Şimdi Ara

CANON MU HP Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
26.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAZICI ALICAM KARAR VEREMEDİM ÇOK FONKSİYONLI OLACAK RESİM ÇIKARMA ÖZELLİYİDE OLACAK HP Mİ CANON MU YARDIM CI OLURMUSUNUZ

• canon un baskı çözünürlülükleri daha yüksek ve fotoğraf kağıtlarıda daha iyi ben canon tavsiye ederim
  • bence de canon
    sıkıntı cekmezsin fiyatı da daha makul
  • KESİNLİKLE CANON mp150 veya 160 olabilir.
  • tabiki canon, hp'nin bazı lazer modellerini canon yapıo zaten...
  • canonun kartuş dolumu ile ilgili sorun çıkmıyor değilmi arkadaşlar. hp lerde dolum daha kolay oluyor diye duydum. En kolay doldurma açısından hangi modeli tercih edersiniz. Yazıcıyı fazla kullanacağım için sıfır kartuş biraz tuzlu gelecek bana. Ayrıca şu an en ucuz kartuş epson ların sanırım. epson larda doldurulabiliyormu acaba?
  • CANON MP460 kartuş çabuk bitiyor mu ve kartuş dolumunda sorun oluyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xdian

CANON MP460 kartuş çabuk bitiyor mu ve kartuş dolumunda sorun oluyor mu?

Bugün öğlene doğru sipariş vericem CANON MP460 hiç kullanan yok mu?
  • Komşudaki hp allinone ile karşılaştırınca canon un daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...
  • ben hp die biliodum açıkçası öğrendiim ii oldu
  • CANON MP460 baya iyi diyorum şiddetle tavsiye ediyorum...

bu arada böh diyimde herkez canlanıp konu şenlensin :D
  • mp460 bulunmuyor artık, sadece bimeks outlet'te var o da teşhir ürünü. Hatta bimeks outlette mp600 de var.
  • canon en iyi iki artısını söyleyeyim.

1. renkli kartusların herbiri ayrı renkte. böylece doldururken rahat oluyor.
    2. hp nin yazılımı gibi habire hata verip durmuyor. yani "yazıcı bulunamıyor" ya da yazdırma biriktirici kilitlemiyor.

kısaca canon derim.
  • Peki arkadaşlar bu canon da pixma denen bir şey daha var ... Yani canon m210-220 vaR bir pixma 210-220 var .. Bunlar arasında fark varmı ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolverine_

Peki arkadaşlar bu canon da pixma denen bir şey daha var ... Yani canon m210-220 vaR bir pixma 210-220 var .. Bunlar arasında fark varmı ???

öyle bi şey yok, hepsi PIXMA MP serisidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolverine_

Peki arkadaşlar bu canon da pixma denen bir şey daha var ... Yani canon m210-220 vaR bir pixma 210-220 var .. Bunlar arasında fark varmı ???

en saglıklı cevap servis çalışanından alınır, pixma sadece bir ozellik, aynı tourneo connect gibi
    ip series mp series i series diye gider
  • Herkes canon dio buraya hp demek için girdim ama tepki alırım die korkuyorum

ozmn canon
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenan24

Herkes canon dio buraya hp demek için girdim ama tepki alırım die korkuyorum

ozmn canon

Sen fikrini söyle kimse bişey diyemez.
  • arkadaşlar canonlar arasında hangisini tavsiye edersiniz mp610 .mp4010 ve mp4120 benim için alabileceğim çıktı sayısı yani siyah beyaz çıktı maliyeti önemli bilgi veren çıkar mı acep
  • Ben kısa araştırmama göre Canon mp610'u beğendim şimdilik. Canon'ların kartuşları da ucuz. Ancak kağıtları daha ucuz olan Canon mu HP mi bilemiyorum, sanırım HP'dir. Bilen varsa yazarsa sevinirim. HP'nin bazılarında wireless var o iyi.

Ancak yurt dışında, özellikle ABD'de Epson'lar daha çok tutuluyor sanki. Dpreview sitesinde filan. Belki üst modellerdedir. Ancak HP ve Epson'da tıkanma sorunları olabiliyorken, Canon'da nerdeyse olmuyormuş.

İşte bir link, burada almaya değer 5 printer var demiş (A4) ve karşılaştırma yapmış, Canon mp610 birinci Only five Photo Printers are worth buying

Ancak yazının tarihi 1 Kasım 2007. 1 sene oldu yeni model çıkmadı mı? mp610'un yerine mesela?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.