Şimdi Ara

Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Asus GTX 680 DIRECT CU 2gb boost-1201 mhz

Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI. Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI.

Resim temsilidir. KART DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kartın garantisi bulunmamaktadır. Faturası var, kutusu yok. Hiçbir problemi bulunmamaktadır. Yeni kart alacağım için satılıktır.

Pazarlık söz konusu değildir. İstanbul için elden alımlar sadece Esenyurt Cumhuriyet Mahallesinde yapılacaktır. Dileyen evime gelir kartı sistemde de görebilir.

Fiyat: SATILMIŞTIR.

Asus GTX770 DirectCU II O.C. DDR5 2GB

Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI. Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI. Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI.

Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI. Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI. Asus GTX 680 DIRECTCU SATIŞTA / Asus GTX770 SATILDI.

Kartın Mayıs 2017 ye kadar garantisi bulunmaktadır. Faturası var, kutusu var. Hiçbir problemi bulunmamaktadır.

Pazarlık söz konusu değildir. İstanbul için elden alımlar sadece Esenyurt Saadetdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve çevrelerinden yapılacaktır.

Fiyat: SATILMIŞTIR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 4 Kasım 2016; 12:51:15 >

• Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı kartı 2 ay önce 600 den satışa çıkardım 550 tl teklif ettiler satmadım , 550 tl den satışa çıkardım 500 tl teklif ettiler satmadım , 500 tl den satışa çıkardım hep 450 tl teklifleri aldım.baktım bu iş olmayacak orantıya bakarsak bedava versem alan kişiye ben 50 tl boçlanacam en iyisi zararın neresinden dönsek kardır deyip bu hafta içi 450 den verdim. şaka bir yana alan kişi gayet iyi bir kartı makul bir fiyata satın aldı.forumdan da 750 tl den evga gtx970 ftw bulunca benim için hem satışta hemde alışda iyi bir ortalama tutturduğum konusu hakim oldu.

hayırlı satışlar alan kişiye hayırlı olsun çok güzel bir kart fiyatta gayet makul.ben 750 den evga ftw 970 bulmasaydım 450 den satmazdım :)
  • Ne oldu kart gerimi geldi hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neglectful

Ne oldu kart gerimi geldi hocam.

Yanlış konuya mı yazdınız?

@captanico

Dh de böyle bir durum maalesef var. Ne fiyat yazarsan yaz illaki düşsün istiyorlar. Bu kart bu zamana kadar kullandığım en heavy kart. Gerçekten güçlü. Hiçbirşey yapmıyorsanız sökün kavgaya girin. Rahat 4 leşi var.

Kartın hız değerleri ve performans testleri gösteriyorki GTX770 den aşağı kalır hiçbir yanı yok. Ki forumda GTX760 lara bile 470-480 TL fiyat çekilen bir yerde...
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    sabah sabah ilk gülümsemmemi sizin mesajınız sayesinde yaptım , leş konusunda haklısınız ... 970 i elime alınca oyuncak havası estirdi bana , 680 hakikaten kaslı kallavi bir ekran kartı
  • sizin fiyatta 400leri görür söyleyeyim gigabyte windforce x3 model olan 420tl den 2 aydır satılmıyor..
  • gıgabyte wındforce 3 gtx 680 ı 420 ye dusurdum fıyatı 400 tl teklıf edenler oldu bende 420 den asagı vermeyı dusunmedım forumda

gazıantep ıcı elden sattım kartı forudma alan olmadı yanı 420 ye 400 tl veren oldu
    sımdı elımde ekrna kartı yok
    forumda da dusuk fiyattan hıc kart satana rastlamadım

gtx 970 600 lıraya dıye 2 aydır polemik yaratıp durdular gtx 680 kartın satılmasını engellediler
    tabı sımdı acelem yok nasıl olsa kartı sattım forumda satmadım yalnız

sımdı gtx 970 yada gtx 780 bekliyorum uygun fiyattan satan çıkarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreambox271980 -- 17 Temmuz 2016; 22:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreambox271980

gıgabyte wındforce 3 gtx 680 ı 420 ye dusurdum fıyatı 400 tl teklıf edenler oldu bende 420 den asagı vermeyı dusunmedım forumda

gazıantep ıcı elden sattım kartı forudma alan olmadı yanı 420 ye 400 tl veren oldu

gtx 970 600 lıraya dıye 2 aydır polemik yaratıp durdular gtx 680 kartın satılmasını engellediler

1 tane gtx970 14 ay garantili 600den gitti yakın zamanda forumu sürekli takip etmek lazım bişey alınacağı zaman uygun fiyat hiç durmuyor gibi bişe..

zaten al satçılar uygun fiyatı görünce ihtiyacı olmasa bile alıyor ne varsa..

çok değil 1060da 2 güne geliyor diğer kartların stoklar oturuncada dediğimiz fiyatları görürüz tabi ki yinede etmeyecek fiyatları yazıp aylarca bi akıllı çıkar belki diye bekleyen grup olacaktır her zamanki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: dreambox271980

gıgabyte wındforce 3 gtx 680 ı 420 ye dusurdum fıyatı 400 tl teklıf edenler oldu bende 420 den asagı vermeyı dusunmedım forumda

420 ye iyi satmışsın hocam ne kadar güncelliğini yitirsede ort.770 le yakın performans veren bir kart.Hakkını yememek lazım 1060 ın fiyatı tam bir skandal olmuş.970 ler rağbet görmeye başlar fırsatçı 970 sahipleri kartlarına 900-1000 lira arası istiyorlar.600-700 e bulunursa alınabilecek bir kart.Geçenlerde 600 e gitti.SLI olanınıda 1400 e sattılar.

