Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hayırlı satışlar, müşteriler inşaallah.
    G5 inde tadına baktık

Amin:)
    Aynen hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 9 Temmuz 2016; 23:16:57 >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Kimsenin bildiği yok Hocam. O yüzden piyasa yurt dışı ürünlerde bile yüksek.

• quote:

Hocam maalesef telefonun hakkı o değil ama milletin diline düşmüş lg. Artık 50 ye 100 e bakmadım bu yüzden.

hocam ne oldu telefonumu sattınız
  • Lg G5 ten bahsediyorsanız evet sattım bugün.

• quote:

Lg G5 ten bahsediyorsanız evet sattım bugün.

ben p9 sattınız zannettım nasıl hocam telefondan memnunmusunuz ben p9 gate 8 arasında kaldım yardımcı olurmusunuz :)
  • Yok hocam p9 u kullanıyorum. Hocam cihaz çok güzel. Mate 8 hakkında bir bilgim yok. Bildiğin büyük ekran ve büyük pilli oluşu. O yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ama p9 alınır mı deseniz kesinlikle alınır. Çok şık bir cihaz, oyunu bilmem ama günlük kullanım da çok seri, hızlı bir cihaz. İncelemelerde abartıkları kadar kötü bir pili de yok. Şu an için çok memnunum.

• quote:

Yok hocam p9 u kullanıyorum. Hocam cihaz çok güzel. Mate 8 hakkında bir bilgim yok. Bildiğin büyük ekran ve büyük pilli oluşu. O yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ama p9 alınır mı deseniz kesinlikle alınır. Çok şık bir cihaz, oyunu bilmem ama günlük kullanım da çok seri, hızlı bir cihaz. İncelemelerde abartıkları kadar kötü bir pili de yok. Şu an için çok memnunum.

anladım hocam teşekkurler bu pekı p9 nerden aldınız ben teknosa vatan computure gıttım cıhazı ıncelemek ıcın fakat yoktu hııc bır yerde
  • Hocam ben tesadüfen sahibindende gördüm. Vodafone dan alınmış kapalı kutuydu. O yüzden vodafone lara baksanız daha iyi olur.

• Çift hatlı model olan Eva L19 da bbazı 4G bbantları eksik. Bunlardan 900 mhz oolanı ttürkiyede de kkullanılıyor. Her hangi bi sorun cçıkartırmi bizim iiçin hala aaraştırıyorum almadan oönce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus gelecek diye bekliyorum ama başka markaya kayacağım sanırım çünkü söylenti bile yok
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam hızlı şarj var mı telefonda?

• Hocam onu test edeceğim. Dün gece taktım şarja tabi uyudum. O yüzden ne kadar sürede şarj oluyor dikkat edemedim. Ama hızlı şarj ibaresi göremedim şarja taktığımda.

• quote:

Hocam onu test edeceğim. Dün gece taktım şarja tabi uyudum. O yüzden ne kadar sürede şarj oluyor dikkat edemedim. Ama hızlı şarj ibaresi göremedim şarja taktığımda.

Anladım hocam. Bende yok biliyorum ama kaynak bulamadım. O nedenle teyit amaçlı size sordum. P9 Plus ta hızlı şarj var bunda neden yok anlayamadım doğrusu...

• Açıkçası olaması kötü. İphone'u terk etme nedenlerimden biri geç şarj olmasıydı. Tabi şarj olma süresini bir deneyelim ona göre yorum yapayım.
    Hocam telefon güzel ama ;)

• quote:

Açıkçası olaması kötü. İphone'u terk etme nedenlerimden biri geç şarj olmasıydı. Tabi şarj olma süresini bir deneyelim ona göre yorum yapayım.
    Hocam telefon güzel ama ;)

Hocam önemli olan telefondan memnun kalmanız

• Hocam genel anlamda memnunum telefondan. Sadece uçak modunda 7 saatte % 6 pil harcamış beklemede. Bu bana çok fazla geldi. Yoksa dünden bu yana telefonun pili, ekranı, sesi, parmak izi okuyucusu, şeklini çok beğendim. Dün bir arkadaşın yanına uğradım. Abi o ne dedi :))

• Arkadaşlar telefonun ilk şarjı ile ilk pil testimi (Kendi kullanım koşulda koşullarımda) yaptım.

11 saatlik beklemede 7 saat 15 dk ekran süresi vermiştir.
    1 saati hariç tamamı wi-fi de denenmiştir.
    Bir kaç dk'lık konuşma,
    Bir kaç whatsapp,
    5–6 dk'lık video izleme (internetten),
    15–20 fotoğraf çekimi,
    Biraz elektronik mağaza uygulamalarında gezinme,
    Ağırlıklı olarak ta yandex ile teknoloji, haber ve forum siteleri dolaşımı yapılmıştır.
    Gps açıktır.
    Ekran otomotikte. Çoğunlukla % 50 altındadır.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

Ben bu telefonu kullanmiyorum , ha belki seneye alirim.H uawei alacagim kesin de , butce 1500 falan olur , duserse... Ama soyle yorumlar gordukce adam sinir oluyor ya :) Uzun uzun yazdim sildim , mevlananin sozu geldi aklima...

Bu mesaja eklenen görseller:

Sıkı bi telefon takipçisi Leica ne desen Çin'de üretilen telefon markası sanır.

• Bizim telefon bence geçer not almış detaylı kamera karşılaştırması izleyin arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=KZ_QAORUPQ4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onti -- 11 Temmuz 2016; 14:36:59 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.