Şimdi Ara

SKODA FABİA ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
0
Favori
100.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikler en son çıkan kasaları cezbedici, tabii biraz pahalı. Temizini bulursanız kaçırmayın. Saygılar
  • Arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var.2003 model 1.4 elegance fabia 73 binde ve 16.750 YTL sizce fiyat nasıl?Fabialar hakkında pek bilgim yok o yüzde tereddütlüyüm.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdidden çok teşekkürler.

• fiyat biraz fazla gibi geldi.Alınabilir tabi fiyatı uygun oldugu sürece..o fiyata aynı modellerde daha kaliteli arabalar bulabilirsin..

Ben fabia kullandım sıfır almıstım pişman oldum...Araba döküldü resmen...Direksiyon hidroliğinden tut stop lambasına kadar sıfır arabanın çıkarmadıgı sorun kalmadı...Ama kullanan diger arkadasların böyle sorunları olmamıs...demekki bana denk gelmiş diyorum

*imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huka Sampos -- 24 Ocak 2007; 14:31:10 >
  • BENCE O FİYATA TOYOTA COROLLA 2001 MODEL TEMİZ DAHA İYİ BİR TERCİH OLUR
  • al abicim elegance 101 bg cok iyidir
  • 16-17 milyar paraya ben fabia bakmazdım. Opel-Ford-Toyota modellerini incelerdim.
  • ARAÇ KALİTELİ AMA FİYAT YÜKSEK BE...
  • 11 Milyara dogan şahin alınırsa bu fiyat normal sayılır
  • bu fiyat fazla...modeline göre
  • A-ARABA BOZULDU GEÇEN GÜN
    B-ABİ,NE VARDI SENDE?
    A-SKODA,SKODA FABIA VAR
    B-NE SKODA MI?O DA ARABA MI ABİ YAAA
    YUKARIDAKİ DİYALOG AYNEN YAŞANMIŞTIR.BİR MARKA BİR MODEL BU KADAR AŞAĞILANIR YANİ NE KADAR ARKASINDA VW DE OLSA SKODA İMAJI ÇOK KÖTÜ .ŞAHSEN BENİM AKLIMA SKODA DEYİNCE HALA ARKA ASKLARI İÇE DOĞRU YAMUK OLAN AÇIK KASALI KAMYONETLERİ GELİYOR DEVİR İMAJ DEVRİ SORDUKLARINDA BEN DE SKODA VAR DEMEK İSTEMEM YANİ

• fiyat pahalı o paraya ben 2005 accent fln da bakardım yani.imajı kötü bi marka da diil bence octavia ve superb gibi süper modelleri var bunları unutmamak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

fiyat pahalı o paraya ben 2005 accent fln da bakardım yani.imajı kötü bi marka da diil bence octavia ve superb gibi süper modelleri var bunları unutmamak lazım

arkadaşım tamam fabia ya opara verilene kadar daha iyi araçlar varda sende kalkıp accent demişsin iyice saçmalamışsın accent gaz tenekesinden başka bişi deil bu yaz kefkene gittim (2005 model Accent Admire) bu kadar erbat bi araç görmedim bi teyp koymuşlar sadece manuel arama var üstünde ne konfor ne yol tutuş tek güzelliği içi ayet ferah geniş ama oda Doğan dada var Fabia iyi araç ama bence o fiyata piyasada temiz bi önceki kasa Golf ler var tavsiye ederim

• Bence sen dahada saçmalamıssın! Accentin kaportası teneke olabilir ama iş kaportada degil iskelettedir.iskelet saglam olduktan sonra kaportanın hafifliği avantajdır.. Kaç kere accentdeki kaporta yüzünden kazada adam öldügünü duydun gördün..
    quote:

Orjinalden alıntı: sharkemre

quote:

fiyat pahalı o paraya ben 2005 accent fln da bakardım yani.imajı kötü bi marka da diil bence octavia ve superb gibi süper modelleri var bunları unutmamak lazım

arkadaşım tamam fabia ya opara verilene kadar daha iyi araçlar varda sende kalkıp accent demişsin iyice saçmalamışsın accent gaz tenekesinden başka bişi deil bu yaz kefkene gittim (2005 model Accent Admire) bu kadar erbat bi araç görmedim bi teyp koymuşlar sadece manuel arama var üstünde ne konfor ne yol tutuş tek güzelliği içi ayet ferah geniş ama oda Doğan dada var Fabia iyi araç ama bence o fiyata piyasada temiz bi önceki kasa Golf ler var tavsiye ederim

• ağzı olan,anlayan anlamayan herkes her konuda yorum yaparsa,böyle saçma diyaloglar geçer.

imaj olayı başka,evet eskiden kötü arabaları vardı skoda nın,fakat şimdi skoda araba mı demek,maalesef arabadan anlamamakla eş değer.

