Şimdi Ara

Kredi kartı ile 9 taksit eutelsat digitürk üyeliği 566 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
6.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iptal faksı çektiniz sanırım baştan?

Ben de mevcutta geçtiğimiz sene tüm paketler 3 ay ücretsiz + 1 yıl iq plus hediye kullandım bu ay bitiyor.

Faks çekmeden iptal bölümüyle görüştüm bugün kredi kartı kampanyası yapalım dediler ancak bendeki mevcut spor extra belgesel film ve iq plus için ekstra ücret yansıyacağını söylediler.

Sanırım faks çekip arayan kişiler ile görüşmek lazım sizin dediğiniz gibiyse uygun epey.
  • say S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam iptal faksı göndermedim. Beni aramaları için mesaj attım online işlemlerden. Genel merkezden arasınlar dedim. Bu ay bitiyorsa önümüzdeki aydan geçerli olarak teklif verirler. Bana verilen paketleri söyleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay başına kadar devam eder mi acaba?
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle sizler kadar teknik bilgim yok ama lig tv almak istiyorum
    1-) türksat mı yoksa eutel satmı almalıyım.
    2-) cihaz ne marka olduğu önemlimi
    3-) en uygun fiyata hangi paketi almak için şartları zorlamalıyım.

Yardımlarınız için şimdiden minnettarım saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugofb

Arkadaşlar merhaba öncelikle sizler kadar teknik bilgim yok ama lig tv almak istiyorum
    1-) türksat mı yoksa eutel satmı almalıyım.
    2-) cihaz ne marka olduğu önemlimi
    3-) en uygun fiyata hangi paketi almak için şartları zorlamalıyım.

Yardımlarınız için şimdiden minnettarım saygılar.

Ben HD yayın yapan kanalların daha fazla olması ve görüntü kalitesinin bir tık önde olduğunu düşünerek Eutelsat aboneliği tavsiye ederim. Uydu alıcı olarak Humax 9505 HD'yi tercih edebilirsiniz. Kendisi şu an için Digitürk'ün en güncel cihazı olduğu gibi, diğerlerine nazaran daha stabil ve hızlıdır. Kredi kartı ile üyelik kampanyası şu an için en uygun fiyatlı paketleri kapsıyor. Temmuz ayını geçirmeden yakınınızdaki herhangi bir Digitürk yetkili bayisinden işlemleri başlatabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm türksat lig tv abonesiyim...bu kampanyadan faydalanmak istediğimi söyledim üyeliğimde 10 eylülde bitiyor dedim.63x9 ay fiyat verdiler sizce bu fiyat nasıl uygun mu değerlendirilebilir mi? ilginize şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engkl -- 15 Temmuz 2016; 13:01:13 >
  • HOCAM.BENDE NEXT ÜYESİYDİM 2 AGUSTOS'DA BİTEN ÜYELİK İÇİN İPTAL FAX'I ÇEKTİM.BANA 1 YILLIK EUTELSAT OLARAK ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD OLARAK 449, TL TEKLİF ETTİLER.(1 YILLIK HD PAKET VE 3 AY SPOR EXTRA HEDİYE OLARAK VERİLDİ.)
  • benimde taahhütün dolmasına az kaldı umarım iyi teklif alırım.
  • 14 temmuzda 519 tl ye dıgıturk play almıştım. şimdi bu 566 tl lik kampanya daha uygun geliyor. online chat ile konuştum, lig başlamadan kutulu alırsanız , dıgıturk play abonelik ücretiniz iade edilir dedi. bu şekilde iade alan var mı hiç ?
  • 519 liraya digiplaymi yuh yani fiyatlar uçmuş.millet 450 500 e tvden anlaşıyo.digiplayde ne bulur bu millet anlamıyorum yayın çöker donar kasar hala para akıtırlar oraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Hocam n11 de bir tane satıcı gördüm ben. Simcom mağazası.http://www.n11.com/magaza/simcom

Kendileri 4 paket sunuyorlar ;

Eutelsat üzerinden ;

Giriş+Şampiyonlar 450TL

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-sampiyonlar-paketi-12-aylik-turksat-P115675531

Giriş+Şampiyonlar+HD 522TL

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-eutelsat-uzerinden-ligtv-de-sampiyonlar-paketi-hd-12aylik-P121325149

Giriş+SüperLig+HD 567TL

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-eutelsat-uzerinden-ligtv-de-superlig-paketi-hd-12aylik-P121341708

Turksat üzerinden;

Giriş+Şampiyonlar+Belgesel+HD 570TL

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/ligtv-de-bomba-kampanya-sampiyonlar-paketi-hd-yayin-12-aylik-P117131126

Hediyeler hepsinde aynı.

