Şimdi Ara

Samsung tab A [ANA KONU] (P550 - T550)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
9.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung p550 tablet kullanıyorum her türlü soru yardım ve benzeri şeyleri konunun altına yazarsanız kullanan arkadaşlarda bende sizlere elimizden geldiğince yardım ederiz iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tablete hiç rağbet mi yok anlayamadım. Halbuki kaleminden dolayı note serisine yakın bir tablet..

• Bende aynı sekilde dusunuyorum p550 kullanıyorum 1 tane kalin ucuna takılı 4 tanede yedek uç veriyorlar kalem için uçları takmak için aparatı da var tek eksi yonü ise kılıflarının bulunması çok zor benim kullandigim (bulabildigim cunku urunu ciktiktan 1 2 gun sonra aldim ) beyaz ve kumaş gibi bir dokusu var kenarindan ipleri çikti cakmakla biraz duzelttim baska eksi yonunu goremedim birde sarj alrti cok hizli sarj ediyor ve tabletin kullanim sarj bakimindan cok uzun qkilli telefonlar gibi degil ama sarj aleti cok isiniyor ama bir sorunu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    S Pen kullanacağım bir cihaz arıyorum 8" civarında. Eskiden Note 8 kullanıyordum ama gördüğüm kadarıyla o boyutta S Pen destekleyen yeni bir cihaz yok. Yeni nesil cihazlar arasında P550 tek seçenek gibi görünüyor. Fiyatı bana biraz yüksek geldi işlemci, ram ve depolama alanı olarak baktığımda. Fiyat performans oranını konusunda kullanıcı olarak değerlendirmeniz nasıldır?

Selamlar

• Selamlar fiyat performan s olarak yeterince hatta fazlasiyla iyi batarya performansi ekranı deseniz cok iyi 900 tl lik diger tabletlere oranla tabiki bu soylediklerim bende s peni olsun istedim arada cizim falan yapiyorum boyut konusunda ben surekli canta tasiyorum zaten yanimda 9.7 inç te cok buyuk degil ilk geldiginde buyuk gozukmesi normal sonradan eliniz alisiyor 900 tl ye gore en iyi tabletler arasindadir baska sorunuz varsa yonlendiririm (oyun performansi derseniz gangster vegas gta sa gta vc real racing gibi oyunlari cok akici oynatiyor )
    edit:16 gb depolama alaninin yaklasik 6 -7 gb lik kismini kullanabiliyoruz ama otg destegi sayesinde flash bellek harddisk gibi seyleride gerektiginde takabilirsiniz tabletlerde kamera performansi cok iyi degildir bu tablettede ayni sekilde kamerasi cöp diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerDGN -- 10 Temmuz 2016; 10:59:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerDGN

Selamlar fiyat performan s olarak yeterince hatta fazlasiyla iyi batarya performansi ekranı deseniz cok iyi 900 tl lik diger tabletlere oranla tabiki bu soylediklerim bende s peni olsun istedim arada cizim falan yapiyorum boyut konusunda ben surekli canta tasiyorum zaten yanimda 9.7 inç te cok buyuk degil ilk geldiginde buyuk gozukmesi normal sonradan eliniz alisiyor 900 tl ye gore en iyi tabletler arasindadir baska sorunuz varsa yonlendiririm (oyun performansi derseniz gangster vegas gta sa gta vc real racing gibi oyunlari cok akici oynatiyor )
    edit:16 gb depolama alaninin yaklasik 6 -7 gb lik kismini kullanabiliyoruz ama otg destegi sayesinde flash bellek harddisk gibi seyleride gerektiginde takabilirsiniz tabletlerde kamera performansi cok iyi degildir bu tablettede ayni sekilde kamerasi cöp diyebilirim

Selam sm t550 tablet almak istiyorum ama merak ettiğim gündüz dısarıda tabletin goruntusu nasıl kitap okuyacacagım için önemli ekran gunduz acık havada ne kadar gorunur okunur durumda bilgi verirseniz sevinirim

• Ekran kalitesi gayet guzel saat 12-13 te gunesin en cok parladigi zamanlarda bile guzel bir goruntu sunuyor bu arada teknosa magazasina falanda gelmis bakabiliyorsaniz bakin derim 9.7" buyuk gelirse 7" lik bir modelide var

