Şimdi Ara

SAMSUNG S6 EDGE PLUS 2400 TL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gm 5 plus alayım diye başladığım iş bu kadar bütçeye kadar çıktı. Yaşadığım yerde Samsung mağazası kocaman pankart asmış ve S6 Edge Plus 2400 TL diye satıyor girdim inceledim kapalı kutulu teşhir falan da değil. Nette araştırdım hepsiburada.com'da da aynı fiyat ama samsung mağazasında da bu fiyatta olması şaşırttı. Sizce almalı mıyım bu cihazı veya bu bütçede başka birşeye mi yönelmeliyim?

Şarj çok önemli benim için. Sabah kalktığımda şarjdan çekip bir arama yaptığımda hemen şarj düşüyorsa onun gerisi de çabuk geliyor sanki.

Clash of clans gibi oyunları da oynuyorum ve whatsapp web yoğun kullanıyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• dostum bende s6 edge plus ile s7 edge arasındayım ne yapcam bilemiyorum.
  • aslında s6 edge ile aynı s6 ile aralarında ekran boyutu, batarya gibi farklılıkları var. En saçma olan durum ise S6 Edge+ da hafızayı artıramıyosun.
  • poten_za kullanıcısına yanıt
    Kasa yapısından dolayı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi note 5 de işin içine girdi. z5 de girdi. kafa iyice karıştı.
  • Ben s6 edge plus aldım 2040 liraya bimeksten gayet memnunum alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tumen48

Ben s6 edge plus aldım 2040 liraya bimeksten gayet memnunum alabilirsin

Şarj durumu nasıl hocam

• poten_za kullanıcısına yanıt
    Daha dün aldım ama memnunum ben de çok düşünerek aldım şarjını sorarsan s7edge den geride note 5le aynı z5in önünde en azından izlediğim videolar öyleydi mesela dün gece bıraktım 97 den 95e düşmüş 9 saatte uykudayken de çok şarj yemiyo tabi cihaz yeni uygulama kurdukça daha kesin sonuçları söylerim

• oyun için s7 tercih ederdim
  • s7 edge yerine s6 edge plus alınırsa çok kafa ağrıtırmı çünkü arada 900 tl fark var
  • Note 5 te benim kullanımım da 2 güne yakın rahat gidiyor şarj. Ben çalıştığım yerden bi kampanya günü 2222 ye tl ye almıştım ilk çıktığı zamanlar. Yalnız 6.01 den dolayımı bilmiyorum teşhirdeki 5.1.1 li note 5 ler bile daha hızlı çalışıyor. Normalde z5 premium planlıyordum bende. Biraz daha bekleyin note 7 çıkacak 5 in fiyatı az düşer yada bakarsınız note 7 alırsınız. Ben ön cepte rahat kullanıyorum sorun yaşadığım durum olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.