Şimdi Ara

YAZIN BU SICAĞINDA LPG YE GEÇMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. aracım 2006 model tartarini marka sıralı sistem lpg li charvolet rezzo. aracım 15 gündür lpg ye geçmiyor. kaputu açıp baktığımda lpg beyni gayet sıcak. lpg filtresini değiştirdim yazılım attılar dereceyi düşürdüler ama nafile. şimdi benim asıl sorum şu. aracımın hararet göstergesi bu sıcaklarda bile 60 dereceyi felan gösteriyor. hararet göstergesi bazen bir yükselip bir alçalıyor hızlı biçimde. motor devirdaimi kontrol ettiğimde sıkıntı yok gibi duruyor. sizce sebep ne olabilir. lpg ye geçmemesinin sebebi bu hararet müşiri felan olabilir mi? teşekkür ederim.

• Lpg isi sensoru kontrol edildi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TARTARİNİ Zonguldak servisine gittim. Adam dizüstü pc den bir şeyler yaptı. kontrol ettimi hatırlamıyorum. sadece filtre değişti. onuda ben dedim. kontrol ettiğini hiç sanmıyorum.
  • Hocam soğutma sisteminizde hava olmasın? Ya da termostat arızalı olup sürekli suyu çeviriyor olabilir mi?
  • ustam su kapağını açtıgımda araç soğukken yeni çalıştırdığımda gaz verdiğimde su akışı oluyor. olmaması mı gerekiyor soğukken.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.