hocam gelebilir ihtimal var arada 1.5 k lık fark var belki tıpın da artması dişi etkileyebilir.zaten dişin kendisin artışı etkiler.
  • Hocam mf4 sıralamam 18554 sizce artan diş ve tıp kontenjanları nedeniyle itu inşaat şansım nedir? (geçen sene 17900 ile kapatmış ıtü )

• Eray_36 E kullanıcısına yanıt
    Hocam çok yorum yapamayacağım ama gelme ihtimali var bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktug6198

Hocam çok yorum yapamayacağım ama gelme ihtimali var bence

Anladım hocam teşekkürler

• Kardeşim eline sağlık, çok iyi iş çıkarmışsın.12200'deki Muğla 12350'ye geriler mi sence?

• snowviper S kullanıcısına yanıt
    Bence geriler zaten muğlada fakülte açıldı onunda etkileyeceğini düşünüyorum.
  • beyler mf-3 2544 çapa için şansımı ne görüyorsunuz ?
  • Hocam sıralamam 17400 küsür Erciyes diş geçen sene 17200 le kapatmış bu artışlara göre gelebilir mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilta1903 -- 19 Temmuz 2016; 22:36:17 >
  • 26k ya kıbrısta diş gelir mi ya tam burslu nolur yardım pleaseee

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.