Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Bugün evde 2 tane şapkalı pika yakaladım.

demeyin öyle şeyler sonra fake gps ile yakalamak zormu diye soruyorlar biz yan sokakta yakalayıp foto attık diye

bu arada raiçu yapmanızı tavsiye ederim birde 10 km yürüyünce omzunuza cıkıyor kerata ve 10 kmden fazlasını saymıyor galiba 15 kmden fazla olduğuna eminim ama 10 km'de takıldı 10.9 kmden sonra 10'a atıyor tekrar

Şimdi de Rapideş.

Dün gecede kingler cıkmıştı ama az top var diye yakalamadım.

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Bugün evde 2 tane şapkalı pika yakaladım.

demeyin öyle şeyler sonra fake gps ile yakalamak zormu diye soruyorlar biz yan sokakta yakalayıp foto attık diye

bu arada raiçu yapmanızı tavsiye ederim birde 10 km yürüyünce omzunuza cıkıyor kerata ve 10 kmden fazlasını saymıyor galiba 15 kmden fazla olduğuna eminim ama 10 km'de takıldı 10.9 kmden sonra 10'a atıyor tekrar

Şimdi de Rapideş.

Dün gecede kingler cıkmıştı ama az top var diye yakalamadım.

Pokémon GO [ANA KONU]

çeşit çok :D

• Gözüm döndü.

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

etkinliğe gerek yok fake gpsleri uçursunlar yeter heryer 34 37 lvl son seviyE gyadaroslar dragonitelar eskisi gibi revive de vermiyor pokestoplar. Şapkalı pikaçu nedir Allahaşkına.

ben oyunu 22 ağustosta bıraktığımda 23 leveldım bi arkadaşım da öyleydi ben ditto geldiğinde tekrar yükledim ve şu an 25im ben bıraktığımda devam eden arkadaşım hergün düzenli olarak Kadıköy'de kasmış ve şu an 37 level yani her 37 fake değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Gözüm döndü.

Pokémon GO [ANA KONU]

150 altına alıyoruz dimi bunları.. 3 tane veriyor sanırım... 10 taneyi aynı anda koymak için 1500 altın lazım o zaman

• Telefon kendi kendine titredikçe ayar oluyorum. Ortada çıkan bir şey olmadığı halde titriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürekli evrimleşmiş poke düşüyor ama top yok.

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Bugün 2 tane 10kmliği koydum kuluçkaya. İlki hayal kırıklığı Pinsir iken 2. den 1673 lük ve amaze Lapras çıktı :) İlk kez Lapras buldum yumurtadan ve elimdeki en yüksek Lapras

Oyuna Mega Evolotion olayı gelirse Pinsir'e hayal kırıklığı dediğine pişman olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Bugün 2 tane 10kmliği koydum kuluçkaya. İlki hayal kırıklığı Pinsir iken 2. den 1673 lük ve amaze Lapras çıktı :) İlk kez Lapras buldum yumurtadan ve elimdeki en yüksek Lapras

Oyuna Mega Evolotion olayı gelirse Pinsir'e hayal kırıklığı dediğine pişman olursun

Gelmez niantic işi çözmüş 6 aydan 6 aya 3 pokemon eklerler onu da ticarete bağlarlar yumurta kırıcı satmak için. Bu böyle 10 yıl falan sürer.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

quote:

Gelmez niantic işi çözmüş 6 aydan 6 aya 3 pokemon eklerler onu da ticarete bağlarlar yumurta kırıcı satmak için. Bu böyle 10 yıl falan sürer.

Zaten piyasada o kadar kaliteli Pokemon oyunu varken Pokemon GO denen Ingress modunu oynamak saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Telefon kendi kendine titredikçe ayar oluyorum. Ortada çıkan bir şey olmadığı halde titriyor

Nearby yeniledikçe herhalde yeni pokemon eklendikçe titriyor. Tam titrediğinde bakarsan sağ altta nearby dalgalanıyor.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Keşke onun için bildirim gelmesini kapatabilsek

• Redditte gördüm bende işe yarar kalsın Pokémon GO [ANA KONU]

• Lapras etkinliği bekliyorduk gelene bak. Bunlar da kesin zor çıkar yumurtadan..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten piyasada o kadar kaliteli Pokemon oyunu varken Pokemon GO denen Ingress modunu oynamak saçmalık.

Alternatif birkaç oyun söyler misiniz?Ayrıca bu oyunların platformu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

quote:

quote:

quote:

Online istiyorsan

PokeMMO,PWO ve sürüyle browser oyunu

Single ve güzel bir hikayeye sahip istiyorsan

Black And White ve devamı olan Black2 And White2
    Pokemon Diamond And Pearl/Platinum
    Pokemon Heart Gold and Soul Siver
    (Bu oyunları Nintendo DS'de yada Emulatörle PCde oynayabilirsiniz, orjinal Pokemon oyunları bunlardır.)

