Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
144
Favori
89.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huzuryum

Neden hocam

Geoda ygs kitapları şu şekilde oluyor. Lys kitaplarıyla konuları birebir aynı ama içinde lys konusu olan 2-3 konu yok. Bide soruları çok daha basit oluyor. O yüzden çok gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler nitelik yayınları tersyüz soru bankası serisi var kullanan varmı ? Fkb mat geo için almayı planlıyorum güzele benziyor kitabın yarısı soru bankası yarısı tekrar testi

• Beyler bugün okyanus lys kimya konu anlatim aldım 2017 mufredata uygun. Tavsiye ederim. Lys fizik konu anlatim hala bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

NOT: FEM SİMETRİler çıktı fakat lys den sonra en yakın zamanda kitapçılarda olacak

Hocam bu lys den ygs ye gecen mat kpnularini eski lys simetri kitabindan calisirsam sprun olurmu soru tarzinda filan yoksa yeni ygs mat mi aliyim

• beyler internetten lys konu anlatımlı matematik alacağım,yeni müfredata uygun olup olmadığı yazmıyor bunu nasıl anlayabilirm hangi siteden alayım ?
  • Beyler yeni müfredat denemeleri ne zaman çıkar

• Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum 40 sayfa mesajın hepsini okuyamadım. Yeni müfredat karekök ygs mat sb alıp çözen var mı soruların hepsi farklı mı önceki kitaptan

• SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    Bugün bir yere sordum ve diğer kitapçıya(ki bu çok büyük bir kitapçı) gitttim ; fem simetri kimya ve biyoloji yok ; lys -ygs geometir de yok .internette de tükenmiş .nasıl olacak yenisi çıkacak mı ?
  • Bu zorlu yolda bu tavsiyeler işinize yarar umarım :http://goo.gl/odTrrU
  • Doktor ReisBey kullanıcısına yanıt
    Sen 3 günde integral bitiren Adam değilmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bounpdr

Sen 3 günde integral bitiren Adam değilmisin

Evet lysdede fulledik Allaha sukur

• Doktor ReisBey kullanıcısına yanıt

• Karekök YGS Biyoloji
    http://www.ucuzkitapal.com/karekok-ygs-biyoloji-soru-bankasi-2017.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En gücel haberler ve sorularınız içinhttps://www.facebook.com/2017YGSLYSSINAVI/ bu sayfadan yardımcı olacağım. Buraya resim yüklemek biraz zorlaştırıyor kırılan linki tekrar yenilemek için dosyaları aramak yüklemek birde tek tek yüklemek zorunda kaldığım için artık Resimli güncel haberler facebook sayfamızda paylaşılacaktır. Her türlü sorularınızı attığım linkten sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

müfredatı tam anlamıyla bulabileceğim bir yer yok mu ? konunun başındaki müfredat yanlış gibi geldi bana

neden ki?
  • 345 ygs matematik hakkında bilgisi olan var mı, dün gittiğim yerler daha çıkmadı dedi de ne zaman çıkar acaba?

• Birey B matematik aldım ama konu olarak trigonometri kaldırıldı mı testlerde göremedim?
  • Trigonun olayı çok karışık geoya geçti diyen var kalktı diyen var
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Beyaz olanı mı aldınız yoksa gelişim serisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Birey B matematik aldım ama konu olarak trigonometri kaldırıldı mı testlerde göremedim?

geoya geçti diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.