Şimdi Ara

Bu bisiklet alınırmı ? Yada başka öneri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu şehir bisikleti alınırmı bu fiyata :

Btwin hoprider 300

http://www.decathlon.com.tr/hoprider-300-ehir-bisikleti-id_8307664.html

Yada başka öneriniz varmı 800-1000 tl aralığında ?

• mosso legarda 1621 mdm v öneririm. 12.1 kilo ağırlığında ve özellik olarak fiyatına göre harika bir bisiklet. 750-800 civarına bulursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dancing Bear -- 11 Temmuz 2016; 19:07:05 >
  • Abi 900 liralık nesi var bu bisikletin anlamadım. Claud butler oxfor 700 bak,çelik kadro 12.5 kilo.Aynı bisiklet.Yada decathlonun dağ bisikleti kategorisinde 400 liraya aynısı var bunun.Değiştirirsin tekerini olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dancing Bear

mosso legarda 1621 mdm v öneririm. 12.1 kilo ağırlığında ve özellik olarak fiyatına göre harika bir bisiklet. 750-800 civarına bulursunuz

Bende biraz araştırdım ve ona karar verdim şimdi.Şehirde uzun gezintiler için idealmidir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambot

quote:

Orijinalden alıntı: Dancing Bear

mosso legarda 1621 mdm v öneririm. 12.1 kilo ağırlığında ve özellik olarak fiyatına göre harika bir bisiklet. 750-800 civarına bulursunuz

Bende biraz araştırdım ve ona karar verdim şimdi.Şehirde uzun gezintiler için idealmidir ?

idealdir
  • Btwin'in ağırlığına o kadar da takılmayın. Portbagaj ve çamurluk taktığınızda mosso da 14.5 kg civarı olacaktır. Ayroca bunları aldığınızda fiyat olarak da btwin e yaklaşacaktır belki de geçecektir. Kişiye göre değişir ama btwin in tek dezavantajı dinamolu ön göbek bence. Ayrıca ikisi de vidalı arka gönek kullanıyoe yani ikisi de yükseltme yapılmak istendiğinde ek masraf çıkartacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.