Şimdi Ara

Oyuncu sayısı mı azalıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Congratulations PagRyze on your Kappa Award Thanks for the humor
  • Aynen bitti lol,dün dükkanı kapattılar.
  • Geçen sene NA lcs de Tsm Clg maçı 400 bin kadar izlenmişti , bu sezon herhangi maçın 100-150 bini geçtiğini görmedim.EU lcs izlenmesi leş gibi , na da çok azaldı , bi düşüş var gibi.
  • Oyun çok uzun senelerce bitmeyecek, şakamısınız futbol basketbol takımları ünlü ceolar basketbolcular destek veriyor,olimpik spor statusune taşınmak istiyor, uluslararası komite kurulup gerçek bi düzene oturtulmak istenen oyun 1 2 seneye bitecek ha tamam senin arkadasın bıraktida 10 kisi başladı
  • Geçen sene aynı elodayken girdiğim oyunlarda oyunu 50 saniyede (rankta) bulan oyun artık 8 9 dk ya kadar bekletiyor. Gerçi şu gelen rol seçmedende olabilir.Genelde ilk tercih jung solo yapıyorum. Hesap Adı : NEO Sinüs bakmak isteyen eloya bakabilir.O kadar yüksekte değil 7 8 dk bekletmesi saçma bence.

• Ya sistem stabil değil ya da oyuncu sayısında düşüş var. Twitch de bile LCS ler toplam 60 70 k izleniyor s4 s5 te 200k dan aşağısında olmazdı. LOL bitti galiba
  • Ya lol bitiyor ya da şu an millet overwatcha sardı. Kabul etmeliyim ki overwatch daha az sardı beni. Şampiyon seçimine bağlamak yanlış olur. Maçlarımın çoğunu 1 saliseden az bir zamanda buluyorum gold plat eloda. Bronzlar azalmıs oyunu bırakmışlar şaka bi yana lolun 2 senesi daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

belkide küme düşmemek için sezon sonu rank girmiyor olabilirler.

Ben silver 5 0 elodayım(s1 den sürekli düştüm) 1 maç kaybettim diğer maçı da kaybedersem düşeceğimi biliyorum o yüzden 1.5 aydır dereceli atmıyorum :D

Zaten sınavlar falan vardı gold yapamazdım en azından çerçeve alim dedim
  • Şunu kesinlikle söyleyim bu mesajım her yaş kesimi için

13-14-15 yaşlarınızda bir oyuna bağlanmanız çok normal yaş ilerledikçe olgunluk ve sosyalleşmede artacağı için bir oyuna bağlı kalmanın saatlerce bilgisayar başında oturmanın sizde "millet dışarda mekanlarda orda burda gezerken ben oyun oynuyorum böyle mi yaşayacağım" bilinci ortaya çıkıyor ve bırakanların sayısıda artıyor

Neden hep bu oyunu çocukların oynamasından yakınırız ? Çünkü 18 yaş ve üstünde olan kesim oldukça az heleki 21 den sonra oynayan kesim o kadar minimalki. Ben hiç 25 28 li hatta 30 lu yaşlarda oynayanına bile denk gelmedim ki iş güç sahibi olanda bi zahmet oynamasın bu oyunu

Diyceksinizki arkadan gelen nesilde bu oyuna başlarsa. Hayır efendim genç nüfus fazla olduğu için bu bahsettiğin yaş aralığındaki kesimde en fazla olduğu için oyun bırakmaları bu kadar net çizgiyle belli oluyor.

Kendim oynuyorDUM. Taki 3-4 gün oynamayıp hayatın ne kadar güzel yaşanabilir olduğunu ve insanların arasına karıştıktan sonra anladım.

Oynadığınızda oynamadığınızdaki farkı zaten herkes anlıyor. Şu ana kadar lolü oynamadığı için çok kötü hisseden birisine denk gelmedim

• azalmıyor daha da atıyor tr serverının malum insan yapısı.. her eloda varlar .. sürekli feed,flame,afk,sorunlu insanlar %90ı böyle ve sayıları sürekli artıyor bitmiyorlar nesilleri tükenmiyor
  • Ben bu oyunu 2009 dan beri oynarim.Genel bi sunucu sorunu yada dominion olmadigi surece 10 mactan birinde oyun bulma suresi 2-3 dk arasinda,genelde 1 dk olurdu. Bu bahsettigim 2009-2011 yillari arasinda yasanan bir seydi. Sen simdi diyorsun ki oyuncu sayisi o zamandan daha az? Hadi canim....
  • Fill yapinca bile 5 dakikada buluyor bronzda bir de. Yayincilara benden daha once istedikleri rol geliyor anlamadim elolarindaki oyuncu sayisi cok daha az olmasina ragmen
  • hocam lolü tutan zaten şu an siv hd, gosu gibi isimler profosyoneller.. bir sürü kanal var böyle milyonlar izleniyor onlarda bırakmadıkça bu oyun hala ayakta kalır kolayca
  • Gosu bi skine 350$ verdi.Dahada bırakmaz.Gerçi durmadan reklam kasıyor.
  • Doğrudur.
  •  Oyuncu sayısı mı azalıyor?

Kişilerin online olmaları, rakip oyuncu rank sırası vs. vs.
  • CS:GO indirimdeydi,yaklaşık 2 hafta sonra lol oyuncusu gene artar belki bende geri başlarım
  • Xinu kullanıcısına yanıt
    Eski bu chall 50 kişiyken eskiden master falan yokken.
  • Öncelikle steam indirimleri ve overhype yapılan overwatch adlı sistem ve cüzdan sömürücü oyun sayesinde bir miktar azaldı ama kalıcı olmaz bu , millet o kadar para verdik oynayalım biraz diyecek.

Lcs izlenme sayılarına gelince, yeni yayın sistemi aynı anda çok maç oynattığı için maç başına izleyici mutlaka azalır önceden tek maçı 200k kişi izlerken şuan iki veya üç maçı maç başına 50-80 k arası izliyor en kötü ihtimal, bu da aslında taraftarlar için iyi bi şey, istemedikleri maçı izlemek zorunda kalmıyorlar
  • OYUN BİTMİŞ YEAWWWW
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.