Şimdi Ara

15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi - Bastırıldı [ANA KONU] / 3 Ay OHAL İlan Edildi (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.802
Cevap
76
Favori
847.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafası kesilerek demiyor orada.öldürüldüğünü kimse inkar etmiyor alenen yalan söylüyorsun hala kafası kesilerek diye.boğularak ve kesici alet ile vücuduna darbe aldığı için ölmüş diyor.yalancısınız ve uyduruyorsunuz...
    üzerinden tank geçmiş kendi uçağın bombalamış heklikopterin ateş açmış kendi ordunun üniformalı askeri(adı asker tabi bunların) üzerilerine ateş açıp acımadan 238 kişi ölmüş,siz hala bunu yapanların arasındakilerden birinin ölümü ile ilgileniyorsunuz.siz busunuz işte daha fazla yoruma gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 7 Ağustos 2016; 19:03:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Burdaki alay, AKPlilerin cesareti için değildi yalnız. Bir tankı insanlar durduramaz. Tankın içindeki asker, emirlere uymayıp, can kaybı olmasın diye, tankın kapağını açıp teslim olmasa, o tankı asla etkisiz hale getiremezsiniz. Karşılığında ne oldu? askerler linç edildi, kemerlerle dövüldü, boğazları kesildi... Bunları yapan adamların cesur olması, vatan sevgisi veya iman gücü olması önemli değil. İnsan olamamaları önemli ve sorun olan kısım. Ha aralarında hiçmi düzgün yoktu? vardı; o teslim olmuş askere, benim kardeşim diyen polis gibiler mesela...

Seni gidi provakator. O Tankla ezdigin kim? Sanki Turkiyeyi işgal eden ingilizi yunani mi eziyon o Tankla? Nasıl bir zihin yapın var senin?
    O tank benim milletimin.
    Tankın içindeki benim kandırılmis askerim.
    Orada darbeye karşı duran benim halkım.
    Darbeye karşı gelen asker benim askerim.

Bu millet hiçbir mehmetcigi katletmez.
    Bu millet senin gibi provakatorlerin oyununa gelmez.
    Senin bu milletin vergisiyle maaşını alan, general olmuş ama adam olamamış Zavallilardan ne farkın var pis provakator.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Üye olmadan da takip ediyordum. :)

Türkiyeye internet geldiğinden beri internet kullanıyorum. Bu forumu ilk kurulduğu günden beri takip ediyorum. Kimi zaman çok, kimi zaman şöyle bir göz gezdirecek kadar.

Şu an beni ve bu konuyu okuyan herkesi aptal yerine koydun ya, bravo gerçekten.

• Adam gibi adam DB saygım arttı bugünde yalnız bırakmadığı için. Teşekkürler #DevletBahçeli #Bozkurtlarına ve gerçek #Ülkücülere Minnettarız.

15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi - Bastırıldı [ANA KONU] / 3 Ay OHAL İlan Edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndSpeed -- 7 Ağustos 2016; 19:14:36 >
  • forumdaki çakma ülkücüler örnek alsın adamı hep söylüyorum.
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    Senin halkım dediğin, kandırılmış dediğin teslim olan askeri katletti, hala bu millet katletmez diyorsun.
  • şaka gibi adamlar ya.5 milyon kişi toplanmış neler diyor bunlar hala ne peşinde.allahtan kimse prim vermiyor bunlara artık.
  • Kılıçdaroğlu acayip heyecanlı
  • DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    Hadi oradan. Hadi oradan. Bu millet seve seve askere gonderdigi evladını ancak bağrına basar. Ama senin gibi provakatorlerden her şey beklenir. Her naneyi yiyebilirsiniz.

• #Kılıçdaroğlu eli titresede heyecan olsada normal kendisini sevmem ama bu saygısızlık yaptığım anlamına gelmez ve bugün kendisinin bu mitingte birlşk ve beraberlik olduğu için Gerçek #Atatürkçü #Vatansever Dürüst insanlara, yalnız bırakmadığı için fakat bazı noktalara deyinerek alttan mesajlar vermeside gözden kaçmasada yinede Teşekkürler.

• kılıcdar hala dikta diyo ya.adam otomatiğe bağlamış artık.
  • Ya bu kemal kılıçdaroglu chp hic iyi temsil ettiğini düşünmüyorum

• keremak35 K kullanıcısına yanıt
    Milletin tüm coşkusunun içine mıçtı :)

• Bunların olayını çözdüm ben su istiyorum sen meyvesuyu veriyorsun kafa yapısı bu. Bu arada 2. Maddeden 4 e atladı heyecandan

• Birisi konuşurken dinlenmeli. Katılımcılar arasında konuşmayı kesercesine alakasız sloganlar atanlar var. Ayıp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şimdi buraya neden çıktım niçin çıktım nasıl çıktım?bunu izaha gerek yok gördünüz, yürüdüm çıktım.
    ama çıkmamışta olabilirim.çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır.görünen köy..uzakta diildir...
    buraya çıktıkta sonradan çıkmadık mı dedik?bunlar bi takım uydurma laflardır.
    sahi ya ben buraya neden çıktım?kim çıkardı ulan beni buraya?

ah rahmetli kemal sunal ya...
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    O sloganları kesemezsin. Tüm konuşmacılarda atacaklardır o sloganları

• quote:

Orijinalden alıntı: keremak35

Ya bu kemal kılıçdaroglu chp hic iyi temsil ettiğini düşünmüyorum

Kesinlikle temsil edemiyor.İnşallah en kısa zamanda gider
  • Adam doğruları söyledi akp tabanını kazanmaya çalışmadı somut şekilde anlattı ama işinize gelmeyince tabi camiye, kışlaya, adliyeye siyaseti sokmamalıyız, likayat sistemi olmalı , allah işi ehline vermelisiniz demiştir diyor buna bile yuh sesleri geliyor komiksiniz.
  • Genel Kurmay başkanına olan sevgi ne güzel. Ordumuzu zayıflatmak isteyenler kahrolsun.

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.