Şimdi Ara

Opeth'in yeni albümü (30 Eylül 2019)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    01. Livet’s Trädgård / Garden Of Earthly Delights (Intro)
    02. Svekets Prins / Dignity
    03. Hjärtat Vet Vad Handen Gör / Heart In Hand
    04. De Närmast Sörjande / Next Of Kin
    05. Minnets Yta / Lovelorn Crime
    06. Charlatan
    07. Ingen Sanning Är Allas / Universal Truth
    08. Banemannen / The Garroter
    09. Kontinuerlig Drift / Continuum
    10. Allting Tar Slut / All Things Will Pass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mandalorian -- 21 Temmuz 2019; 16:12:21 >

• Kulaklar bir huzurlansın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahane!
    Bu mesaja eklenen görseller:

Opeth'in yeni albümü (30 Eylül 2019)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine şahane olacak, çok hızlı ve üretkenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Damnation, Pale Communion gibi albümlerini beğeniyorum. Umarım bu da onlara benzer olur.
  • Mikael albümleri tek başına yazdığından kayıt işini çok çabuk bitiriyolar. diğerlerine çaldıkları enstrümanlarla en temiz kayıtı almak düşüyor. şu kapaktaki leşler arada böğürebileceği anlamına gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 22 Temmuz 2016; 21:15:11 >
  • Katatonia'dan sonra bir bomba da Opeth patlatıyor, mis gibi valla 2016... Riverside'dan da albüm geliyor aldığım duyumlara göre :)
  • Madem bu kadar Opethian toplanmış şunu şuraya bırakayım :)

https://www.youtube.com/watch?v=o7Rs5opuXB0
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaelAkerfeldt

Madem bu kadar Opethian toplanmış şunu şuraya bırakayım :)

Gayet başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Gayet başarılı

Teşekkürler :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Gayet başarılı

Teşekkürler :)

Diğer videolara da baktım, müzik zevkiniz benimkine benziyor. Opeth'i daha önce tanıdınız yoksa Steven Wilson'ı mı?

• İlk önce Opeth'i tanıdım Credence ile... ilk dinlediğim parça oydu, zamanla Opeth'in biyografisini okuyarak falan Steven Wilson'ı keşfettim, en sevdiğim gruplardan biri de Porcupine Tree'dir. Riverside da favori gruplarımdandır. Piotr'ın ölmesine çok üzüldüm :(
    www.soundcloud.com/opethianskies burada da kendi parçalarımın yanı sıra Cover çalışmalarım da bulunmakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5BBEC5079 -- 28 Temmuz 2016; 11:14:26 >
  • Şarkı yine harika ya
  • Şarkı fena değil.
  • Son albümlerinden dinlemeye başlayacağım. Eternal Rains Will Come adlı parçalarını dinlemiştim dün, oldukça güzeldi. Bugün Pale Communion'dan başlayıp geriye doğru gideceğim. Bu defa sondan başlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çok güzel olmuş şarkı son zamanlarda sık sık dinliyorum. Beğenmediğim kısmı aralarda tak tak gibi benim bile yaptığım basit bir şeyi şarkıya koymaları, ilk seferde çok kötü gelmişti ama dinleyince gayet hoşuma gitmeye başladı.Çok beğendim şarkıyı.
    Opeth'i dinlemeye ilk albümden bir parçaya vurularak başladım sonra Damnation'u dinledim ve birbirinden bu kadar alakasız ama mükemmel parçalarından dolayı Mikael'e hayran oldum.Benim için müzikal bir devrimdi.Dinlediğim çoğu grup sıkıcı ve tek düze geldi, sonrasında araştırınca dahada derinlere daldım Progressive rock ve Metal müziğe... Mikael ve Steven Wilson bu devrin müzik dahileridir, kesinlikle ilk albümden son albüme kadar dikkatle dinlenmeli ve incelenmelidir çünkü bu adamlar öyle boş işler yapmıyor, müziği gerçekten sevdikleri için bu işi yapıyorlar.Bu yaptıkları müziğin kalitesinden, yaptıkları müzikal değişimden anlaşılabilir ayrıca röportajlarını okursanız nasıl bi kafa yapısına ve müzik bilgisine sahip olduklarını, ne yapmak istediklerini görürsünüz.
    Eminim ki yine çok kaliteli bir albüm bizi bekliyor, keşke imkanım olsa da şu albümleri plak şeklinde dinleyebilsem.

• benim bu thread'de upuzun bir yazım vardı yeni parça hakkında, bana sorulmadan uçuruldu galiba... :(
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.