Şimdi Ara

Peugeot 2008 kampanya-(edit) kampnaya bitmiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.439
Cevap
56
Favori
99.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru noktaya değinmişsiniz .Peugeot bunu maalesef sürekli yapıyor,önceki kullanıcılarını üzüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Hocam juke olsa tamam da qq alabilsem 2008 almam yani.

Arada 30.000 tl fark olduğu için ben öyle dedim. Yoksa iki aracı kıyaslamak yanlış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 8 Temmuz 2016; 0:21:02 >
  • Sandero fiyatı gibi olmuş. Parası olana kaçırılmayacak fırsat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyatı görünce hiç almayı aklımın ucundan bile geçirmeyeceğim bu arabayı alma isteği oluştu bende. Ama araç alma arefesinde ki bir kaç kişiye hemen haber uçurdum fiyat efsane.
  • 6 ay önce olsaydı bu, corolla life yerine alırdık ne güzel.
  • dünden beri karar vermeye çalışıyoruz. 60 bin TL bütçemiz var. Yıllardır manuel kullanıyoruz bu sefer olmazsa olmazımız otomatik. Bizim için tek eksi yönü şu an için bu. Yoksa araç bu fiyat donanımla şu an için çok uygun. Benim gibi eski kasa yeni kasa takıntısı olmayanlar için ideal bir seçim olur.

• Öncelikle hayırlı olsun hocam kazasız belasız inş fakat fiyat bana çok geldi bu fiyata daha iyi arabalar alabilirdin

Edit:Fiyatı çok geldi derken benim gözümde o fiyatı etmez manasında yazdım yoksa gayet uygun Yanlış anlaşılma olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 8 Temmuz 2016; 9:51:16 >
  • Otomatik opsiyonu yok mu bilen var mı? Kredi çek al araba olmuş.

• Yeni makyajlanmiş 2008 bluehdi ile geleceği icin ellerindeki 2008leri bitirmek istiyorlar. Suanda normal allure almak istediğinde elimizde yok diyorlar. Fiyat çok makul almak isteyenler icin bulunmaz fırsat gerçi birisi yazmış 208 ve 308 de böyle indirimler olsa diye ? Araç satmiyor diye, Peugeot Türkiye kotasını zaten dolduruyor yani 208 in az satmış olma durumu yok her ay 350 adet satış yapiyor bazı aylar 400 e çıkıyor b hb sınıfında Peugeot un Türkiye deki aylık kotası 300 çünkü hem pahalı hemde donanım fışkırıyor araçtan keza 308 de bu durumda. Misal 308 gti piyasaya sunuldu bu aylık kotası 5-10 arası sence o kadar satılmayacak mı tabi ki satılacak, yeni nesil peugeot alan adamin memnun olmadığını görmedim en azından araçta bir sorun çıktığında hiç bir şekilde kullanıcıya yüklenmiyorlar garantiden herşeyi değiştiriyor gecen gün şahidim 1.2 82hp vti motora lpg takmaya çalışmışlar aracın motoru yemiş ama servis siz mağdur olmayın diye garantiye alacağız dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 8 Temmuz 2016; 10:35:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Bedava sayılır. Sayılır da nasıl olacak bu iş.
    Benzinlisi 65.000 liste fiyatı vardı. O fiyattan alan adam ne düşünür bu durum hakkında. Bir de ona sorun bakalım ne diyecek.

Zaten kotali hocam. Pug arada sırada bunu yapıyor bu bilenen bir şey. Yani listeye çıkarmaları 2.el sahiplerini üzmez zaten piyasa çıkacak araç sınırlı olacak. Fırsatı olan alsın geçsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Otomatik opsiyonu yok mu bilen var mı? Kredi çek al araba olmuş.

Yok. Listede görünen Premium Pack de yokmuş bayinin demesine göre. Bu durumda cam tavan da hayal oluyor. Gelen araçların renk ve döşemeleri de belli değilmiş. Tahsis yapılmış, ama henüz ellerine geçmediği için meçhul.

• 92 hp bu kasada sorun yaratırmı acaba. Tabii 112 hp lik performans beklemiyorum ama çok ta hantal kaçmasın. Birde nakit alımda indirim yaptırabilirmiyiz arkadaşlar bilginiz varmı

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Kredide bile indirim yapıyorlar ama nakite ekstra indirim olabilir. Araç yüksek, motoru iyi ama içi dar ve plastik çok göze batıyor. Şu anda benzinli fiyatına dizel olarak çok iyi araç.

• Antalya bayiini aradım satış danışmanının haberi bile yok kapatıp bilgi edinip döneyim dedi daha sonra aradı bayi kotası hakkında bilgimiz yok aracın nasıl geleceğini bile bilmiyoruz 2 de verebilirler 6 da verebilirler kota olarak dedi. Bir indirim daha yapabileceğini de ekledi. Arayan soran çokmuş bu kampanya hakkında diğer arkadaşlarımı diye de ekledi

bu arada ((1)Kampanyalı fiyatlar 40.000 TL 40 ay 0.89% faiz veya ayda 795 TL taksit ile geçerlidir.)

şu cümleyi tam olarak anlayamadım ne demek istemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şipidik terlik -- 8 Temmuz 2016; 12:34:50 >
  • B sınıfı araç için gayet yeterli iç hacim ve kalitesi var. Tabi c sınıfı kalitesini beklememek lazım. İlla dizel ve hafif yerden yüksek olsun diyen adam için iyi fırsat. Fakat bu fiyata fazla km yapılmıyorsa leon 1.2 tsi manuel bence daha iyi bir tercih.

92 bg gayet yeterli. Aynı motorda c4 var bende. Son 4 günde 1800 km yol yaptım. Hiç uzmedi.

• Harika bir bayan aracı olur bu kaçırılmayacak fırsat.
  • arkadaslar merhaba ben mepa otomotiv satis danismaniyim,araclardan max bayilere 5 er tane gonderdiler,genelde cam tavanli araclar var bu araclara 40/40 ay 0.89 faiz orani kullanabiliyorsunuz,gercekten alicak kisiler varsa yardimci olabilirim liste fiyati ustunden indirim bulamazsiniz bilginiz olsun....
    cunku arac sayisi az ve fiyatinin uygun oldugundan dolayi bayi calisanlari arasinda gidiyor...

• Yokuş kalkış yok sanırım benmi görmedim. Peugeot standart yapıyordu güvenliği

• Cok cirkin pis bi araba bedava verseler direksiyona oturmadan satarim kesinlikle almayin.

• angarabebesi0606 kullanıcısına yanıt
    93 lünün yorumu anca böyle olur.😂Sahip olamayacağın şeyler için milletin beynini bulandırma. Araç hiçbir yönden sahibini üzmüyor,ailemdeki araçlardan biridir otomatik yalnız bizdeki. İç malzeme kalitesini beğenmeyenler olmuş lakin aracın krom detayları vesaire ile önerilen leona vesaire rahat tokat atacağı aşikar aracın içine oturmamış insanlar yorum yapınca gerçeklikten uzak yorumlar tavan yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.