Şimdi Ara

Seagate 2.5 1TB 128MB 5400RPM 7mm HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://urun.n11.com/hard-disk/seagate-25-1tb-128mb-5400rpm-7mm-st1000lm035-P121112898

Seagate 2.5 1TB 128MB 5400RPM 7mm HDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 18 Temmuz 2016; 22:13:16 >

• hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Siteler pek güvenilir değil hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet fiyatı pahalı bir ürün farkı nedir bilmiyorum ama. mekanikte wd black dan gerisi boş muhabbet. heleki seagete nin marifetlerini bilmeyen yok artık. mekanik ise wd black. gerisi boş. 136mb max gören tek mekanik 2.5 hdd ölçülemeyen anlık tepkime önizleme gösterim hızları da. tüm hdd lere boy boy takıyor.
  • Büroteknik fena değil diye biliyorum.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Peki onun yerine bunu alsam?

http://urun.n11.com/hard-disk/wd-blue-1tb-5400rpm-sata-30-8mb-25-notebook-disk-wd10jpvx-P113209857

• Angelica kullanıcısına yanıt
    alabileceğiniz en güvenilir hdd lerden bir tanesi blue hem performans hem ekonomik arasına konumlandırılmış en ideal serisi. şuan n11 de bir indirim yok acilse alın ama bence bir kupon falan bekleyin. acil değilse. sistem kuracaksanız wd. çok da performans olsun diyorsanız black arşiveme ve az güç tüketimi düşük peformans için green 7/24 aralıksız kullanım için red. önerilir. bence başka markalara bulaşmayın en çok tercih edilen hdd markası olmasına rağmen istatistiklerde en uzun kullanım en geç bozulma oranlarına sahip. kendi kullanım tecrübelerimdede aynı şekilde. 3 yıllık black kullanıyorum halen ilk günkü gibi 8 bin saat 1500 açılma kapanma görmüş durumda en ufak performans kaybı yok.
  • SSD HDD Almak daha mantıklı, çok hız farkı var
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim hocam.

n11'de 250/40 kupon satın alacagım bu sekilde fiyatı biraz daha indirebilirim. Yalnız fiyat diğer mağazalara nazaran epey düşük. Mağaza sıkıntılı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

n11'de 250/40 kupon satın alacagım bu sekilde fiyatı biraz daha indirebilirim. Yalnız fiyat diğer mağazalara nazaran epey düşük. Mağaza sıkıntılı olabilir mi?

250/40 i kactan alacaksin hocam ?
    Bende ps4 icin 2 tb almayi dusunuyorum 300 liralik backup pluslar var , icini acip koyacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

250/40 i kactan alacaksin hocam ?
    Bende ps4 icin 2 tb almayi dusunuyorum 300 liralik backup pluslar var , icini acip koyacagim.

10 lira.

• Konu başlığına fiyat yazsan daha iyi olur.
  • konu başlığına fiyat yazar mısın?
  • Ps4 için bende düşünüyorum. 1 Gb ve üstü denk gelse iyi olur. Dolar da alıp başını gitmeden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.