Şimdi Ara

3500-4000 TL ARASI YARIŞ BİSİKLETİ TAVSİYESİ YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    konuda belirtmişolduğum gibi bu piyasada alabileceğim en iyi bisiklet hangisi acaba?
    Puanlı yarışlara katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım...

• http://www.bikeandoutdoor.com/giant-trinity-composite-2-yol-bisikleti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

http://www.bikeandoutdoor.com/giant-trinity-composite-2-yol-bisikleti

butriatlon türü bisiklet paylasımınız ıcın tesekkür ederim. ancak bana klasik yarışlar için bisiklet lazım
  • 4000 liralık bi bisikletle yarışta ne derece yapılır bilmiyorum ama bana kalırsa yapılabilecek en iyi ve en zevkli şey belkide bütçeyi birazdaha zorlayarak yurtdışından bisiklet toplamak olabilir . Ultegra sistemli belki güzel bi caadlı kadro muhteşem olur

• quote:

4000 liralık bi bisikletle yarışta ne derece yapılır bilmiyorum ama bana kalırsa yapılabilecek en iyi ve en zevkli şey belkide bütçeyi birazdaha zorlayarak yurtdışından bisiklet toplamak olabilir . Ultegra sistemli belki güzel bi caadlı kadro muhteşem olur

105 li cayo all 2016 var kafamda ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: nas35

quote:

4000 liralık bi bisikletle yarışta ne derece yapılır bilmiyorum ama bana kalırsa yapılabilecek en iyi ve en zevkli şey belkide bütçeyi birazdaha zorlayarak yurtdışından bisiklet toplamak olabilir . Ultegra sistemli belki güzel bi caadlı kadro muhteşem olur

Oda güzel bir tercih açıkçası top 10 cheapest best bikes arasına girmiş . Alınabilir tabii
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nas35

quote:

Oda güzel bir tercih açıkçası top 10 cheapest best bikes arasına girmiş . Alınabilir tabii

cheabest bike list ne oluyo acaba
  • İngilizcem kurtarmadı sanırım . Bir listede görmüştüm under 1000$ best bikes diye.

• Cube Attain Sl modelini aldım arkadaşlar 105 set ön maşa karbon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.