Şimdi Ara

Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL
    Arkadaşlar Merhaba,

Kart Samsun Vatan Bilgisayardan 25/10/2015 tarihinde alınmış ve kutu içeriği eksiksizdir.
    Garantisi devam etmekte olup, faturası mevcuttur.
    Kart sorunsuz ve halen sistemde takılı vaziyettedir.
    Kartı elden satma taraftarıyım onun haricinde
    referanslı arkadaşlara (kişiye göre değişir) önce kart sonra para şeklinde satış yapılacaktır.

FİYAT 650,00 ₺'dir.

Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL Satılık MSI Radeon™ R9 380 GAMING 4G 650 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 12 Temmuz 2016 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel kart. Bu fiyata kesinlikle değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 18 Haziran 2016; 14:38:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nephilis N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ancak referans olmadığı için biraz zor satılacak galiba.

• Kartın sıfırını vatandan kardesıme aldık 10gun oldu, gercekten cok ıyı kart. sıfırı 160-180 tl daha pahalı ancak, temız ıse deger.

ıyı satıslar arkadasım.

referansın olmaması soyle etkıler senı, ıstanbuldan alacak olan bırı samsuna 650 tl havale yapacagına 150 daha koyup elının degdıgı gozunun gordugu yerden almak ısteyebılır. tek dezavantajın bu olur.

hayırlı ısler.
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Söylediklerine katılıyorum Yorumun için teşekkürler.
    Ancak fiyat konusunda yanlışın var Vatan da kartın sıfırı 844 lira ben 640 liraya satıyorum arada 204 lira fiyat farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardlove_72

Söylediklerine katılıyorum Yorumun için teşekkürler.
    Ancak fiyat konusunda yanlışın var Vatan da kartın sıfırı 844 lira ben 640 liraya satıyorum arada 204 lira fiyat farkı var.

Referansı fazla olana önce kartı gönderirsin sonra ücreti ödeme geçer senin için en iyi çözüm bu hocam.
    Fiyatta cok iyi bu arada hayırlı satışlar.
  • Elimdeki kart satılırsa almak için takip.
  • Referans hersey degil.Bugun sahibinden uzerrinden islemci aldim parayi havale yaptim yarin kargolayacak.
    Olmadi bulundugun ilde satarsin.

• Hocam sahibinden de hiç satış yapmadım paradan ne kadar kesiyor parayı ne zaman gönderiyor bilmiyorum ayrıca sitede referansı bol olan adam sonuçta hiç referansı olmayan adamdan güvenilirdir. Çok PM atan oldu ben daha önce buradan hiç bir şey satmamıştım anladım ki satmakta almak kadar riskli ve stresli bir işmiş insanlara güvenmek zor acelem yok güvenilir bir arkadaş denk gelirse satılırsa satılır satılmazsa elimizde kalsın.

Bu arada ilan güncellendi referansı bol olan arkadaşlara (kişiye göre değişir) önce kart sonra para şeklinde göndereceğim. Bunun haricinde elden almak isteyen olursa öncelik onundur.

• Indirim bekliyorum
    Elden alışveriş alıcısıyım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.