Şimdi Ara

Futbol Maçı Hariç Lig Tv İzliyor Musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli özet veriyorlar. Renkli güzel programları yok. Şahsen ben izlemiyorum. Siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende vay bee hariç ve arada haberler denk gelirse izlerim onun dışında izlenicek bişi yok . Hatta bu sene belki lig tv bile almıcam fenerin başındaki diktatör ve vasıfsız yüzünden heyecanlı da değilim zaten yeni sezon için ,parayı da ağaçtan toplamıyoruz
  • İzlemiyorum pek önceden 21 vardı onu çok sever takip ederdim birde maraton başlayınca onu izlerim oda maçtan hemen sonra olduğu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyini izleyeceksin ki? kalite yerlerde... ligin bu kadar berbat olmasında yayıncı kuruluşun da etkisi büyük. maç dışı ekstra bir yayın yok.

normalde haftanın panoraması tarzı spor-magazin programı yapmaları lazım açık kanaldan, sırf lige ilgiyi arttırmak için. ona bile kafaları basmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

neyini izleyeceksin ki? kalite yerlerde... ligin bu kadar berbat olmasında yayıncı kuruluşun da etkisi büyük. maç dışı ekstra bir yayın yok.

normalde haftanın panoraması tarzı spor-magazin programı yapmaları lazım açık kanaldan, sırf lige ilgiyi arttırmak için. ona bile kafaları basmıyor.

Maç sabahı diye bir program yapılıyor rezalet.  Futbol Maçı Hariç Lig Tv İzliyor Musunuz ?

Kadın kasıla kasıla bir şeyler geveliyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Yok hocam işte program demeye bin şahit. İçi boş, futboldan da anlamayan kişiler çıkıyor geveliyor bir şeyler. Maksat saati doldurmak.

Cidden 5 kuruş haketmeyen bir yayın için dünyanın parasını alıyorlar. Bein alır bir şeyler değişir dedik ama onların da belli ki pek yatırım yapmaya niyetleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Yok hocam işte program demeye bin şahit. İçi boş, futboldan da anlamayan kişiler çıkıyor geveliyor bir şeyler. Maksat saati doldurmak.

Cidden 5 kuruş haketmeyen bir yayın için dünyanın parasını alıyorlar. Bein alır bir şeyler değişir dedik ama onların da belli ki pek yatırım yapmaya niyetleri yok.

İşi paraya dökmüş bir kuruluş. HD için ayrı para veriyorsun, spor ekstra cart curt için ayrı para. Bu nedir ya ? Resmen legal soygunculuk.
  • Çok nadiren denk gelirsem avrupa ligleri haftanın özetleri
    Bir ara Ceyhun Yılmaz'ın programı vardı 21
    Futbolcularla yapılan quiz programı eğlenceli oluyor bazen.
  • Ne var diye acip bakmiyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.