Şimdi Ara

bianchi snap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabahttp://bianchi.com.tr/dag-bisikletleri/26-bianchi-snap-erkek-dag-21-v-vb/ bunu almayı düşünüyorum nasıldır yine bu fiyatlarda önerebilir misiniz? birde salcano hector 26 md var kafamda fakat pek anlamıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

• Arka amortisör gereksiz yere yoran birşey, hem extra ağırlık yapar. Kadro çelik olduğu için bisiklet ağır olur. Claud Butler black hawk olabilir o fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dampierre -- 8 Temmuz 2016; 7:26:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogzhnkpln O kullanıcısına yanıt
    sana şöyle izah ediyim benim vardı arka amasörü biznchim yaklaşık 2 sene önce 1 sene sonra falan arkadan ses gelmeye başlamıştı sesi bir türü geçiremedim şu anda elimde ng 650 hd disk var çokta memnunum yaşlaşık 5.6 metreden atlıyorum tek amantrör olmasına ragmen hiç rehatsız etmiyor çok (arka amastör sadece zarar kardeşim yinede sen bilirsin
  • Ben olayı özetleyeyim; çift süspansiyon bisiklette, bisiklet seni değil de, sen bisikleti taşırsın. Üstelik bu bisiklet komple çelik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.