Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu linkteki ürün doğru mu ürün mü hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla pejo genel merkez hiçbirşeyin arkasında durmuyor bendede bazı sıkıntılar oldu istanbul genel merkezi aradım adamlar bayisini savunuyor haksızda olsa müşteriye itimat etmiyorlar...

• Adamlara diyosunki 58.800 lük arabayı 65 bine satıyo bu nasıl biriştir diyosun adamındediği serbest piyasa istediği fiyata satar diyo merkezdeki kezban..ozsman reklam yapma diyosun 58.800 fiyat yazıyosun diyosun kezban diyoki biz o fiyatdan satmasını tavsiye ediyoruz ama onlar istedi fiyata verebilir diyo nedeyim hadi size iyigünler dedim kezbana napayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ada0679

Arkadaşlar serviste aracın altına ve çamurluk içlerine pütür uygulaması yaptırdım inşallah dedikleri gibidir.
    Bilenler veya yaptıran varmı?
    Yolsesini %35 kesiyormuş ve ömür boyu korozyona karşı koruyormuş ömürboyu garantiliymiş bakalım deneyelim tecrübe yapalım.....

memnun kaldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: ferdikasikci

arkadaşlar sizde de fatura edilenle sizden alınan para arasında farkı var mı benim araba 62 ye fatura edilmiş 64 verdim ben. bunu yapmaları yasal mı?

Alım satım masrafları mtv ve ilave aksesuarlar faturaya dahil edilmemiş olabilir

faturada mtv ve plaka masrafı yok sadece. mtv 500 plaka da hadi 300 olsun 1200 lira ??? anlamadım ben bu işi. satış temsilcisine sordum müdürüne sorup dönecek bakalım ne diyecekler? burdan yazarım dediklerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdikasikci -- 23 Ağustos 2016; 10:18:37 >
  • Arkadaşlar bayi dönüş yaptı aradaki 2000 lik fark 800 mtv plaka tescil vs. 1200 de artı 2 yıl garanti parasıymış. normalde araçlar 2 yıl garantiliymiş beninmki 4 yılmış falan filan. artı garantinin faturasını vermedik size falan dedi 2500 bakımına gittiğimde alırım dedim tamam dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ılgauskas22

Üstad bir allahın kulu teşekkür etmedi. Hatta burada fazladan araba bulup komisyonla bana satmaya çalışan çakallar oldu.

Valla hocam sizin konunuzu görmeseydim saçma sapAn bir araç alacaktım. Devir menfaat devri. Emin olun kullanmak isteyenlerden çok alıp karla satayım diyenler dha çoktur.Aslında konuyu önce siz açtınız ama almakta geç mi kaldınız?

• quote:

Üstad bir allahın kulu teşekkür etmedi. Hatta burada fazladan araba bulup komisyonla bana satmaya çalışan çakallar oldu.

Kampanyayı buradan öğrenmedim ama burada çok bilgi paylaşımımız oldu. Güzel bir araç sahibi olduğumuzu düşünüyorum. Konuyu başından beri takip edenlerdenim. Eğer konuya göz atarsanız defalarca konuyu açana teşekkürler edildiğini göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Valla hocam sizin konunuzu görmeseydim saçma sapAn bir araç alacaktım. Devir menfaat devri. Emin olun kullanmak isteyenlerden çok alıp karla satayım diyenler dha çoktur.Aslında konuyu önce siz açtınız ama almakta geç mi kaldınız?

O dönem yetişemedim almaya şehir dışında idim. Nasip değilmiş.
  • Acikcasi ben sizin yerinizde olsam konu acmazdim bile bir kuru tesekkur ediyolar alanlar hatta cok az bir kismi ediyo bi o kadar da takmayani var. Ben aracin ilanini ilk gorenlerdenim bayram bitmeden cuma gittim bayi cakallik yapti alamadim.
    Sonra tum bayileri sirayla araya araya sans eseri 500 tl fazlaya alabildim.

Arkadas dogru demis menfaat devri ben kendim almadan konu bile acmam :)

• frukfruk F kullanıcısına yanıt
    Üstad elinde fazla olup aracı satmaya çalışan sensin zaten attığın ileti bile duruyor. O laflar sana zaten. Eskilere gidersen yazdığını görürsün pm ile bana ulaşın demiştin bende o dönem sana mesaj atmış idip ayıptır günahtır
  • Hahaha :D lan ne güldüm ya.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ılgauskas22 hocam allah senden razı olsun ben konuyu görmesem. Ne araç alırdım nede haberim olurdu bana sen vesile oldun allah gönlüne göre versin.

İki kuruş hesap içerisine giren arkadaşlarda o zaten kendini biliyor :D, birde yıkama yağlama yapıyor açıktan :)
  • byzahmet kullanıcısına yanıt
    üstad alan herkes kaza bela olmadan binsin inşaallah nasip değilmiş ama böyle ulu orta şov bizinis yapıyor
  • Yazdigimi bir paylasin da gorelim ne demisim

Araci size satmakla neden ugrasayim para isteyen baska biriydi forumda karistirdiniz sanirim. Esenlikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frukfruk -- 23 Ağustos 2016; 16:14:09 >
  • nerde satılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukfruk

Yazdigimi bir paylasin da gorelim ne demisim

Araci size satmakla neden ugrasayim para isteyen baska biriydi forumda karistirdiniz sanirim. Esenlikler

sizdiniz hatta size pm attım şimdi geçmişe gidip bulamam . ama size attığım mesaj duruyor . Allah var gale yok.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşım tesekkurler sayende uygun bir arac aldik. Araba lazim olursa birkac gunlugune verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sincax

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım tesekkurler sayende uygun bir arac aldik. Araba lazim olursa birkac gunlugune verebilirim.

Allah kaza bela vermesin.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.