Şimdi Ara

DIGITURK ŞAMPİYONLAR PAKETİ+HD YAYIN 650TL ve HD YAYIN HARİCİ PAKET 499TL! (N11)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni sezon için kendime yıllık uygun şampiyonlar paketi arıyordum. N11'de ''simcom'' isimli satıcının Şampiyonlar Paketi sattığını gördüm. Hem HD servisi ile birlikte hemde HD olmayan servis ile birlikte 2 ayrı paket satıyor.. Detayları henüz öğrenemedim. Soru olarak kendisine yazdım. Ayrıca ilanda verilen telefonu aramakta da fayda var.. Değerlendireyim diyorum eğer uyarsa..Size de sunmak istedim haberiniz olsun diye. Ayrıca n11 kupon vs. denk gelirse daha uygun fiyata alınabilir bu paketler..

Digitürk Şampiyonlar Paketi + HD Yayın İlanı;

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-de-bomba-kampanya-sampiyonlar-paketi-hd-yayin-12-aylik-P117131126

Digitürk Şampiyonlar Paketi Normal Yayın İlanı;

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-sampiyonlar-paketi-12-aylik-P115675531

• Digiturkun kendisi SD olan paketi 450 liraya hd olan paketi 522 liraya satıyor secim sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Digiturkun kendisi SD olan paketi 450 liraya hd olan paketi 522 liraya satıyor secim sizin.

digiturk web sayfasında aynı bu şekilde kampanya .. buradan almak daha mantıklı.

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/-kampanyaligtv-kk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 4 Temmuz 2016; 23:09:31 >
  • 70 kupon kullansak 50 maxipuan gelse 530 a iner ama yine de digiturkün sitesinden pahalı gelir değmez.

Keşke 3 ay spor ekstra yetişkin vs vereceğine 1 yıl belgesel yada digiturkplus kutu vs verse.
  • Bunlarda ekstra bir ucretle karsilasma durumu olur mu acaba?

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Telefonda yok dediler ama digiturk bu, insan bekliyor

Bende yetişkin ve spor ekstra yerine, belgesel ve digitürk plus kutu istedim vermediler. Verseler hemen alırdım. Şimdi 3 ağustosa kadar beklicez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Telefonda yok dediler ama digiturk bu, insan bekliyor

Bende yetişkin ve spor ekstra yerine, belgesel ve digitürk plus kutu istedim vermediler. Verseler hemen alırdım. Şimdi 3 ağustosa kadar beklicez artık.

3 ağustosta ne olacak hocam?
    yeni kampanya falan mı olacak acaba?
  • Şöyle ki arkadaşlar belki dedigim gibi kuponla indirim yapilarak alinabilir. Ayrica Digiturk sanirim 2 keyif paket vermiyor sitesindeki kredi karti kampanyasinda. Bunda belki keyif paketleri de dahildir. Bilgi alabilen var mi bu n11 saticisindan?

• rainhard kullanıcısına yanıt
    3 ağustos bu kampanyanın son tarihi. Dsmarta 3 ay daha taahhütüm var. O nedenle ne kadar kampanyanın bitimine doğru alırsam o kadar karlı olur benim için. :)

Bence bu fiyatın altına digitürk bulamayız ne yazık ki.
  • knngs K kullanıcısına yanıt
    Kupon hesabını yaptım hocam yine güzel bir fırsat olmuyor. Belki 2 keyif paketi verirse o zaman bir şeye benzeyebilir. Şahsen belgesel + plus kutuyu 1 yıl verse alırım hemen
  • Arkadaşlar, paketler ile ilgili şu bilgiyi aldım satıcıdan..

'' Merhaba bu paket turksat üzerinde yayın yapmaktadır giriş paketi belgesel paketi ve şampiyonlar paketi ve hd paketi kapsamaktadır kendi çanak antenizile yayın yapmaktadır ''
  • knngs K kullanıcısına yanıt
    Turksatta hd lig tv var mı?
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    Evet Ligtv HD var tuksatta. Digiturk 87. kanal.

• çöp
  • Arkadaşlar fiyatı düşürmüşler çekle alınırsa gayet sıcak oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Arkadaşlar fiyatı düşürmüşler çekle alınırsa gayet sıcak oluyor.

Fiyatı yükselttiler yine.Fiyat iyi gibiydi ama 50 TL artırdılar fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farbi -- 9 Temmuz 2016; 17:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farbi

quote:

Galiba alay ediyorlar, tam almak üzereyken bir anda fiyat arttı. Satıcıda güven problemi olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESTABLISHMENT

quote:

quote:

Galiba alay ediyorlar, tam almak üzereyken bir anda fiyat arttı. Satıcıda güven problemi olabilir mi acaba?

Telefonda görüştüm digitürk bayisiyiz dedi.Pazartesi bir de buradaki bayilere bir sorucam bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ESTABLISHMENT

quote:

quote:

Telefonda görüştüm digitürk bayisiyiz dedi.Pazartesi bir de buradaki bayilere bir sorucam bakalım.

İlk yazılan fiyat gibi 520 Tl olsa forumdan 40 TL'lik çek ile çok avantajlı bir fiyat ortaya çıkıyordu. Acaba arayıp indirim mi istesek. Çek ile birlikte kullanıldığında forumdan bayağı alan olur gibime geliyor.

• Anlamadığım burdan alınca kargo ile aktivasyon kodu'mu gönderiyorlar..Yoksa herşeyi hazırlayıp yani Cihaz ve aktivasyonu yapıp hazır bi şekilde mi gönderiyorlar..varmı bilgisi olan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.