Şimdi Ara

1000-1800 arası telefon...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu fiyat aralığında telefon önerir misiniz? ithalatçı garantili lg g5 almayı düşünüyorum ama bazı sorunları var diye duydum mesela ghost screen gibi bişi varmış. neler önerirsiniz...

• lenova wibe p1 ve honor 7 ben bu telefonlardan birini alacağım 1300 tl

samsung A8 e de bakabilirsin (1500tl ) lg modelleri sorunlu diye duydum bende vazgeçtim
  • K-RAL kullanıcısına yanıt
    İthalatçı alıcaksan

1-huawei p9 kameraya önem veriyorsan bu arkadaşımda var denedim gerçekten güzel fotoğraf çekiyo baya kaliteli ama video performansını cok begenmedım acıkcası oyun acısındanda idare eder 3k pili vardi her halde kısaca kamera
    2-Xperia™ Z5 2.olarak bunuda seçebilirsin hem tasarım hem kamera olarak zaten bunuda anlatmama gerek yok çok güzel bir telefon kamera açısındna ancak snapdragon 810 kullanıyor biraz ısınabılır bu telefon bılgıne
    3-xiaomi mi5 yılın en iyi telefonlarından ancak su an ithalatçı garantisi almamış bir telefon yanı bozulsa muhatap olacagın kimse yok bu senin şansına kalmış bişi elinde patlayıp patlamaması
    4-HTC 10 dicem ancak fiyatları gerçekten çok pahalı belki ilerde düşer dicem ama bu telefon hakkında her hangi bir bilgim yok zaten bütçeni aşan bir telefon
    5-lg 5 zaten son günlerdeki haberleri duyduysan yeterli satış sayısına ulaşamamış belki biraz daha inebilir fiyat olarak ama şu anki fiyatı f/p ithalatçı olarak//snapdragon 820 grafik işlemci açısından en iyi telefon kendi fikrime göre 2.8 k pil az kalmış telefona

Not: İthalatçı garantili telefonlarda herhangi bir aklına bişi takılırsa kısaca şöle cevaplıyım delta servis ve bunun yanına 2 servis daha bu işi yapıyo delta servis uzun süredir var tabi ki kötü yorumu çok, iyi yorumu az bu senin yine şansına kalmış bişi benim kendi telefonum türkiye garantili oldugu halde sagolsunlar telefonum düzeltmişlerdi ancak ekranda çiziklerle gelmişti o yüzden anakartında bir sorun olmadıgı surece batarya, dokunmatık ekran bu tarz şeyleri ulkemizde parçaları satılıyosa kendın alıp bir tamirciye taktırabılırsın garantiyle ilgili bir sorunun olmaz o yüzden aradaki fiyat farkı için ithalatçı telefon almak daha mantıklı bu ilk 5 telefon içinde yorumuma göre kendin seçip alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1724950 -- 13 Temmuz 2016; 13:30:29 >

• ithalatçı garantili bakıyorsan note5 de olabilir
  • Ben G5 kullanıyorum ve telefondan oldukça memnunum.Belirttiğiniz ghost screen ve bootloop sorunları G4'ün bazı modellerinde yaşanmaktadır,G5'te böyle bir sorun yoktur.Telefona gelecek olursak da çok hızlı ve güzel bir telefon.Donanım olarak çok üst düzey bir telefon.

• Ben ace 4 ten geçicem. o yüzden performans çok önemli . kamera çok önemli değil. çok olmasada oyun oynarım. performans çok önemli en az 3 gb ramli ve en az sd 650 li ( ve onun ayarlarında) bir telefon bakıyorum.

tt(huawei) honor 7 nasıl önerir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-RAL -- 13 Temmuz 2016; 19:09:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.