DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.xp
4
Cevap
0
Favori
8.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.xp
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      67 Mesaj
      23 Ocak 2007 11:59:20
      Merhaba arkadaşlar

xp sp2 işletim sitemi kullanıyorum.

2.8 cpu 512 ram 80gb hdd

Evde 5 kişi bilgisayarı kullanıyoruz, sisteme format attım xp sp2 kurdum, diğer arkadaşlar biraz acemi sistem dosyalarını silmesinler diye onlara sınırlı kullanıcı olarak hesap açtım, ancak sınırlı hesapları açarken aşağıdaki uyarıyı veriyor.

sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.Sadece yönetici sorunu çözmek için oturum açabilir.

Oturum açamıyoruz, tam yetkili kullanıcılarda sorun yok. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

saygılarımla.

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      28 Ocak 2008 22:01:29
      Bu konuda bilgisi olan yokmu?

• Teğmen
      106 Mesaj
      14 Mart 2008 14:45:47
      başlat-denetim masası-yönetimsel araçlara gelip olay görüntüleyicisine çift tıklayın. sol kulvarda güvenlik e sağ tıklayıp özellikler i seçin. günlüğü temizle deyip 512MB default olan kapasiteyi de 5000 e felan artırırsanız bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.

• Çavuş
      89 Mesaj
      21 Nisan 2010 21:36:42
      arkadaşlar bende de açılışta sistem güvenlik günlüğü dolu admin müdehale edebilir diyor, administrator seçili şifre ayarlamamıştım tamam diyorum oturumu kapatıp aynı yere dönüyor açılmıyor bilgisayar. güvenli kiptede aynısını yapıyor. dvd romu görmüyordu pc kapadım açtım düzelmedi regeditten bir iki upfilter sildim sanırım bitanesini yanlış sildim onla mı alakalıdır bu durum. şu durumda ne yapabilirim c sürücüsünde kaybetmek istemediğim dosyalar var. klavyede çalışmıyor birşey yazmıyor şifre soran ekranda. açılışta klavye çalışıyor f8 die deldir oraya gelince sadece mouse çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtayC -- 21 Nisan 2010; 21:55:05 >

• Er
      6 Mesaj
      16 Aralık 2010 13:19:06
      çözüm açıklaması için teşekkürler Satch Boogie...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> sistem üzerindeki güvenlik günlüğü dolu.xp
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.