Şimdi Ara

AKK Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sırf AKK yüksek olsun diye TTNet'ten Süperonline geçiyorum.En üst paket olan 125 GB alıyorum.Sanıyorum ki bu torunlarıma bile yeter(!).
    Fakaat şehir dışındayken bir mesaj geliyor.AKK'miz dolmuş.E bakıyorum sitede 85 GB var daha.Neymiş efendim 50 GB upload sınırını geçmişim.
    Ne youtube,ne periscopea video yüklüyorum.1.si Upload sınırını aştıysam downloadım niye 3 e düşüyor.2.si 125 GB akk yazıyor uploadım niye 125 GB değil.TTNet'te 50 Gb akk olmasına rağmen en azından ay sonuna yakın bi zamanda bitiyordu.Ve sanırım uploadla ilgili sınır yoktu.
    Bugünden itibaren bütün hukuki yöntemleri deneyeceğim.Kazıklanmış gibi hissediyorum.Fiyatı da hızı da batsın.

• Arastirmadan okumadan bur islere kalkisiyorsunuz sozlesmede yaziyor kampanyada yaziyor soloda upload kotandan gidiyor zaten istesigin.kadar adli.makamlara basvur siz zararli cikarsiniz torrenten dowload ederseniz dahi nekadar dowlad essitir okadar upload

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata bendeymiş.Konu kilit.
  • LegendAiakos L kullanıcısına yanıt
    haklısın upload kotası çok saçma thh ile sorunu çözme olasılığı var... birde change.orgta durumu yaz kalkması için imza topla belki duyup kaldırırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

haklısın upload kotası çok saçma thh ile sorunu çözme olasılığı var... birde change.orgta durumu yaz kalkması için imza topla belki duyup kaldırırlar...

Change.org yaptım bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendAiakos

quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

Change.org yaptım bile

link ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.