Şimdi Ara

iPhone 7'nin yüksek çözünürlüklü görüntüleri sızdırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kamera çıkıntısının ilhamını x*******.com sitesinden aldı heralde... Apple ve...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Yaw arkadaşlar Apple kötü telefon çıkartmaz. Alın aynı tasarım buraki resme bakın fotoğraflardan anlaşılmaz

Bu mesaja eklenen görseller:

iPhone 7'nin yüksek çözünürlüklü görüntüleri sızdırıldı

Kameranın çıkıntısının kenarları kötü duruyor anlatamadım ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ugly design .. ingilizce yazalim da belki apple okur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungla yola devam arayüz zaten androiddi tasarımda android oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçeği kötü durmaz. Hiç çıkıntı olmasa iyi ama demek ki olmuyor bu inceliğe kalın yaparlarsa bu sefer de çok ağır olur. Herkesi memnun etmek imkansız bunu Apple bile yapamıyorsa telefonları gayet kaliteli akıcılığı stabilitesi yeter diğerlerini saymıyorum bile.
  • Tek farı yanmayan murat 131 e benzemiş. Steve Jobs mezarda ters dönmeyi bırak artık canlanıp geri gelecek.

• Baya netmiş çözünürlük.

• çift kameralı gerçekten rezalet ama yine satar yine satar bir iphone çılgılığı var nedeolsa bu dünyalılarda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ecura

quote:

Orijinalden alıntı: comma

Eleştirenlerin bir tanesi bile hayatımda apple ürünü kullanmamıştır. Bu kadar sapma sapan yorumcu topluluğu görmedim.

apple ürünü kullanımı konusunda kapısalım mı var mı büzük.
    Macbook Pro ,ipad mini ,ipad 4 ,iphone 5s ,iphone 6 ,Apple tv

hımmmm ok ok
  • Apple'ın yerinde olsam 4S'i alır 6S boyutuna getirir üstüne de donanımsal özellikleri güncel zamana uyarlarım. Çoğu orta sınıf Android telefondan bundan daha güzel tasarıma sahip.
  • apple çift kameradan vazgeçmemiş miydi ? dh de konu görmüştüm
  • ya arkadaş bu anten çizgisi nedir ya? htc apple vs hgepsi koyuyor. bu olmadan olmuyor mu ne iğrenç. bir görüntü. sony xperia x nasıl full metal yapmış?

• öyle kamera çıkıntısı yapacağına kasayı 0.5mm kalın yap.hem 300-400mah fazladan pil koyma şansın olur.
  • Yine çin malı telefonlara benziyor. O kamera sayesinde "yine olmamış" diyorum.

Her seferinde alınmaması için mutlaka bir şeyler yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

insanlara; yaptıkları tercihlerinden dolayı, gerçek hayatta asla cesaret edemeyecekleri şekilde keriz yakıştırmasını yapacak kadar kültür seviyesi düşük ve kişilik yoksunu insanların, bu tür forumlarda da olsa düşüncesini beyan ederek karakterlerini açığa vurmaları, bizlerin de gerektiği şekilde bloklama yaparak daha düzgün ve seviyeli bir forum ortamı yaratmamız açısından iyi oluyor diye düşünüyorum. İtina ile blok.

Adamın yazdığı çok dokunmuş belliki. Sende de kendine yedirememe var. Onu yazan adam belki bunu yüzüne rahatça söyleyebilir nerden biliyorsun da kendini ondan üstün görür gibi konuşuyorsun. Belki onu görüp sen kaçacaksın? Adam orada sadece KERİZ demiş ve sen ona neler yazmışın. Senin yazdıkların daha ağır. Mahkemeye verse seni kesinlikle kaybedersin. Yazdıklarına dikkat et işine gelmeyince milleti böyle aşağılama. Kimin ne olduğunu bilemezsin.

• O kamera ne öyle şişe altı gibi :)

Tasarım olmamış iphone 8 i bekleriz bizde napalım :))

• Bence harika bir tasarım güzel olmuş kameranın kenarları korumalı kılıfsız kullanılabilir
  • 256 gb lık ne dolduracak bu kullanıcılar iphone'un içine ?
  • harpci H kullanıcısına yanıt
    2 kameralısı huaweiden arak... + x*******.com videolarından esinlenme olduğu kesin... delikanlı adam apple almaz...
  • 6s plus alırım gider arkadaşım çift kamera kadar iğrenç bir görüntü yok tek kamera olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.