Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosadan alınma Note 5 isteyen var mı. Ankarada olması tercihtir. Fiyat 1600TL.
  • sioux kullanıcısına yanıt
    o arıza pilden kaynaklanmıyor hocam benim foto makinası sizin dediğiniz gibiydi sıkıntı devre kartında çatlak oluyor enerji tutmuyor sıkıntı çözmek için devre kartını yani ana kartı komple değiştirmek lazım
  • ssmm kullanıcısına yanıt
    iki tane yeni pil backpack aldım onlarda sorun yok ama.

pilin içinde bir devre veya kart var sanırım. çünkü tek başına da şarja takılabiliyor. şarj olunca kesiyor. arızalı pil kesmiyor. zira üstünde Led seviye var. o devre kameranın anakartina pil seviyesini yolluyor.

o devre de sorun oluyor..

gibi geliyor bana.. zaten garantiye göndereceğim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 27 Ekim 2016; 22:35:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lg cord zero nasıl acaba?kullanan var mı?

• Okul için kablosuz klavye ve mouse set lazım.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nereloloyor

Skullcandy Hesh 2 satmayı düşünüyor musunuz hala?

Hayır bir arkadaşıma hediye ettim. İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Bu lg cord zero nasıl acaba?kullanan var mı?

Hocam ben aldım cihaz güzel
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=38456633&p=1&anchorToGo=38456633#38456633
    Bu linktede kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz

• Bu indirimde olan ürünler nasıl bulunuyor ayrı bi kategorisi mi var biri açıklasa bizde faydalanalım

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

şarj oluyor da çalıştıracak güç yok üründe , 6 saat oldu hala bir kademe şarjda . fişten çekince 3 kademe oluyor ama sonrasında tekrar şarja takınca tekrar bir kademe dolu gösteriyor . seri sonu olduğu için acaba pilimi öldü anlam vermedim klavuzu da okudum yalnız etiketlerini çıkarmadım acaba onla alakalı bir durum mu vardır ? 1 sn güç düğmesine basın orta kademe ile başlayacaktır diyor ama başlamıyor .

Bu mesajdan sonra ben de yeni aldığım cordzeroyu acıp denedim dün akşamdan beri şarjda ve aynı problemleri bende yaşıyorum. Tek çeltik yanıp sönuyor devamlı. Fişi cikarip takinca 3 celtik gosteriyor sonra sönüyor komple. Acaba biz mi çaliştiramadik yoksa bunlarin hepsi mi arizali.

• quote:

Orijinalden alıntı: benbenor

quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

şarj oluyor da çalıştıracak güç yok üründe , 6 saat oldu hala bir kademe şarjda . fişten çekince 3 kademe oluyor ama sonrasında tekrar şarja takınca tekrar bir kademe dolu gösteriyor . seri sonu olduğu için acaba pilimi öldü anlam vermedim klavuzu da okudum yalnız etiketlerini çıkarmadım acaba onla alakalı bir durum mu vardır ? 1 sn güç düğmesine basın orta kademe ile başlayacaktır diyor ama başlamıyor .

Bu mesajdan sonra ben de yeni aldığım cordzeroyu acıp denedim dün akşamdan beri şarjda ve aynı problemleri bende yaşıyorum. Tek çeltik yanıp sönuyor devamlı. Fişi cikarip takinca 3 celtik gosteriyor sonra sönüyor komple. Acaba biz mi çaliştiramadik yoksa bunlarin hepsi mi arizali.

Arkadaşlar hayırlı olsun kaça aldınız.

• beyler ben bu isi anlamadim. 460tl den preo p2 aldim lcd ekrani havada geldi; iade ettim 600tl ye lenovo a7010 aldim ki muthis alet,1 saat kullandim dokunmatigi iptal oldu (sadece ambalaji acilmis yaziyordu yani tamir de gormemis). bir daha teknosa outletten nasil alisveris yapicam. seytan diyo haftasonu git bi teknoloji markete sifir al gec.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remon -- 28 Ekim 2016; 10:49:53 >
  • remon R kullanıcısına yanıt
    Benimde aldığım eşyaların bazılarında problem çıktı. birine preo p1 devretmiştim, 1 hafta kullanmış dokunmatik bozulmuş. Kendime aldıklarımda da problem yaşadım. Hatta bir çoğunda da garanti sıkıntısı var. Servisleri arayıp sorduğumda garantisi dolan ürünler var.
  • arkadaşlar xperia XA ULTRA BEYAZ=>sıfır jelatinli ürün. aldığım fiyattan veriyorum. isteyenler pm atsın.
  • yeni ürünler geldi.

vestel telefon 95 tl

samsung tab2 35 ve 39 tl

ve tabiki alınamıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    o ürünleri ben neden göremiyorum acaba başka bi link mi var outlet telefondan değilmiydi baktığımız yer ?
  • 35lik tabletten fazla alan varsa birini bana devredebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Lg cord zeroyu 284 ten aldım. İsteyene deveredebilirim.

Ben alabilirim özelden yazdım hocam.
  • Kodçular gene ürünlere çöktü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesus

CORD Zero 407 TL çizik mizik yazmıyo isteyenin sepetine ekleyebilirim.

Hocam takip modu olan zero mu yoksa diğeri mi ?
  • 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.