• İyi mi satmisim
    Valla hiç iyi satmadim
    İstediğin fiyattan istediğin kartı bulman zor
    Sürekli takip etmen lazım forumu
    Ucuz kart ilanı olunca zaten anında alıcısı çıkıyor
    Forumdan cikmaman gerekir istediğin kartı uygun fiyattan alman için
    Oda denk gelirse

• GTX 680 bu fiyata satılmaz. Ederi 400 TL dir. Pazarlık payı ekleyin. GTX 770 ilanı var, 460 TL den.. Bu aralar bu kartların satışları çok durgun.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    ben aynısını yaklaşık 1 ay önce söyledim ama kaale alan olmadı sanıyorlarki ölücülük yapıyoruz aslında gerçekleri olması gerekenleri söylüyoruz..

1...serisinin stokları oturunca 2.el 9.. serisinin fiyatları biraz daha düşer o zaman 400tl ye bile alan çıkmaz bu kartı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

GTX 680 bu fiyata satılmaz. Ederi 400 TL dir. Pazarlık payı ekleyin. GTX 770 ilanı var, 460 TL den.. Bu aralar bu kartların satışları çok durgun.

Satılmayabilir piyasa henüz oturmadı. Otursun 350 ye düşerse 350 dende satarım. Ama kimsenin ekmeğine yağ çalamam şuan. Herkes işine baksın.

Forumdaki bütün gtx770, gtx680 ilanlarına sistematik saldırıyor millet. İşiniz gücünüz yok mu arkadaş. Gtx 970 ler 700tl ye satılıyormuşşşş. Nerde hani gösterin alalım. O öyle olacaktı bu böyle olacaktı o fiyata olmaz bu fiyata olmazlarla olmuyor o iş. Ben bu kartı 400 den sattıktan sonra 2 ay 700 e gtx 970 arayacaksam bu tamamen benim saflığım olacak. O yüzden piyasa adam akıllı oturmadan kimse fiyata laf edemez. Varsa daha uygunları, oraları tercih ediniz. 1-2 ay kadar daha indirim görmeyecek bu ilan ilgililerine duyurulur.

Saygılar.

@StickyGreen

Sana özel bir parantez açmak istedim. Hangi ilana girsem millete saldırmışsın. 970 de varsın 960 da varsın 770 de varsın 680 de varsın. Sen gerçekten kart mı arıyorsun yoksa boş lafla post mu kasıyorsun çözemedim.

2.el de 583 mesajım var 11 yıldır bu forumdayım 100lerce alışverişim oldu 48 referansım var.

Senin millete çene çalmaktan 683 post kasıp, 5 referans yapman ve üstelik sadece 5 referansda bile 4 yıldız almış olman senin hakkında bir fikir oluşturuyor kafamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 7 Ağustos 2016; 13:56:03 >

• Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Şapka çıkarayım. Bu mesaja gelene kadar okuduklarımla başım terlemişti.
  • Güzel kart 10-20 aramayın sonuçta directu 2 ekran kartı, sınıfın en iyilerinden ihtiyacı olan kaçırmasın.
  • Yukardaki arkadaşlar pekte haksız sayılmazlar hocam idarelik kart bakıyorum 2-3 gündür forumun ikinci el bölümünde fiyatlar almış başını gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

Yukardaki arkadaşlar pekte haksız sayılmazlar hocam idarelik kart bakıyorum 2-3 gündür forumun ikinci el bölümünde fiyatlar almış başını gidiyor.

Ben haksızlar demiyorum ki ben satıcıyım şuan belki ama bende kart alıcam sonuçta. Bu kartların üst segmentlerinin 2.eli oturmamışken ben niye bedavadan kartımı satayım? Sonra sizin gibi idarelik kart aramamak için düşürmüyorum fiyatı. Dediğim gibi fiyatlar otursun. Bizim millet aceleci. 1080 nin adını duyan topiklere saldırdı. Bu vatandaşlarda zamanı gelince kartlarını satacaklar anlayacaklar durumu.

Ha ben ne yapmıyorum gtx9xx konularına girip fiyat öle böle hede hödö diye taciz etmiyorum insanları. Benim konumda üslupla alakalı çok bir sorun çıkarmadılar sağolsunlarda bazı konularda bir küfürleşmedikleri kalıyor. Çok bir şey değil biraz saygı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 13 Ağustos 2016; 18:30:00 >

• ben 380tl kargo bana ait verebilirim dedim; bi dayak yemediğim kaldı...440 altı teklif bile etmeyin benden soylemesi...

umarim 440a satilir...arkadaşta istedigi karti alir...malinin degerini bilen biri

• 1 ay oldu neredeyse bu fiyattan hala satılacak herkes malının kıymetini bilsinde ederi yazan fiyatmı acaba orasıda tartışılır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.