Şimdi Ara

NBA 2K17 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
3
Favori
17.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her sene nba2k serisinin fiyatı artiyor
    gecen sene steam de 130 tl idi bu sene 199 tl
    arada da cok az fark oluyor
  • Arkadaşlar son oyuna göre inanılmaz FPS düşüşü var. High ayarlarda sabit 60 oynarken şimdi bazılarını medium'a çekmeme rağmen 60 sabit vermiyor. 59 FPS verse bile kasıyor niye böyle? Başka oyunlarda 50 üstü fps'de farketmezsin bile 60 olmadığını, NBA 2K serilerinde 59 bile olsa kasıyor
  • The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende daha oynayamadığımdan pek yardımcı olamıyorum.Şuan inidiriyorum zaten 18-19 GB'larda. İnince bende bir bakacağım zaten. Ama önerim "Vysnc" kapatmayı ve "Antialiasing Level ve Antialiasing Quality" yi biraz düşürmeyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duranUysaL

Hocam bende daha oynayamadığımdan pek yardımcı olamıyorum.Şuan inidiriyorum zaten 18-19 GB'larda. İnince bende bir bakacağım zaten. Ama önerim "Vysnc" kapatmayı ve "Antialiasing Level ve Antialiasing Quality" yi biraz düşürmeyi dene.

Antialiasing 2, level'i kapalı zaten. Special effects büyük sıkıntı yaşatıyor. Special effects kapalıyken med-high'da 60 fps sabit alabiliyorum ancak special effects açıkken benzer ayarlarda 40-42 diğer herşeyi lowa çeksem 45-47 arası fps alıyorum çok ilginç. Special effects olmadan da oyun ÇOK KÖTÜ görünüyor. 2 resim ile açıklayayım ne yapsam karar veremedim.

S.E. ON

NBA 2K17 [PC ANA KONU]

S.E. OFF

NBA 2K17 [PC ANA KONU]

• ben oyunu malum ortamlardan ındırdımde oyundan ses gelmıyor hıç bır sekılde pc de bır sorun yok bılgısı olan varmı ?
  • bu arada onlıne oyanamak ıstıyen arkadaslarla oynıyabılırız
  • Merhabalar. MyPark dışında tüm modlarda, maçlarda kasmadan oynayabiliyorum, ama MyPark'da maç yaparken akıcılık yok kasıyor maalesef. Çözüm var mıdır ?
  • Oyun buglı gene 3-4 patch ister düzelmesi bikaç ayı bulur
  • en berbat şey "invisible" olayı.

adamın kolu bacağı yok.hayalet stil.

onun dışında iyi oyun.her yıl üstüne koyarak devam ediyorlar.

16'dan daha iyi.

sliderlarla biraz oynayınca o manyak gibi 3lük deneyen rakip de sustu biraz.

superstar'da 10 dk'lık periyodlarda oynuyodum,150-160 sayı atıyolardı.

dün knicks-bulls yaptım.başa baş da gidiyodu porzingis ilk 10 dk da 12 sayı 9 rib

ama gel gör ki hem porzingis (3lük attıktan sonra bileği üstüne düşüp sakatlandı) hem de rose gitti üstüne :D

carmelo anthony de 6layınca 3.periyodda...

koptu oyun 30a yatırdı bulls :D
  • Oyunu steam key olarak satın alan varmı acaba.tavsiye edeceğiniz bir yer varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • othervoicesf kullanıcısına yanıt
    Ben g2a' dan aldım. 100₺

• 102 imiş sağolun

• Steam id: jumpman_07

• demo yokmu?

• Arkadaşlar nba 2k17'nin 35 gb lık versiyonunu indirdim.Kasma sorunu yaşıyorum.Sistemim gtx 960m ekran kartı 8 gb ram i7 işlemci.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfbsk -- 26 Eylül 2016; 23:28:47 >
  • fatihfbsk F kullanıcısına yanıt
    35 GB 'lık versiyon nedir hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Valla ben demoyu hiç duymadım yok diye biliyorum. Ama yine de bir araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corepack diye geçiyor.Update gelmesini bekleyecegiz herhalde.1. Update i yukledim ama işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: duranUysaL

Valla ben demoyu hiç duymadım yok diye biliyorum. Ama yine de bir araştırın.

Ps 4 için çıkmış bende ps4 yerine pc bölümüne yazmışım :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.