Paket ile ilgili merak ettiklerinizi yanıtlayabilirim. Çünkü çok merak etmiştim ama alan pek olmayınca yardım eden olmamıştı

hocam benim kafam bayağı karışık bu konuda
    hd servisi ne oluyor, hd paket ne oluyor?
    kanalların hd sini mi veriyor?
    yoksahttp://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/hd-3d şurdaki kanalları mı veriyor?

edit: bir de aynı fiyatlar digiturk un sitesinde de var
    burdan alınca avantajımız nedir?
    digiturkteki eulsat değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainhard -- 17 Temmuz 2016; 23:45:21 >

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Hocam HD olmadığı zaman paketinizin kapsamındaki sd kanallar oluyor, hiç bir hd kanal olmuyor. Örneğin LigtvHD bende oluyorken sizde olmuyor. O nedenle her türlü HD almanızı öneririm

Digitürkün internet sitesinde de N11 de de fiyat 522 lira.

N11 de 500 üzerine 50 lira maxipuan kampanyası var ay sonuna kadar geçerli.

Benim aldığım zaman n11 in dağıttığı 40 lira indirim çeki vardı.

Bu sayede bana 432 liraya mal oldu. O nedenle N11 den tercih ettim.
  • ESTABLISHMENT kullanıcısına yanıt
    Bayi aradım kredi kartı kampanyasında belgesel olmadığını söylediler
    Sıkıntı yok kablo karmaşası olmaması için Turksat aboneliği düşünüyorum giruntu eutelsat gore cokmu kötü hd lig tv
    Kutu olarak humax 9005 deniyor bu kutu plus mi istedek vereceklerini bu kutuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar numaramı internet sitesinden bıraktım digiturk e arayacaklar. giriş+bütün maçlar+ hd paket alacağım 567 tl ye. uydu alıcısı herkese aynı model mi veriliyor yoksa isteğe göre mi seçtirtiyorlar ?
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz gibi beni aramalarını ilettim ve aradılar.

Ancak mevcut kullandığınız paketlerin kredi kartı kampanyasına dahil olmadığını söylediler.

Spor extra, film, belgesel, iq plus bunların yıllık ücretlerini kredi kartı kampanyasına ekleyebiliriz dediler.

Ben de iptal faxı çektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Geçmiş tecrübem yok ama kendimce bilgi vereyim.

Digitürk genelde eski müşterilerinin kapatma faxı çekenlerine çok uygun tarifeler verebiliyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_29890472/mpage_149//tm.htm

Bu başlıkta da bakabilirsin.

Bu paket (eutelsat üzerinden giriş+şampiyonlar+hd) 522 lira.

N11 de 500 üzerine 50 lira maxipuan kampanyası var ay sonuna kadar geçerli.

Benim aldığım zaman n11 in dağıttığı 40 lira indirim çeki vardı.

Bu sayede bana 432 liraya mal oldu.

432/12=36 lira hadi en kötü 522/12=43,5 lira.

Bence çok güzel bir fiyat.

Geçen sene benzer kampanya ile alanlara yapılan teklifleri düşününce neden kapatıp tekrar bunu aldıkları daha iyi anlaşılıyor.

merhaba, mevcut uyeler bu paketi alırsa prosedur nasıl ıslıyor bılıyor musunuz ?

• dıgıturk play i 14 temmuzda almıştım ancak bende kutulu almaya karar verdim. yayınlarda çökme, donmalar vs. oluyormuş play de. müşteri hizmetleri ( digiturk play deki online chat) eğer lig başlamadan kutulu alırsanız biz aboneliğinizi görüyoruz ve play i iptal edip iade ediyoruz ücretinizi dedi. kesin iade oluyor mu dedim evet dedi.

teyit edip ss aldım

Kredi kartı ile 9 taksit eutelsat digitürk üyeliği 566 lira

• KaptanOrtaKapı K kullanıcısına yanıt
    Mevcut üyeler iptal birimi ile görüşüp bu paketi (eutelsat üzerinden giriş+şampiyonlar+hd) 450 liraya aldığını yazdılar. Sizde deneyebilirsiniz iptal birimi ile görüşerek.
  • bugün gelip kurulumu yaptılar, şu anda aktivasyonu da yapılmış durumda sorunsuz izleyebiliyorum kanalları. ancak online işlemlere ilk girişim olduğu için şifre oluşturmam lazım. onay kodu ne mailime ne de cep telefonuma gelmiyor. çözümü var mı ? müşteri hizmetlerini arasam oradan şifre belirleyebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

dıgıturk play i 14 temmuzda almıştım ancak bende kutulu almaya karar verdim. yayınlarda çökme, donmalar vs. oluyormuş play de. müşteri hizmetleri ( digiturk play deki online chat) eğer lig başlamadan kutulu alırsanız biz aboneliğinizi görüyoruz ve play i iptal edip iade ediyoruz ücretinizi dedi. kesin iade oluyor mu dedim evet dedi.

teyit edip ss aldım

Bildiğim kadarı ile 15 gün içerisinde cayma hakkınız var eğer 15 günü aşarsanız geçmiş ola

Bugün değiştirin rahat edin bana sorarsanız.

Yarın o müşteri hizmetlerindeki arkadaşı bulamıyabilirsin.

Unutmadan kampanya için son tarih 3 Ağustos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 000hasan -- 19 Temmuz 2016; 14:37:41 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.