Şimdi Ara

Satılık AMD Fx6300 ve MSI 970A-G46

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar elimde kutulu ve tüm aksesuarları bulunan fx işlemci ve Msı anakart bulunmaktadır. İkisininde durumu çok temiz olup garantilerinin süresi sona ermiştir. Anakartta bırakın çiziği toz dahi yoktur. İşlemci ise aynı derecede temizdir. Hatta stock sogutucusunun macunu bile ilk günkü gibi duryor. Satılığa çıkarma nedenim ise uzun süredir AMD sistem kullanmamdır. Artık intele geçmeyi düşündüğümden satıyorum. Aşağıdaki görseller ürün kutularına aittir. İşlemciyi rahatça 4.4 ghz ye oc yapabiliyorsunuz güzlük bu şekilde kullandım diyebilirim zaten boost ile 4.1 e çıkıyor. İkili için istediğim fiyat ise 425 tl dir. Alıcı önce havaleyi yapar, havale kontrol edildikten yarım saat sonra kargo çıkartılır. Kargo ücreti alıya aittir. Herkese iyi forumlar.

Satılık AMD Fx6300 ve MSI 970A-G46

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

EDİT: Arkadaşlar lütfen en son ne olur, şu kadar param var gibi mesajlar ile rahatsız etmeyin. İşlemcinin Vatan daki fiyatı 475tl anakartın ise 375 tl. Diyeceksnizi dolar uçtu diye senden uçma. Tamam haklısınız ama bende bu parayı pc parçalarına vereceğim için lütfen anlayışla karşılayın. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleregrax -- 27 Ocak 2017; 20:2:30 >

• işlemci tek olursa fiyat pmlerseniz sevinirim.
  • Anakartı tek düşünürseniz Özelden İletişime Geçermisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM ile cevap verildi.
  • işlemci tek satılıyorsa fiyat pm'lerseniz sevinirim hayırlı satışlar
  • İkisi set halinde satılıktır arkadaşlar lütfen teklif etmeyiniz.
  • pm gönderdim hocam.
  • aynı ikiliyi kendi pc'imde kullanıyorum efsane bir birliktelik, yıl oldu 2017 hala en son çıkan oyunları canavar gibi oynatıyor. hayırlı satışlar bu arada
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Güzel yourumun için çok teşekkür ederim dostum. Aynı fikirdeyim şu an için bi sıkıntım yok ancak intele geçemeyi ne zamandan beri istiyorum. Çalışıyorum şu an için bi gelirim de var ancak giderlerimde olduğ için bazen satıştan çekiyorum.
  • Hocam şehir içindeyim almak istediim ama mesajıma dönüş yapmadınız satıldımı yoksa başka bir sorunmu çıktı ?
  • palahan P kullanıcısına yanıt
    Kredi kartıyla almak istediğinizi söylemişsiniz. İlanda önce havale yazdım yani kartla onla bunla çalışmıyorum.
  • hocam kredi kartı ile olmaz peşin satıyorum deseydiniz gelip alırdım mesele değil ...
  • PM gönderilmiştir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm
  • Hocam halen ürünler duruyormu?

Duruyorsa elden nakit ödeyerek alam şansımız varmı? Nerdesiniz şehir olarak?
  • Takip.
  • işlemciyi tek sat alayım hocam anakartı alalı 2 ay oldu
  • Ürünler satılmıştır ilginize teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.