Şimdi Ara

dolandırıldım başkasının canı yanması.oto dolandırıcılığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sahibinden.com üzerindne araç almak için gittim aracı gördüm 250 tl kapora verdim adam kayıplara karıştı meğer adam aracın plakalarını süslerini değiştirip aynı araçla değişik ilanlar verip dolandırıcıymış ..beyaz fiyat domlo multijet vip diye geçiyor sahibinden.com üzerinde.her seferinde değişik telefon numara ve isimlerle özellikle cuma günlerini seçiyor araç ilanları için.kendisi savcılığa bildirilmiştir.sonuna kadar hakkımı arıyacağım....
    şu ramazan günde allahımdan ne gazabı varsa görsün dilerim.birde çocuğuyla gelmiş dolandırmaya..bizim alın teri ile kazandığım 5 kuruşla o çocuğunun kursağından nasıl geçiçek..???? dolandırıldım başkasının canı yanması.oto dolandırıcılığı

fotolardakiler örnektir daha bisrüsü ilan verip kaldırıyor.başkalarının da canı yanmaz inşallah dolandırıldım başkasının canı yanması.oto dolandırıcılığı

• buda bugunkü ilanı kendine yeni kurbanlar arıyor dolandırıldım başkasının canı yanması.oto dolandırıcılığı
  • Geçmiş olsun, memlekette üçkağıtçıdan bol bir şey yok, en kısa zamanda yakalatır ve cezasını verdirirsin umarım.
  • Zamanında ben bile favorilere eklemişim bu aracı. Ne güzel yakın demiştim hatta (küçükçekmecedeyim). Bence yarım gün gezmeyle bu adam bulunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • varmı bir gelişme _?
  • Bu ışlerın cezası buyuk sıkayet edın kı baskaları dolandırılmasın. Hergun 250 250 ayda 10-15 bıl tl kazanıyorlar ve doymuyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.