Şimdi Ara

The Lost Room (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
2
Favori
28.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bu dizi muhteşem...sadece 3 bölüm her bölüm ortalama 1,40 dk kadar...ama çok kaliteli....bölüm başına 700 mb ama değer arkadaşlar....inanın lost tan sonra en gizemli dizi diyebilirim...nette var...shurebus gibi...

iyi seyirler....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• evet süper bi dizi.uzatıp normal dizi yapsalar süper olur
  • ehhehe sonunda izleyenler çıkmaya başladı yavaş yavaş
  • vallahi ben bayıldım..2 gecede bitirdim...bu forumların birinde bir arkadaş önermiş millete...kolay değil 700 mb indir ve kötü çıksın...ama öyle olmadı konusu esrarı gizemi adamı 110 dk ekranın karşısında adeta kilitliyor..

yaa arkadaşlar indirin pişman olmayacaksınız.....
  • konusu nasıl biraz anlatır mısınız ?
  • Lost`a ara vermisken, izleyelim bakalim .
  • gizemli bir anahtar: her kapıyı açar seni her yere götürür...
    10 nolu oda: içinde yaklaşık 100 gizemli nesneyi bulundurmuş tüm metafizik kanunlarının olmadığı oda...
    nesneler: elinde bulunduranlara değişik güçler verirler 10 nolu odadan çıkarılmışlardır...
    miller: kızı odanın içinde iken oda resetlenmiş ve kızını geri getirmesi için odanın esrarını çözmesi gerekir...
    koleksiyoncular: yeni bir tarikat nesneleri elegeçirip dünyaya hükmetmeye çalışırlar....
    lejyon: kolaksiyonculardan önce nesneleri ele geçirip yok ederler...

ve onlarca gizemli olay ve açıklamaları....dedim ya indirin pişman olmayacaksınız....ben sadece bugüne kadar neden insanların bu diziden haberi olmamış buna şaşırdım....
  • Adventure oyunu sevenler(benim gibi) bayılacaktır diziye..
    ben bugün izledim hepsini.ama sonu çok açık bırakıyor çoğu şey açıklanmadı..belki devam ettirilebilir
  • peki kaç bölüm bu dizi?
  • torentlerde bulamadım ben,
    nerden temin ediyosun sen
  • 3 bölüm.her bölüm 1 saat 20 dakika.
    bende hiçbir torrentte bulamamıştım.www.tvtorrents.com adlı sitede gelmiş geçmiş bütün diziler ve bölümleri mevcut(eşzamanlı),süper seed sayılarıyla hemde.inanılmaz bir site.davetiyeyle çalışıyor bende de davetiye yok malesef

You need atleast 11 GCredits to send an invitation.
    benim kredim:Credits: -38.41
    ratio maker kullanacam ama korkuyorum..

ama rapid linki istiyorsan bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 24 Ocak 2007; 23:17:07 >

• edit:buldum altyazi
    Bİ deneyelim bakalım nasılmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 24 Ocak 2007; 23:58:46 >
  • alt yazi var arakdaslar. diziyide torrent sitelerinden yukleyebilirsiniz . ben 3 bolumu de yukledim birazdan izlemeye basliyacaz bakalim
  • bakalım bir buna el atmadığımız kalmıştı sonunda buda oldu tam süper oldu
  • Sadece 3 bölüm mü bu.Devamı gelecekmi?
  • deneyelim bakalım!... yorumlara bakılırsa güzel bir şey olduğu kesin
  • sadece 3 bölüm. devamı gelcek deniyodu ben izledigimde ama bilmiyorum ne oldu simdi bakmak lazım.
  • gelsin devamı çok iyi olur.hala soru işaretleri var
  • ben yarısını çözemedim daha çözülmez çünkü devamı şart.bir de şöyle bir şey var;3.bölüm bittikten sonra lost room un bi sonraki bölümü gibi bir şey gösteriliyordu fragman gibi,aAF release'de..dikkat ettiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 25 Ocak 2007; 18:29:53 >
  • http://www.sharebus.com/index.php?showtopic=34672

iyi seyirler.....

evet dizinin ucu çok açık...hala oda ve nesnelerin nereden geldiği belli değil...meraktan çıldırdım....
    ama gerçekten çok sürükleyici geldi dizi bana....keşke devamı gelse...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.