Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
90
Favori
78.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler kullanıyorum ve hiç bir sıkıntım yok interneti de yavaş değil
  • Türk telekomun hem internet hizi hem de gorusme kalitesi vodafonedan çok daha iyi. Turk telekomdan vodafonea geçtiğime pişman oldum acikcasi. Full 3g ceken yerlerde bile full hd videoda takiliyor. Takilmamasi icin illa 4g cekmesi gerekiyor. Türk telekomda böyle bir problemim yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 16 Ağustos 2016; 23:44:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb pakette net yeterken bu 3g hemen bitiyor var bu iste bi hile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Taşıma işlemi yaptırıyorum ama sürekli paket girmemiz gerekiyor diyorlar. Defalarca taşıma işlemi yaptırdım ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. Ne olacak şimdi?

Herhangi bir pakete taşısınlar sonra hat açılınca bende mega 3gb tarifesine geçiş yapsam sorun olur mu?

11 Ağustos 2016 Saat 16.00-17.00 arasında hat taşıma için Vodafone başvurdum.
    15 Ağustos 2016 Saat Sabah 07.30'da hattım açıldı. Saat 16.00-17.00 arasında Mega 3GB tarifesine geçtim.

Heryerindirim tarifesi üzerinden taşıma işlemini yaptılar.

Taşınılan hat Turkcell --> Vodafone.
  • mega3gb tarifesindeydim: ayın 20'sinde paket dolacak olmasına rağmen 14'ünde "özet" yazıp 7000'e gönderdim, aradığım dakika itibariyle dk,sms ve internetin olmadığı yanıtını verdi. 1 gün den fazla bekledim sistemseldir diye düzelmedi. bakiyemi 20 tl üstüne tamamlayıp bekledim (ilk geçiş mesajını 1 hafta önce atıp kontörü sonra yüklediğim için belki mesaj tarihinden başlamıştır diye) paket yenilen medi. mega2gb yazıp 7000'e gönderdim, bir müddet sonra bu tarifeye geçiş onayı sonrası "özet" yazıp 7000'e gönderince önceki paketten kalanlar ile (ki yarıdan fazlasını kullanmamışım : ) yeni paketin toplamı kadar bakiye gösterdi.

bedava verdikleri dk ve internetin parasını fazlasıyla çıkartıyorlar (paketi 5 gün önce yenileterek 1/6 ücret fazladan tahsil ettiler, ben de 5 tl aşağı pakete geçmiş oldum zaten bitiremiyordum : )
    yaklaşık 2 gün süründürmeleri de cabası: net ve dk yok diye arama yapmadım. (MH aramamak için inat ettim : )

"Arayanı bil" hizmetini ücretliye çevirmeleri de cabası. İşi olan tekrar arasın; her ay 2 tl bayılmaktansa diyorum. (zaten benim avantajıma beni arayan yok ki : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALKAMB -- 17 Ağustos 2016; 10:22:25 >

• Turk telekomdan vodofone geçicem böyle ugraştıcı işler msj vs olmadan yeni geçenlere 500 dk 4 gb internet 25 tl civarı olan bir paket varmı vodofone de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Türk telekomun hem internet hizi hem de gorusme kalitesi vodafonedan çok daha iyi. Turk telekomdan vodafonea geçtiğime pişman oldum acikcasi. Full 3g ceken yerlerde bile full hd videoda takiliyor. Takilmamasi icin illa 4g cekmesi gerekiyor. Türk telekomda böyle bir problemim yoktu.

Gerçekten de vodafone' nun bu kadar kötü olabilecegini ben de dusunmemistim. Hat kesilmeleri, en merkezi yerlerde internete girememek, Tel acik oldugu halde arayanlarin ulasamamasi, surekli sistem yenileniyor sonra tekrar deniyin yazilari. Vodafone da Turkiye'den cikacak heralde satacak adam ariyordur. yatirimi birakmis heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEGA3GB tarifesinde + 3GB internet doldurmak için ne yazıp yolluyoruz bilen var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

MEGA3GB tarifesinde + 3GB internet doldurmak için ne yazıp yolluyoruz bilen var mı.

DOLDUR 3GB yaz 7000'e yolla

• Bugün numara taşıma başvurusu yaptım. 4 gün sonra geçer dediler. MEGA2GB tarifesine geçmeyi deneyeceğim, inşallah kampanya bir süre daha devam eder. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Vodafone kullanan birini MEGA2GB'a geçirmiştik geçen ay, benim paketteki dk ve internet bitince ben de numarayı taşıyorum. İyi forumlar.
  • BFIRSAT1GB iptalini nasıl yapıyoruz?

• http://www.kampanya1.com/2016/08/vodafone-yarm-disket-internet-11-tl.html
    AMAN sözşleşme detaylarına dikkat ediniz!
    Yarım disket internete 11 TL ödemek zorunda kalmayınız.
  • Faturalı dan faturasıza geçtim bu tarife için umarım olur yoksa 80tl cayma bedeli can sıkacak 😐

• sfenxx S kullanıcısına yanıt
    IPTAL BFIRSAT1GB->3636
  • Bulmaca Hazırlayıcısı B kullanıcısına yanıt
    Vodafone mobil internet sorunu yıllardır var tarife ve paket yenilemelerinde mobil veriyi kapalı hale getirip onay mesajı gelene kadar beklemenizi tavsiye ediyorum
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Onu yazdım
    "Degerli abonemiz, Sosyal Paket Faturasız opsiyonunuzun iptal talebi alinmistir. Sosyal Paket Faturasız opsiyonunuz iptal edildiginde SMS ile bilgilendirileceksiniz." şeklinde cevap geldi.

• Vodafonun yanimda uygulamasi ek paketler bolumunde bedava 1 gb veriyor. Bu konudaki 3 gb lik paketi kullaniyorum 19 liralik olan. Belki kisiye ozeldir.

• Ben aveada 1000 DK HY + 1000 SMS + 4GB 19 TL ödüyorum.Geçmiş mesajlarımdan görebilirsiniz. Vodafoneun ücretlendirme politikasına dikkat edin. Ben o yüzden ikinci hattımı kapattım. :/ İyi ki de kapatmışım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carric

Ben aveada 1000 DK HY + 1000 SMS + 4GB 19 TL ödüyorum.Geçmiş mesajlarımdan görebilirsiniz. Vodafoneun ücretlendirme politikasına dikkat edin. Ben o yüzden ikinci hattımı kapattım. :/ İyi ki de kapatmışım..

Nasıl yani hocam. Mesela şimdi paketin fiyatı 15 tl iken yarın 20 tl yaptım diyebilirler mi bunu mu kastediyorsunuz?

Ben bimcelldeyim. Bu mega paketi görünce cazip geldi açıkçası geçmeyi düşünüyorum. Ama siz bu aveanin paketini yazınca o da cazip gelmedi değil. Bir de yukarıda bir arkadaş türk Telekom internet hızının vodafonedan daha iyi olduğunu yazmış. O da ilgimi çekti açıkçası. Sizce de böyle mi? Aveaya mi gelmeliyim vodafone mu?

• Yarın arayın Türk Telekom Avea'yı. İllaki yardımcı olurlar. Geçmiş mesajlarımda screenshot fatura ayrıntım mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.