Şimdi Ara

1.2 Clio HB nasıl arabadır? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
120.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rica ederim. Bildiğim kadarıyla Clio'larda genelde tüm versiyonlarında sürücü ve yolcu olarak mevcut. Yalnız buna ek olarak yine ön koltuklarda koltuk kenarında da airbag mevcut ( benim 2005 Clio HB / Authentic model aracımda da aynı şekilde mevcuttur ( ki giriş seviyesi olan modelidir. ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: qube26

Rica ederim. Bildiğim kadarıyla Clio'larda genelde tüm versiyonlarında sürücü ve yolcu olarak mevcut. Yalnız buna ek olarak yine ön koltuklarda koltuk kenarında da airbag mevcut ( benim 2005 Clio HB / Authentic model aracımda da aynı şekilde mevcuttur ( ki giriş seviyesi olan modelidir. ).

Baktığım 2. el ilanlarının bazılarında yan hava yastığı işaretli oluyor, demek bu yüzden. Tekrar teşekkürler.
  • bende 2006 model 1.2 16valf 75 bg aracımı satıyorum abs,klima,ön iki cam otomatik ,dikizayna elektirikli ,4 hava yastığı ,yol bilg. şöför koltuğu yükseklik ayarı,yol bilg. 2 adet orj. anahtarı, atiker lpg işli 2013 ün 11 . ayına kadar muane çelik cantlar camlar filmli aracı mersinden satıyorum otomatik vistes araç alacağımdan dolayı satıyorum eşim kullanamıyor manuel vitesi ilgilenen olursa msj atsın ayrıca yanında performans hava filitreside vereceğim
  • ARKADAŞLAR ACİL NAKİTE SIKIŞTIĞIMDAN DOLAYI SATMIŞ OLDUĞUM 2004 MODEL CLİO HB 2 ARACIMDAN KALMA

1 ADET UYUMLU EVERYSONY MARKA MP3-usb-AUX-CD ÇALAR UYUMLU CD ÇALAR

VE

1 ADET ORJİNAL DAHA HİÇ KULLANILMAMIŞ TERTEMİZ 0 İSTEPNE LASTİĞİ İLE TERTEMİ İÇİNDE BULUNAN JANTI VE ORJİNAL TAKIM ÇANTASINI İSTEYEN KİŞİYE NAKİT KARGO TARAFIMDAN 200 TLSINA KARGO YAPICAĞIM

PİYASA FİYATLARI AŞAĞI YUKARI

ORJİNAL MİCHELİN İSTEPNE LASTİĞİ JANTI İLE BİRLİKTE 220 TLSI

EVERSONY MARKA CD ÇALAR İSE 145 TLSIDIR.

0541 230 19 91 telEFONUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazem32

bende 2006 model 1.2 16valf 75 bg aracımı satıyorum abs,klima,ön iki cam otomatik ,dikizayna elektirikli ,4 hava yastığı ,yol bilg. şöför koltuğu yükseklik ayarı,yol bilg. 2 adet orj. anahtarı, atiker lpg işli 2013 ün 11 . ayına kadar muane çelik cantlar camlar filmli aracı mersinden satıyorum otomatik vistes araç alacağımdan dolayı satıyorum eşim kullanamıyor manuel vitesi ilgilenen olursa msj atsın ayrıca yanında performans hava filitreside vereceğim

size mesaj atamadım ancak eğer bana burdan cep numaranızı verirseniz verya 0541 230 19 91 nolu cep telefonumu çaldırırsanız arayıp bi konuşmak isterim
  • arkadaşlar 1.2 16V Authentique 2006 09 model arasını kullanan oldu mu teknik verilerinde hem uzunluk olarak hem bagaj hacmi bakımından alt modellerine göre boyutlar biraz daha fazla gibi ikisini de bilenler varsa bu konu hakkında yorum yapar mısınız fark gerçekten belli mi hem uzunluk hem iç hacim olarak
  • 30 yıllık şoförüm. çok sayıda marka vve motor hacminde otomobil kullandım.
    günümüzde araçlar ikiye ayrılıyor.
    1-şehiriçi (trafik yoğun fazla dur-kalklı kullanımlar) pratik kullanım
    2-uzun yol için yüksek cc li (1,6 ve üzeri diyelim)
    şehiriçi ve kısa mesafeli gidiş gelişler (10 dk 30 dk gibi) için neden küçük cc li araç kullanmalıyız?
    siz aracı çalıştırıp 15 dk sonra gideceğiniz yere gelene kadar, motorun ısınması ve kendini bulması için fazla enerji sarfetmiyor, sakin kullanım ve durkalklardaki aracın daha düşük kg. oluşu size az yakıt sarfettiriyor, yıpranmayı azaltıyor. bu kullanımlarda motor ne kadar küçükse o kadar avantaj.
    Eğer 1,6 ve üzeri motorlu bir araçla sürekli kısa mesafeler ve durkalklar yapıyorsanız motor ısınıp, kendine gelip gerçek performansı almadan siz ulaşacağınız yere varıyorsunuz. gereksiz enerji kaybı ve eğer arabanın kg ağırsa sürekli o kadar kiloyu kaldır, o kadar kiloyu durdur yıpramnma ve maliyet artıyor. mesafeler kısa fakat sürekli eğimli ve dik yokuşlu yolları kulalnıyorsanız küçük cc li turbo dizel kullanırsınız.
    bu minvalde günlük kullanımınız sizi hangi şartlara zorluyorsa o aracı kullanırsınız.
    paranız çok, confordan vazgeçmiyorsanız o başka tabi.

Clio 1.2 için
    gitmiyor
    çekmiyor
    yokuş çıkmıyor
    diyenlere şaşıyorum.
    milyonlarca euroluk yatırım risklerini göze alan reno mühendisleri bilmiyor bu arkadaşlar biliyor herşeyi.
    kesinlikle performansı çok iyi. ABS, 4 airbag ve özel fren sistemiyle de özel bir araç. kullanımınıza göre maliyeti düşük, performanslı. almak isteyenlere kesinlikle öneririm. yıpranmış, bakımı yapılmamış arabayı kullanıp sonrada clio yu karalamak haksızlık.
    bu karalamaları yapanlar ya araba kullanmayı bilmiyor ya da bakımsız arabalara binip öyle konuşuyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.