Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
90
Favori
78.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlak47

Oyledir yeni tarife hakkından yer çok ilginç Vodafone sistemleri var

şuan ozet yazıp 7000 e gönderdiğimde eski pakedimden kalan miktarları gösteriyor hala. Çok saçma
  • Tijani Babangida kullanıcısına yanıt
    Bunlar yeni tarife olduğu sistemsel sorun olup bazen kullanım haklarini gostermiyor umarım Vodafone sorunu giderir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Hocam Doldur 3 GB yapmaya çalıştım da 30 günlük aktif paket süresi içerisinde değilsiniz yanıtını aldım ne oluyor bu ??

• dradox kullanıcısına yanıt
    Tarifeyi yeniledikten sonra ek paket olarak alabilirsiniz Tarife yenilemeden alamazsiniz

• arkadaşlar bende anneme yapayım bu paketi 6 aydır falan vodafone kullanıyor. geçebilir mi pakete ? vodafone sitesinde paket yok o yüzden paket şartlarını okuyamıyorum o yüzden sordum

• Geçebilirler faturasız abonelerin hepsi geçebilir kara liste dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Geçebilirler faturasız abonelerin hepsi geçebilir kara liste dışında

çok teşekkür ederim hallettim

• Arkadaşlar ben de bu paket için bugün aveadan vodafone'a geçiş yaptım. Ancak geçiş yaparken bir tarifeye geçmen gerek dedi ve bu tarifeyi bulamadığı için bittikçe dolan 2 gb tarifesine geçiş yaptım. Hattım açıldığında onu iptal edip buna geçiş yapabilir miyim acaba?

• ryodo kullanıcısına yanıt
    Boş tarifeyede geçebilirdin ama geçince pra yüklemeden geçiş yap olur

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Adam illa birine geçmen lazım dedi mecburen öyle yaptım. Mesajı gönderince ondan buna geçiş yapmış mı olur yoksa ikisi de aynı anda aktif mi olur?

Aynen Geçiş yapıldıktan sonra Kodu yolla tarife değişikliğiniz olur
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim, geçince bi deneyelim bakalım.

Hocam bende bugun gittim ayni sey basima geldi bosa gecemezsiniz diyip dediğiniz pakete gectim. İns onu direk iptal edip bu paketlere gecebiliriz. Siz hallederseniz bana da mesaj atarsaniz sevirim

• Kodu gönder geç :) onlar ne bilsin

• Orda da bana tarife değişikliği yaparsın sorun değil dediler geçince bakalım deneyecez artık :)

• Bugün yani Pzrt günü Vodafone'a geçiş başvurusu yapmayı düşünüyorum, geçişin tamamlanması 3-4 gün sürer, alabilir miyim acaba bu tarifeyi? En son 1 Temmuz gibi bir ifade vardı sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Gecebilirsiniz

• Turkcellden gecis yaptim. 19 tl dolan tarifeye tasimistim. hat sabah acildi direk bu tarife icin msj attim ve sorunsuz gectim. 15 tl yukledim tanimlandi paketler. haber verene tesekkurler.uzun sure kullanirz artik ins

ekleme: yanimda uygulamasinda doldur paketleri gorunmuyor. nereden cikiyorlar acaba? yada bana doldur ozelligi vermedimi

ekleme 2: siteden girince doldur özelliği görünüyor. sanırım uygulamada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 11 Temmuz 2016; 15:08:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Turkcellden gecis yaptim. 19 tl dolan tarifeye tasimistim. hat sabah acildi direk bu tarife icin msj attim ve sorunsuz gectim. 15 tl yukledim tanimlandi paketler. haber verene tesekkurler.uzun sure kullanirz artik ins

ekleme: yanimda uygulamasinda doldur paketleri gorunmuyor. nereden cikiyorlar acaba? yada bana doldur ozelligi vermedimi

Merhabalar,
    Bende geçiş için gectiğimiz hafta başvuru yapmıştım, bugün mesaj geldi geçiş işlemi yarın yapılacakmış bende diğer arkadaşlar gibi geçiş de bir tarife seçmem gerekti 19TL'lik tarifeye geçtim. Soracaktım mesaj atip direk geçiliyormu diye ki mesajınızı gördüm, iyi oldu çok güzel oldu.
    Bir aksilik olmaz ise bende yarın aynı şekilde geçiş işlemini tamamlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirkLeeHammett -- 11 Temmuz 2016; 11:16:41 >

• Tam bana göreymiş. Az önce geçtim, güzel oldu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.