Şimdi Ara

note 4 şebeke problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7-8 ay önce aldığım Samsung note 4 cihazımda 1 hafta önce şöyle bir sorun ortaya çıktı.
    Mobil ağlar kısmında şebeke modunu GSM haricinde bir moda aldığımda telefonun şebeke ile irtibatı kesiliyor. Ne arama yapabiliyorum ne de ulaşılabiliyorum. Dolayısıyla İnternete de giremiyorum. Ama gsm seçersem sinyal seviyesi düşük olsa da sorun ortadan kalkıyor ve arama yapıp edge modunda İnternete baglanabiliyorum. Güncellemeleri yaptım. Başka sim kart da denedim üstelik başka operatörlere ait olanları da. Sonuç aynı. Bir de formatı deneyeceğim ama öncesinde sorayım dedim benzer problem yaşayan veya duyan ve çözüm hakkında bilgi ve fikri olan var mı? Telefon şu an lazım olduğundan servise henüz vermedim. Son çare olarak onu da yapacağım tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servise verdim cihazı. Sorun anladığım kadarıyla soketlerdeki temassizlik imiş. Değişim yok yani. Sorun çözüldü. Belki aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlara yön göstermişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trilemma -- 28 Ağustos 2016; 14:57:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.