• bu ürünün başlığı neden boş anlamıyorum. galaxy note 10.1'in altı şikayet dolmuş, batarya bilmem ne vs. kullananlar biraz anlatabilir mi ürünü? internette film izlemek sitelerde sorunsuz bir şekilde gezinmek istiyorum. en azından bir kaç haftadır kullananlar buraya deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.
  • T580 modelini dun aldim ve ilk izlenimlerim gayet hizli ve internet sitelerinde film izleme konusunda hicbir problemi yok, eski ipad kullanicisi olarak film izleme problemli idi
    Kullanimi rahat , full hd cozunurlugu ve 8 cekirdekli islemcisi cok iyi
    Fotograf kalitesi daha iyi olabilirdi ama yeterli oldugunu soyleyebilirim
    Android 6.0.1 var
    Biraz daha inceleme firsati bulursam ve tabii ki sizinde sorulariniz varsa cevap yazarim
    10.1 inch ekrani gayet kullanisli
    Wifi si cok iyi cekiyor bu konuda gayet basarili

• kimse bahsetmemiş ama bu tabletin ekran çözünürlüğü çöp. 1024 768 telefonda bile kötüyken spen kullanılan bir cihazda hangi akla hizmet bu çözünürlük kullanılır ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stacker80

T580 modelini dun aldim ve ilk izlenimlerim gayet hizli ve internet sitelerinde film izleme konusunda hicbir problemi yok, eski ipad kullanicisi olarak film izleme problemli idi
    Kullanimi rahat , full hd cozunurlugu ve 8 cekirdekli islemcisi cok iyi
    Fotograf kalitesi daha iyi olabilirdi ama yeterli oldugunu soyleyebilirim
    Android 6.0.1 var
    Biraz daha inceleme firsati bulursam ve tabii ki sizinde sorulariniz varsa cevap yazarim
    10.1 inch ekrani gayet kullanisli
    Wifi si cok iyi cekiyor bu konuda gayet basarili

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a-2016-10-1-in%C3%A7-octa-core-1-6-ghz-2-gb-16-gb-android-6-0-tablet-pc-beyaz-sm-t580nzkatur-1165719.html

bu link deki galiba aynı sizin cihaz ile aynı cihaz

yorumunuzun üzerinden 2 hafta geçmiş hala memnun musunuz?
  • Bu tablet için doğru düzgün kılıf bulmak çok zor galiba. Ipad için Targus markalı bir kılıf kullanıyorduk gayet sağlamdı. Bunun için slim cover adı altında bir kaç kılıf buldum ama ismi slim olunca pek sağlam tutacağını da düşünemiyorum.
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    O linkteki degil model no SM-P585 , SM-P580 Olacak. Umarim o linkteki urunu almamissinizdir. O linkteki urun SM-T580

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaybursa -- 3 Kasım 2016; 16:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpaybursa

O linkteki degil model no SM-P585 , SM-P580 Olacak. Umarim o linkteki urunu almamissinizdir. O linkteki urun SM-T580

anlamadım t580 2016 10.1 olanın fiyatı mediamarkta 899 TL gittigidiyorda 20 TL daha ucuz
  • Hdmi destegi varmi tvye baglayan varmi ?

• Aldım memnun sayılırım. Kamerasından bir şey beklemeyin yalnız onu da söylemem lazım. Film, dizi izleniyor, internette geziliyor, şarjı uzun gidiyor.
  • Ben de SM-T585 aldım.

Samsung tab A [ANA KONU] (P550 - T550)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_NL -- 9 Aralık 2016; 16:46:54 >
  • P550 hızbır yerde bulamıyorum. Sanırım satıstan kalkmıs. s_penli baska model onerınız varmı? 8-10 ınch arası ve 700-1000 TL arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

P550 hızbır yerde bulamıyorum. Sanırım satıstan kalkmıs. s_penli baska model onerınız varmı? 8-10 ınch arası ve 700-1000 TL arası

http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-a-101-with-s-pen-sm-p580-P144140719

yeni model bu
    ben bundan aldım ve çok memnunum.
    s-pen harika

n11 bazen kupon veriyor o kuponları takip edip dediğiniz fiyatlara alabilirsiniz.
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Cok pahali , daha ucuz birsey istiyorum :(

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.