Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
91
Favori
78.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10TL ye DOLDUR 2GB->7000 e gönder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Aynen Öyle Turkcellin Sadakat Programı gibi ondan biraz daha gelişmiş şekilde herkese oluyor
  • Hatiima 15 TL yukledim TL çekilmesine rağmen mega2gb paketi hattına gelmedi ne olacak simdi

• hillx kullanıcısına yanıt
    İçerikler yüklenilmiştir Sistemsel olarak bazen içerikleri göstermiyor
  • Arama felan yapamiyorumki içerik yüklü olsa arama yapar telefon :)

• hillx kullanıcısına yanıt
    o zaman Mobil veri açık bırakmışsındır yada başka yerlere ücretlendirme olmuştur
  • MEGA3GB paketine geçtim az önce. 19TL aynı fiyata Bittikçe Dolan 2gb paketindeydim, ona da aynı arkadaşın haber vermesi üzerine geçmiştik 4 ay önce.
    Konu sahibine teşekkürler, faydalı paylaşımların devamı dileğiyle.
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Bugün Vodafone geçiş yaptım bittikçe dolan 2 gb paketine geçirdi.mega3gb geçemiyormuşum. Kontör yüklemeden mega3gb için mesaj atarsanız mega3gb geçebilirsiniz bittikçe dolan iptal olur dedi. Sanki konuyu takip ederken kontör yüklemeden geçiş yapılamıyor diye okuduğumu hatırlıyorum ama bulamadım.

• hanos kullanıcısına yanıt
    ben hat taşındıktan sonra sms ile tarifeye geçiş yaptım sonra tl yükledim, hattı taşırken tarife istemiyorum kendim geçerim sonra demiştim ama yine de bir şeye geçirmişler. sorun olmuyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Temmuz 2016; 17:36:45 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Kodu gonderdikten sonra onay mesajı gelir size sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ben hat taşındıktan sonra sms ile tarifeye geçiş yaptım sonra tl yükledim, hattı taşırken tarife istemiyorum kendim geçerim sonra demiştim ama yine de bir şeye geçirmişler. sorun olmuyor yani

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar yeni geçenler eksi bakiye olup olmadığını kontrol ettiler mi acaba ? Benim de yarın akşam vodafone hattım açılacakmış da eksi bakiye varsa kendi kendine bittikçe dolan 2 gb tarifesini yapabilir o yüzden soruyorum varsa 19 tl nin altına inecek şekilde kontörleri kullanayım bari
  • Mega 3 e geçtim şimdi de bunun doldur u 3GB 10 liraymış.

Mega 2 nin dolduru kaç para?
  • Bir de bu kalan paket bilgilerimi göremiyorum şu an hata veriyor? Yeni Cep1 tarifesindeyim, ondan sıkıntı yapar mı?
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    oda 10 TL
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Tarifeniz değişip ücret çekmişse olmuştur bunlar paket değildir tarifedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Tarifeniz değişip ücret çekmişse olmuştur bunlar paket değildir tarifedir

yanımda uygulamasından bakıyorum bir yerde cep 1 yazıyor bir yerde mega3gb... :)

cevaplar için teşekkürler.
  • ryodo kullanıcısına yanıt
    Eski bakiye derken ? Hat taşınınca 0 tl oluyor. Yükleme yapmanız lazım

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kardeşimi geçirdim tarife istemiyoruz dedik. Sizin dediğiniz gibi olursa para yüklemeden mesaj atalım değil mi ? Ondan sonra para yükler tarifeye geçeriz heralde ?

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Hat taşındıktan sonra TL yüklemeden once kodu gönder geç tarifeye sonra TL yükleyip tarifeyi yenilet

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.