Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
144
Favori
89.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli değil , arkadaşlar soruların ve genel soruların soru-cevap şeklinde akşam konuya ekleyeceğim detaylı.
  • matematikte eski simetrilere(hem ygs, hem lys) sahip olanların almasına gerek yok anladığım kadarı ile. sadece yeri değişen ve çıkarılan konulara dikkat etmek lazım. zaten çok ufak birkaç detay eklenmiş sanırım.
  • Hocam bişi sorucam ben 2018'de YGS'ye gireceğim daha böyle köklü bir değişiklik olmaz değil mi ? Bu yaz kitapları almaya başlasam bişey olmaz diye düşünüyorum
  • Simetrilerdeki olan değişikliği kitabı aldığımda atarım söylerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yberkaysan

Hocam bişi sorucam ben 2018'de YGS'ye gireceğim daha böyle köklü bir değişiklik olmaz değil mi ? Bu yaz kitapları almaya başlasam bişey olmaz diye düşünüyorum

Olacağını sanmam ama bu MEB'in işi belli olmaz. Zaten bu yapılan değişiklik 2013'de yapıldı , Liseler 2013den beri bu müfredatı gördü sadece 2013 müfredatı 2016-2017 sınavında yürürlüğe giriyor.
  • SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    hocalara geldik mi ygs ayarında yoksa behzat rasuli mi? tam anlayamadım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Largesse

Hocam fem yeni yayınlarını fem diye mi yoksa etkinset diye mi çıkaracak ? Bir de palme biyoloji konu anlatımlı kitap çıkaracak mi ?Bunlar hakkında bir bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

FEM ile Etkinset ayrı yayındır ama Etkinset , FEM'in kardeşi diyebiliriz aynı PALME ile Nitelik yayınları gibi. PALME Biyoloji kitabını internet sitesinde A kitabı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Toreno

hocalara geldik mi ygs ayarında yoksa behzat rasuli mi? tam anlayamadım da

Hocalara geldik temel için iyi farklı soru çeşitlerinide gösteriyor. Behsat Rasuli bana göre tam sınav ayarında ama paralı , Behsat hoca'nın dersini tam kavramak için belirli bir temel lazım. Temelin hiç yoksa şenol hoca ondan sonra farklı soru çeşitleri için hocalara geldik en sonda behsat rasuli diyebilirim. Ama size bağlı belki anlatımı size göre kötüdür bana göre iyidir. İzleyin karar verin bence.
  • palme ygs-lys ab biyoloji konu anlatimi cikacak mi arkadaslar yazmamissiniz uste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    behzat rasuli gayet beğendiğim bir hoca. peki bu temeli oluşturmak için dediklerin başka ne yapabilirim mesela kirpi hoca da vardı o nasıldır? birde 40 seans kolay matematik de yeni çıkanlardan iyi midir sence ? fasikül sistemini bilmiyorum ama iyidir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Toreno

behzat rasuli gayet beğendiğim bir hoca. peki bu temeli oluşturmak için dediklerin başka ne yapabilirim mesela kirpi hoca da vardı o nasıldır? birde 40 seans kolay matematik de yeni çıkanlardan iyi midir sence ? fasikül sistemini bilmiyorum ama iyidir herhalde

Tavsiyem araştırman yani kitapçılara git o kitapların içerğine bak , Ayrıca o hocaları dinle ona göre karar ver. Önemli olan senin anlaman yapman. Mesele benim anladığım hocayı söylesem mesela sen anlayamayacksın.
    biliyorum kirpi hocayı ama sıkıcı anlatıyor yani behzat rasuli gayet eğlenceli bir şekilde anlatıyor ama temel olmadıgı için biraz zor geliyor. bende temeli atmak için 40 seans kolay mat ı düşüyorum. 40 seans ı bitirsem behzat rasuliye geçemem değil mi? ağır mı gelir ?
  • sözel derslerde değişiklik yokmuş arkadaşlar
  • Ygs kimya icin Palme konu anlatımlıyı önerir misiniz ? Ygs de kimyayi full cekmeye yeter mi yoksa simetri mi alayım ?

• Surekli guncelle lutfen hocam, cok yararli baslik allah razi olsun.

• Allah hepimizden razı olsun. Yayınevleri kitap çıkardıkça veya duyuru yaparlarsa burada güncellenecektir.
  • YGS Matematik kısmına o kadar konu eklendi acaba soru dağılımlarında değişim olacak mı veya problemlerden gelen soru sayısında düşüş olur mu? Bu sorularla ilgili bilgisi olan var mı acaba
  • Büyük ihtimal olur çünkü baya bir konu geçti lys den ygs ye ama gelip görecez
  • Hocam sözellerde bi değişiklik var mı birde YGS mat ve lys mat konularını yazabilir misin ?

Bu arada büyük iş yapmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYerr444

Hocam sözellerde bi değişiklik var mı birde YGS mat ve lys mat konularını yazabilir misin ?

Bu arada büyük iş yapmışsın

Sözeller aynen devam.
    http://www.universitego.com/ygs-lys-konulari/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.