skoda avrupa da bu imajını değiştiriyor fakat türkiye de durum farklı,çünkü bazı anlaşmazlıklardan dolayı skoda tanıtılamıyor.

skoda modellerinin testlerde aldığı sonuçlar,topladığı ödüller ortada,polemiğe hiç gerek yok,2 tıkla her türlü yoruma ulaşma imkanı var merak edenlerin.

quote:

Orjinalden alıntı: PNOUMA

A-ARABA BOZULDU GEÇEN GÜN
    B-ABİ,NE VARDI SENDE?
    A-SKODA,SKODA FABIA VAR
    B-NE SKODA MI?O DA ARABA MI ABİ YAAA
    YUKARIDAKİ DİYALOG AYNEN YAŞANMIŞTIR.BİR MARKA BİR MODEL BU KADAR AŞAĞILANIR YANİ NE KADAR ARKASINDA VW DE OLSA SKODA İMAJI ÇOK KÖTÜ .ŞAHSEN BENİM AKLIMA SKODA DEYİNCE HALA ARKA ASKLARI İÇE DOĞRU YAMUK OLAN AÇIK KASALI KAMYONETLERİ GELİYOR DEVİR İMAJ DEVRİ SORDUKLARINDA BEN DE SKODA VAR DEMEK İSTEMEM YANİ

• accent gıbı gaz tenekesıne can kurban. adamlar gaz tenekelerıne o kadar guvenıyorkı bes sene garantı verıyor. ayrıca hyundai su anda dunyanın en buyuk besıncı otomobıl fırması ve gun gectıkce buyuyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: sharkemre

quote:

• bence accent 16 17 milyara alınabilecek ve 2004 2005 model en ii arabalardan biridir.
  • tekrar ediyorum 5 sene garanti vermek marifet deildir ve Hyundai nin hiç bi arabası işe yaramaz bi tek sonata onada o kadar para verilmez ayrıca 15 milyara alınacak en iyi araç admire dersen bunu yanlız burda söyle başka bi yerde millet sana bi tarafınla güler benim arkadaşa tavsiyem o fiyata bi önceki kasa ki daha güzel çok temiz Golf ler var piyasada alırsa asla pişman olmaz admire golf ün direksiyonu olamaz
  • skoda güzeldir sen kafanı yorma... hala eski arabaları örnek verenler zaten vakti zamanında matbaa şeytan icadı diyenlerden farksızdır.

ayrıca hyundai yi savunanları ancak tek bir şekilde haklı görürüm ya paraları ancak ona yetiyordur yada kargaya yavrusu kuzgun görünüyordur. yada gaz tenekeleri ile arasında bir bağ vardır.

fabialarda çek sacı kullanılır ve bu dünyadaki en kaliteli saçtır ayrıca fabialar %100 galvaniz kaplıdır. hyundai isterse 10yıl garanti versin her fabia hyundaiden daha geç paslanır...

ayrıca hyundainin iskeletine bilip bilmeden güvenenler zahmet olmazda tabularınızı yıkarsanız

www.euroncap.com ingilizce bilmeyene yardımcı da oluruz

• bu fabıalar ne arabaymıs turkıyede ve dunyada kapıs kapıs gıdıyo,68 hp lık cok guclu motoru var, muhtesem otesı tasarımı var..... sonucta batmaktan vw tarafından kurtarılmıs carpık bacaklı 100 yıllık tarıhınde parmakla gosterılecek bır arabası olmayan bır fırmadır. vw once gerı cagırdıgı yuzbınlerce passatın sorunlarını halletsın ondan sonra sıra skodaya gelır heralde. ayrıca 15 mılyara sadece hyundai alınacak dıye bırsey yok megane fabıa 206 cıvıc corolla albea palıo ve daha sayamadıgım bırcok modelı bu fıyata alabılırsınız. Ayrıca hyundaı sempatı duydugum bır markadır 60 lı yıllarda kurulup aslanlar gıbı calısıp su anda dunyanın en buyuk 5. otomobıl markası olmustur. sattıgı otomobıllerın herseyı kendısıne aıttır oyle motoru surdan sasesı burdan degıldır.ayrıca o kucumsedıgınız 5 sene garantıyı bı zahmet skodada versın pardon once vw nın vermesı gereklı degılmı? Ayrıca hyundaı bır toyota veya honda gıbı pahalı arac satmamaktadır. bugun 22 bine sıfır getz alabılırsınız ve bence fıyat kalıte oranı en ıyı araclardan bırıdır.

• quote:

Orjinalden alıntı: baran özden

16-17 milyar paraya ben fabia bakmazdım. Opel-Ford-Toyota modellerini incelerdim.

aynı şekilde katılıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.