Daha Casual olsun, Telefonda rahatça oynayabileyim diyorsan

Pokemon Fire Red and Leaf Green
    Pokemon Ruby And Sapphire/Emerald ve Binlerce Hack/Edit Rom

(Bu oyunlar da Orjinal oyunlardır, Gameboy Advence yada Emulatörle PC ve Telefonda oynayabilirsiniz)

Param var, en iyisini oynamak istiyorum diyorsanuz

Pokemon Sun And Moon (Son çıkan ve en gelişmiş Pokemon oyunu)
    Pokemon X And Y
    Pokemon Omega Ruby Alpha Sapphire

(Bu oyunlar da Orjinaldir, sadece Nintendo 3DS'de oynanabilir. En gelilmiş Pokemon oyunları bunlardır)

Ben direkt PvP yapmak istiyorum, Pokemon eğitmekle uğraşamam diyorsanız

Pokemon Showdown (Şu an PCde en çok oynanan Pokemon Oyunu)

Bu arada bilginiz olsun. Bu oyunlar Pokemon GO ya alternatif değil, Pokemon GO bu oyunlara Alternatif ve başarısız bir Spin-Off'dur.

• 20-25 civarı yumurta kırdım 1 tane pichu ile 1 tane cleffaydı galiba o ikisi çıktı sadece.
    Eldekileri de kıracağım sonra normale devam uğraşmaya değmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

quote:

quote:

quote:

Online istiyorsan

PokeMMO,PWO ve sürüyle browser oyunu

Single ve güzel bir hikayeye sahip istiyorsan

Black And White ve devamı olan Black2 And White2
    Pokemon Diamond And Pearl/Platinum
    Pokemon Heart Gold and Soul Siver
    (Bu oyunları Nintendo DS'de yada Emulatörle PCde oynayabilirsiniz, orjinal Pokemon oyunları bunlardır.)

Daha Casual olsun, Telefonda rahatça oynayabileyim diyorsan

Pokemon Fire Red and Leaf Green
    Pokemon Ruby And Sapphire/Emerald ve Binlerce Hack/Edit Rom

(Bu oyunlar da Orjinal oyunlardır, Gameboy Advence yada Emulatörle PC ve Telefonda oynayabilirsiniz)

Param var, en iyisini oynamak istiyorum diyorsanuz

Pokemon Sun And Moon (Son çıkan ve en gelişmiş Pokemon oyunu)
    Pokemon X And Y
    Pokemon Omega Ruby Alpha Sapphire

(Bu oyunlar da Orjinaldir, sadece Nintendo 3DS'de oynanabilir. En gelilmiş Pokemon oyunları bunlardır)

Ben direkt PvP yapmak istiyorum, Pokemon eğitmekle uğraşamam diyorsanız

Pokemon Showdown (Şu an PCde en çok oynanan Pokemon Oyunu)

Bu arada bilginiz olsun. Bu oyunlar Pokemon GO ya alternatif değil, Pokemon GO bu oyunlara Alternatif ve başarısız bir Spin-Off'dur.

Teşekkürler, bayağı detaylı yazmışsınız :)

• Merhabalar arkadaşlar. Türk Pokemon GO kullanıcıları için ücretsiz ve reklamsız bir Android uygulaması hazırladım.

Bu uygulama ile Pokemon GO ile ilgili resmi duyurulara, Pokemon GO güncellemelerinde resmi değişiklik listesine, Pokemon GO güncellemelerinde resmen duyurulmayan ama apk dosyasının çözümlenmesi ile ortaya çıkar değişiklik listesine, server tarafında yapılan ve apk güncellenmeksizin gerçekleşen değişikliklerin listesine, reddit'te yer alan pokemongo, thesilphroad, pokemongodev gibi önemli konularda yer alan dedikodulara tamamen türkçe olarak ulaşabiliyorsunuz.

Ek olarak tek bir tıklama ile uygulamanın Türkiye'de resmi olarak yayınlanıp yayınlanmadığını Google Play Store üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Yine tek bir tıklama ile apkmirror dan apk indirme sayfasına erişebiliyorsunuz.

Uygulamayı diğer Türkçe Pokemon GO uygulamalarından ayıran en önemli özellik ise, yeni haber geldiğinde sizi bildirim vererek uyarabilmesi.

Uygulamamı şu adresi tıklayarak veyahut Google Play Store'da "PGO Türkiye" şeklinde arama yapmak suretiyle indirebilirsiniz:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avalibeyaz.pgo&hl=tr

5 yıldızınız ve olumlu yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Weber -- 14 Aralık 2016; 13:42:36 >
  • 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.