Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
90
Favori
78.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Video film seyrederseniz maalesef yetmeyecektir size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittikçd dolan 3gb tarifesindeydim. 3gb +750 dk +1000 sms 28 tl ödüyordum. Şimdi 3gb 600 dk 1000 sms 19 tl olmuş oldu. Bu 3gb net bittiğinde doldur dedikten sonra toplamda 6 gb net bitince uygun fiyatla bu tarifeye uyumlu nasıl net paketi alabiliriz?

• Aksam 7 itibari ile vodafona gecisim yapiliyor hemen sonrasi 20 tl yukleyip mega2gb yazip gonderirsem 19 tl kampanyaya katilmis oluyormuyum yillardir faturali avea kullandigin icin faturasi nasil isliyor bilmiyorum bana soylenen gecis yaptigimda 750 dk 1000sms 3 gb 19 tl vergi ile 20.40 tl idi ama 3.tl zam gelmis.simdi 23.4 tl

• TL yüklemeden once
    400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB->7000 600DK+1000SMS 3GB 19TL MEGA3GB->7000

• Arkadaşlar PTTCell 20 lik tarife ile 400 dk 100 sms 1 gb taahhüt ile 17 TL (Taahhüt olmadan 20 TL normalde), tabi telsiz dahil olunca 18,50 TL ödüyorum. 4 aydır bu tarifeyi kullanıyorum normalde Şubat 2017'ye kadar (Yani 12 Ay) devam ediyor. Bugün arayıp başka bir operatöre geçsem ne kadar ceza vs öderim dedim, 12 TL ödersiniz onun dışında başka bir yaptırım yok dedi. Sizce doğru mudur bu ? Bir de Vodafone alıp hemen bu tarifeye geçebilir miyim ? Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Video film seyrederseniz maalesef yetmeyecektir size

Hocam video ve film izlemiyirum. sadece face net twitter vs var. aynı tarifede TT ye geçmiştim 1 ay dolmadan video izlemedigim halde 4 gb 15 günde bitti o yüzden vodafoneye geri döneceğim :) taşıma yaparken herhangi bir tarifeye geçip 3 gb yi alabilir miyiz? yoksa geçerken bu 3gb lik tarifeyi mi söyleyim?

• awdasase kullanıcısına yanıt
    Herhangi birine geç

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

TL yüklemeden once
    400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB->7000 600DK+1000SMS 3GB 19TL MEGA3GB->7000

20 tl yuklemem yeterli olucakmi peki vergi istemezlermi ? Bahsettigim 750 dklik tarifeye umarim gecirmemistir bayideki arkadas
    faturali cok iyiydi esime 4 gb 1000dk sebeke ici ev telefonlari sinirsiz 1000 sms 21.80 bana yari interneti 30 tl verdikleri icin kizip vodafona gectim umarim memnun kalirim

• MEGA3GB paketine bende geçtim bugün hocam ara sıra paket bilgisi gözükmüyor normal dimi bu ? Ayrıca tahahhüt felan yok dimi gerçi faturasız zaten.
  • Az once 16 liraya ayni tarifeye gectim. Zammi geldi? kazik mi yedik simdi

• Mesaj geldi, 2gb olan tarife 16 lira MEGA16 yaz 7000 e yollayın. Size özel yazıyordu.

• Vodafon musteri hizmetleri ile gorustum acayip bilgisiz tavirlar.. 22 temmuz sonrasi bir cok tarife kapatilmis ve tarifelere zam gelmis? Esnekxs tarifesi 17 tl cok uygundu kapanmis

Suan gecis yapanlar ucret ne kadar ona gore dolum yapicam ? Mh 25 ve 32 tl fiyat verdi

• beyler mevcut tarifem devam ediyor, şimdi buna geçiş yaparsam o dakika ve internet ne olacak siliniyor mu eskileri ? hemen para mı yüklemek gerek ? ona göre geçiş yapalım.
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    Kalan kullanım haklariniz silinmez,

• quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

MEGA3GB paketine bende geçtim bugün hocam ara sıra paket bilgisi gözükmüyor normal dimi bu ? Ayrıca tahahhüt felan yok dimi gerçi faturasız zaten.

Dün paket bilgisi bende de görünmüyordu. İlk defa karşılaştım. Teknik bir olay olması muhtemel. Arada olabilir diyelim. Tahahhüt olayı yok bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

quote:

MEGA3GB paketine bende geçtim bugün hocam ara sıra paket bilgisi gözükmüyor normal dimi bu ? Ayrıca tahahhüt felan yok dimi gerçi faturasız zaten.

Dün paket bilgisi bende de görünmüyordu. İlk defa karşılaştım. Teknik bir olay olması muhtemel. Arada olabilir diyelim. Tahahhüt olayı yok bildiğim kadarıyla.

herhalde teknik hocam şimdi sorunsuz görünüyor. hocam bide internet paketi bitince kendi kendine internet paketi yapmaz dimi bu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

quote:

herhalde teknik hocam şimdi sorunsuz görünüyor. hocam bide internet paketi bitince kendi kendine internet paketi yapmaz dimi bu ?

Bildiğim kadarıyla yapmıyor.

• Bu tarifeyi 29 liradan almaya başladım 25 -22 - 20 - şimdide 15 TL (100dk feda ederekte olsa) vodafone fiyat politikasına hayranım :) Teşekkürler Vodafone
  • Bugun paket yeniledim 19luk mega3teyim. Ozet yazip yolladim, 500dk 1000sms ve 2.15gb internet vermis ne yapiyor bunlar...

• Sorgulama sisteminde sorun var ben hıc bakamıyorum pcden selfserviste doğru yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.