Şimdi Ara

Komedi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikan komedi anlayışı biraz bana ters o yüzden zor gülen biriyim. Hem seyrettiren hem de cidden güldüren komedi dizileri tavsiyelerinizi bekliyorum

• Friends - Scrubs - The Office - Parks and Recreation - Silicon Valley - Blue Mountain State - How I Met Your Mother - The Big Bang Theory - Californication - Community - Shameless - Modern Family - Misfits - Louie - The IT Crowd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Friends - Scrubs - The Office - Parks and Recreation - Silicon Valley - Blue Mountain State - How I Met Your Mother - The Big Bang Theory - Californication - Community - Shameless - Modern Family - Misfits - Louie - The IT Crowd

Aralarından en sağlam 3 'ünü seçin desem sağlam olanlardan başlamak istiyorum.
  • Silicon Valley tavsiye ederim. 5 kişilik mühendis ekibinin uğraştığı yazılım ile ABD'deki Silikon Vadisi'ne girişini konu ve devamını anlatıyor. Gülme efektlilerden sıkıldıysan güzel espriler arıyorsan başlamalısın.
  • Dr.M D kullanıcısına yanıt
    İlk 5 sırayla, sonrası karışık yazdım hocam.
  • The Last Man on Earth
    Brooklyn Nine-Nine
  • İki tavsiye de benden:
    Coupling (ingiliz)
    Psych

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *The Last Man On Earth
    *Sillicon Valley
    *Californication
  • my name is earl
  • Chuck bence, kesin izlemelisin. 3-4 . Sezonlarda ve sonrasında morgan ı gördükçe gülesin gelecek emin ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.M D kullanıcısına yanıt
    Mockumentery tarzı gülme efektsiz dinamik tarzda komedileri daha çok seviyorum ben şahsen. Bu doğrultuda

Modern Family
    Arrested Development
    The Office
    Community
    Silicon Valley

Şeklinde güzel bir liste sunulabilir, iyi seyirler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.