Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Kombine Transfer Konusu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
18
Favori
14.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ayseybi

İnsan kafayı yer ya Migros 75 e satıyorlar Fenerium 100 liraya satana kadar canı çıkıyor insanın gerçekten garip Bi hal aldı durum

Aynen öyle oluyo :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayseybi

İnsan kafayı yer ya Migros 75 e satıyorlar Fenerium 100 liraya satana kadar canı çıkıyor insanın gerçekten garip Bi hal aldı durum

60 liraya satıyorsanız alayım ya migrosu hiç maça gitmedim ilk olacak.okadar param kaldı.
  • Ankaradaki Cumhurbaşkanlığı finaline bilet alan var mı beyler acil lazım.
  • 2 adet bilet lazım arkadaşlar fenerium ya da maraton. 2'si için 100 tl verebilirim. satmak isteyen olursa mesaj atabilir. daha önce forumdan almışlığım vardır. sıkıntı çıkmaz...
  • Öğrenciyim.Feyenoord maçına bilet alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiempold

Ankaradaki Cumhurbaşkanlığı finaline bilet alan var mı beyler acil lazım.

up

• Feyenord maçına bilet lazım acil olarak mesaj bekliyorum.
  • Migros I blok 2 adet kombinemiz var. Mesaiye kalmam gerektiğinden dolayı 150 TL veren olursa devredebilirim. Maçın başına yetişip yetişemeyeceğim belli olmadığı için satıyorum. Bu fiyatı veren olursa vereceğim, olmazsa ikinci yarı olsa da gideceğim. Özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler dilerim.
  • Fenerbahçe - Feyenoord (Satılık Kombine)

Fenerium ÜST A Blok

FİYAT: 100 TL

İletişim: PM veyaWhatsapp
  • 65 ten 2 bilet alınır(elden)

• Öğrenciye devredecek varsa ben alabilirim

• Okul açık yada Maratondan 2 bilet arıyorum satmayı düşünen arkadaşlar fiyatıyla birlikte özelden yazabilirler.
  • Bir soru soracaktım. Passo.com.tr de biletim gözüküyor. Pasolig kartımla mı giriş yapacağım stada yoksa gişeden bilet mi bastıracağım? Avrupa maçlarında nasıl oluyor bilen arkadaşlar pm atarsa sevinirim.

• Feyenord maçına fenerium üstden 1 tane uygun fiyattan bilet arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gryy

Migros I blok 2 adet kombinemiz var. Mesaiye kalmam gerektiğinden dolayı 150 TL veren olursa devredebilirim. Maçın başına yetişip yetişemeyeceğim belli olmadığı için satıyorum. Bu fiyatı veren olursa vereceğim, olmazsa ikinci yarı olsa da gideceğim. Özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler dilerim.

arkadaşlar iptal ettim devir işlemini maça gidebiliceğim herkese iyi akşamlar.
  • Öğrenciye ücretsiz devir etmek isteyenlerin biletine talibim.

• 2 adet bilet lazım 100 tl verebilirim

• Osmanlıspor Fenerbahçe maçı misafir tribün 1 adet bilet var. Bilgi için pm.
  • alanya maçına feneryum yada Maratondan 2 bilet arıyorum satmayı düşünen arkadaşlar uygundan düşünen olursa fiyatıyla birlikte özelden yazabilirler. irt 05316608505
  • Fb alanya maçına 4-5 adet bilet arıyoruz aynı bloktan olursa iyi olur satmak isteyen ulaşsın lütfen
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.