Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa Botanik Park'ta oynayan var mı? Pokestop var mı? Kaç tane? Bir ara da oraya gitmeyi düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamihlapinatapai

Bursa Botanik Park'ta oynayan var mı? Pokestop var mı? Kaç tane? Bir ara da oraya gitmeyi düşünüyoruz.

1 tane var sanırım.Benim bildiğim ve gittiğim aktif yerler tophane,zafer plaza,kültür park,fsm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Bursa Botanik Park'ta oynayan var mı? Pokestop var mı? Kaç tane? Bir ara da oraya gitmeyi düşünüyoruz.

1 tane var sanırım.Benim bildiğim ve gittiğim aktif yerler tophane,zafer plaza,kültür park,fsm

Haydaaaa Botanik Park gibi kocaman bir alanda 1 tane çok saçma...
    Kültürpark nasıl, kaç tane var? Olmazsa oraya gideriz ya.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Haydaaaa Botanik Park gibi kocaman bir alanda 1 tane çok saçma...
    Kültürpark nasıl, kaç tane var? Olmazsa oraya gideriz ya.

Kültür parkta 3 ten fazla var sanırım da en aktif olan yer tophane.3lü pokestop var sürekli lure basılıyor.ağaçların etrafında oturanlar hep pokemon tayfa

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Yarın akşam lokasyonu bulduk o zaman, sağolasın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceFresh

GYM'lerin durumu ortada CP düşük ayrıca kendi türünün ataklarıda pek iyi sayılmaz bence.

Eyvallah dostum ya şekilden başka bir olayı yok sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Bisiklet hkk bilgi var mı?

1.700 TL ve pas tutan bir ürünü merak ettim

Pas tutmak metafordu hocam, taş gibi bisiklet hala. Sadece tekerleri inikti ek olarak eksikleri vardı onları tamamladım.
  • Benimkiler 3000 cpye azkaldı

Pokémon GO [ANA KONU]
    Pokémon GO [ANA KONU]
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 1 Ağustos 2016; 2:33:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mss12

İyi akşamlar,
    Daha önce linkini verdiğim arkadaşımın blogunda beraber IV değerlerinin neye göre hesaplanıp kolay öğrenebilineceğini yazdık.
    Vaktiniz olduğunda okumanızı öneririm.Hatta mümkünse oynayan arkadaşlarınıza da göndermenizi rica ederim.Konuyu başlatan arkadaşa da anasayfaya koyması için mesaj atacağım.
    Şimdiden iyi oyunlar arkadaşlar.

PokéAdvisor ve IV Değerleri Üzerine

Google hesabı ile giriş istiyor. Kim güvenir şimdi bu şeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mss12

İyi akşamlar,
    Daha önce linkini verdiğim arkadaşımın blogunda beraber IV değerlerinin neye göre hesaplanıp kolay öğrenebilineceğini yazdık.
    Vaktiniz olduğunda okumanızı öneririm.Hatta mümkünse oynayan arkadaşlarınıza da göndermenizi rica ederim.Konuyu başlatan arkadaşa da anasayfaya koyması için mesaj atacağım.
    Şimdiden iyi oyunlar arkadaşlar.

PokéAdvisor ve IV Değerleri Üzerine

Hocam sağolun paylaşımlarınız için. Çok ilginç bilgilerle karşılaşıyorum.

• mss12 M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim anlamadığım şey bu IV neye göre değişiyor? Sanırım IV dediğimiz CP'nin yazdığı yerdeki yarım çember. % muhabbeti de ne kadar dolu olduğu. Diyelim bir pokemon için bu %20 ise ne oluyor %90 ise ne oluyor?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Iv değeri atıyorum charizard %20 lık atak defans stamina 2 2 2 artıyor. %90 bir charizardda yine atıyorum 15 13 15 gibi artıyor. Tabi bu değerlerin savaşlarda ne kadar etkisi var onu bende bilmiyorum ama şuan elimden geldiğince yüksek ıv değerli pokemonları geliştirmeye çalısıyorum.
  • Crater ile başladık, GO ile devam. Tort oynuyon sen go? hii seylesenee
  • Şu an kullandığım sürüm 0.29 ve az önce 0.31 sürümü indirdim. Güncellersem ayarlar silinecek diyor Android. Hesabın gitmesi gibi bir durum var mı

• VoLVoXxX99 kullanıcısına yanıt
    yok zaten hesabın telefonunda durmuyor sunucuda duruyor
  • Bende de sonunda powerup in, en fazla o kadar gelişir o da yüksek değil ki adamların 2000 cp gayrados yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Daha önce sordum zırlayan veletler tarafından saçma sapan cevaplar aldım bu pokemon cıktı sizce iş yaparmı ? Dragonite yada snorlax ayarında değil ama çok bulunan birşey değil sanırım bu yüzden soruyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pokémon GO [ANA KONU]

Çöp.

• cpden ziyade vurus gücüne göre yükseltme yapin. 1000cp 2000leri indirebiliyor zira.

• Bizim burada adamlar bi gyme 4 tane 3k+ dragonite atmışlar

• Bu rhyhorn nerde çıkar yahu 600 cplik çıktı nerdeyse onu evolve yapmam lazım

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.