Şimdi Ara

Sony NW E005 mp3 sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mp3 playerımı flash disk olarak ta kullanıyorum ama içine attığım mp3 leri görmüyor.
    Kendi programını kullanarak atabiliyorum sadece ama o zaman da formatını değiştirip yüklüyo müzikleri.
    mp3 olarak atmak için ne yapmam gerekiyor, ayrı bir klasöre mi atmam gerekiyor?
    Yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim şimdiden.

• programdaki transfer yerinin orta alt kısmında bavula benzer bir simge göreceksin.o simgeyi tıkla.orda iki seçim var.üstteki standart.alt kısımdaki ise atrac formata çevirme kısmı.üstteki seçeneyi tıklayıp ok yap.bu kadar.inşallah yeterince yardımcı olmuşumdur.
  • Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için, eve gidince denicem.
    Olup olmadığını yazarım buraya.
  • Yine program mp3 e dönüştürüp atıyor ce şifreliyor haliyle..
    Direk sürükle bırak yaparak, programı kullanmadan atmamın bir yolu yokmu?
  • bildiğim kadarıyla yok.sonylerde program olmadan şarkı atamıyosun.
  • Peki şifrelemesini engelleyebiliyormuyum?
    Sadece müziği attığım bilgisayara geri yükleyebiliyormuşum galiba,
    gerçi deneme fırsatım olmadı diğer bilgisayarlara kopyalanıp kopyalamadığını denemedim.
  • evet olay dediğin gibi.başka bir bilgisayara şarkı kopyalaman mümkün değil malesef.sadece kendi bilgisayarına geri atabiliyosun.
  • sürükle bırak yoluyla olmuyor fakat sonicstage ten farklı bir programla daha kolay şekilde atmak mümkün.
    hem de sonynin kendi orjinal programıyla bu linkten bakabilirsin.
    başka bir prog daha var o da verdiğim linkte manowarif arkadaşımız tarafından açıklanmış.
  • arkadaslar benım sony mp3 e005 playerim var ama bilgisayar gormuyo taktıgımda sadece sarj oluyo ama bilgisayar gormuyo baska bilgisayarlada denedim gene gormedi bu sorunu nası hallede bilirimm ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.