Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bizde aracımızı teslim aldık dönuste babam sattığımiz eski arabayla döndü bizim arabayi bizim bi tir şoföru komşuya verdi komşu arabanin gidişini atikliigini direksiyonun hassasiyetini çok beğendi ayriyetten kliması çok güçlü ama park sensörü nasıl çalışio ayarlayamadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Araclarimiz için kaliteli bagaj havuzu,paspas,pacalık , arka ve yan krom bar ürünlerini nereden alalim.

Bagaj havuzu Yps plastik
    Paspas L.locker marka havuzlu paspas aldım
    İkiside araca özel olduğu için sıkıntı yaşamadım.
    Yps plastikten bagaj havuzu alacaklar telefonla arayıp sipariş versinler
    Sitedeki fiyattan biraz daha düşüyorlar aşağı havale yaparsanız

• arkadaşlar bu fiyatlara otomatik bulabiliyor muyuz? 2015 de olur benzin+otomatik de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliadato

arkadaşlar bu fiyatlara otomatik bulabiliyor muyuz? 2015 de olur benzin+otomatik de olur.

Dizel otomatik 68 buldum ben en uygun fiyat

• dombilibili D kullanıcısına yanıt
    Hocam selam tam detaylar nedir? 2015 mi acitve mi allure mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliadato

Hocam selam tam detaylar nedir? 2015 mi acitve mi allure mi

Active donanım tekno paket ekli 68 buldum ilk olarak. Onun dışında bunların ustune ekstra koltuklar deri ya da yari deri döşemeli olan vardı 68.5 tu o da. Benzin otomatik bulamadim İstanbul da çoğu yeri aradım telefon ile

İstanbul aktif-iriyılda bi tane active benzin otomatik vardı bi sorun isterseniz

• 3 haftadır beklediğim aracımın çarşamba akşamı geldiği bildirildi. perşembe sabahı bayiye gittim ve ödemeyi yaptım saat 14.00 e doğruda sigorta poliçesi ellerine ulaştı.

aracın trafik işlemlerinin 1.5 günde bitirileceği ve cumartesi teslim alınacağı hususunda mutabık kaldık.

fakat bugün işlemleri bitiremediler ve bütün hevesimi kursağımda bıraktılar. aynı zamanda sinirlerim zıplamış durumda. müşteri memnuniyetine saygı duyuyorlarsa şu an yerlerde sürünüyor.

bilen arkadaşlara sormak istiyorum.

1.bayilerin ellerindeki belgeler, vergi makbuzu ve vekaletname ile yaptıkları tescil işlemlerinin süreci nasıl işliyor.
    2.asbis denilen sistemde hangi işlemler yapılıyor, bu sistem ay sonları çalışmıyor mu
    3.trafik takipçileri hangi aşamada devreye giriyor ve özel plaka istenilirse farklı ne yapılıyor.

bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Peki birinci sorum hakkında ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Akşamüstü aracımı teslim aldım arkadaşlar. Beklentilerimden daha yüksek kalite ile karşılaştım. Yokuş kalkış desteği satmış olduğum fabia da daha iyiydi, bunda da fena değil. Start&Stop iyi çalışıyor, klima açıkken devreye girmiyor. Hızlanması, yol tutuşu başarılı. Rahatsız eden tek nokta, bu kadar donanımlı bir araç alıyoruz, bu kadar para veriyoruz kol dayama yok. O duruma çok bozuğum.

Ekstra Bilgi: Ankara Göral'da 3 araç daha var. Sistemlerine bugün 15:00 civarı düştü. Aşağıda yazdığım aksesuarlar ekli olarak geliyor. Premimum pack+ CD +Alarm Opak Beyaz 63.000 TL istiyorlar. Ben 62.400TL ye almıştım geçen hafta. Sebebini sorduğumda kur farkından kaynaklı dedi. Hatta bu 3 araçtan 2 si 63.000 TL sonuncusu 64.000TL ye yakındı fiyatı. O ayrı kurdan geldi dedi. İlgilenenlere duyurulur.

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş

Bu araçların devamı gelecek sanırım ya da Göral da bir türlü araba bitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

İstanbul aktif-iriyılda bi tane active benzin otomatik vardı bi sorun isterseniz

Ben bu paketi İstanbul da bir bayide bugün bulup satın aldım . Arkadaş otomatik istediği için ararken bulduklarımı yazdım yoksa otomatik aramıyorum.

• ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Özel plaka alacaksan plakanı emniyetten ayırtıyorsun daha sonra bayiye ben plakamı ayırttım diye bildiriyorsun onlarda işlemleri o plaka üzernden yapıyor

• ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    peki ayırtınca ücreti bayi mi karşılıyor?

• iki gün önce istanbuldaki bir bayiden tekno gri skypack paketi 61250 ye aldım :) beklemekteyiz.
    Tam otomatik değil dimi şu sallanan yarı otomatik hala bu araçlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kobe207

Tam otomatik değil dimi şu sallanan yarı otomatik hala bu araçlar

Evet. Alışmak lazım diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alroy

otomatikte böyle bir kampanya yok dimi ? emin olmak için soruyorum

Otomatik için yıl sonu bu kadar büyük olmasada güzel indirimler olabilir onun dışında kampanya yok ve zor gözüküyor olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    kardesim, 2 gundur asbis ve emniyette bazi sıķıntılarından dolayı teslimatlarda sıkıntı yaşadık,eminim ki bayinizde biran once aracinizi teslim etmek ister cunku her teslimat satis danismanini cok yorar evrak isleri kredi isleri gibi,bu islemlerle ugrasirken potansiyel bir musteriyi kacirabiliyoruz...
    hic hevesiniz kirilmasin cok guzel bir araca sahip olacaksiniz...
    allah gule gule kullanmayi nasip etsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

kardesim, 2 gundur asbis ve emniyette bazi sıķıntılarından dolayı teslimatlarda sıkıntı yaşadık,eminim ki bayinizde biran once aracinizi teslim etmek ister cunku her teslimat satis danismanini cok yorar evrak isleri kredi isleri gibi,bu islemlerle ugrasirken potansiyel bir musteriyi kacirabiliyoruz...
    hic hevesiniz kirilmasin cok guzel bir araca sahip olacaksiniz...
    allah gule gule kullanmayi nasip etsin...

Teşekkür ederim.

peki asbis denen sisteme giriş yapıldıktan sonra mı dosya bayi tarafından takipçiye veriliyor.
  • Fredegar kullanıcısına yanıt
    Bayi karşılamaz bunu opsyon gibi düşün, emniyet size bağış yatırmanızı söyler 50-250 bandında değişir seçtiğiniz plakaya göre. Ondan sonra plakanızı ayırtır bayiye bildirirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.