Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım 5s, public beta 6 genel anlamda iyi. Beta olduğu için ısınma sorunu var ama finalde düzeltirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mavi ekranı düzeltmişler mi bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    Reset atarken gelen mavi ekranı diyorsan düzelmemiş hala aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: halojan54

yeni yükledim public beta 6'yı. gözüme küçük bir bug takıldı. kontrol merkezinden bluetooth u açtığınızda pil göstergesinin yanında yanan bluetooth ışığı yanmıyor. ancak ayarlardan girip bluetooth u açarsanız simge olması gerektiği gibi gözüküyor. sizde de bu şekilde bir bug var mı? varsa feedback göndereceğim.

Bende bu şekilde bir bug yok. Kontrol merkezinden de, ayarlardan da açsam simgesi gözüküyor.

• halojan54 H kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun bende de var. Feedback göndermeniz iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Ben ios 10 da gelen mesajda sağ üstte i ye tıklayıp yine sağ üstten arıyorum. Böylece numara son arananlarda çıkıyor. Oradan engellenebiliyor.

Aramaya gerek yok ki
    Mesaja gir > Ayrıntılar > sağ üstten "i" ikonuna dokunun > En allata Engelle var
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Daha önceden i nin altında engelle seçeneği çıkıyordu. Ondaki betalarda çıkmaz oldu.
    Teşekkürler dediğiniz yöntemle engellemeyi tekrar yapabildim.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Son beta sürümlerde o seçenek çıkmıyor.

• 9.3.2 de 10.0 beta6 y güncelledim.
    itunes tan iphone a geri yükle dediğimde yazılım indirmeyle ilgili bir sorun oluştu diyor.
  • Beta 7 yükledim operator yazısı görünmüyor başına gelen var mı ?

• IOS 10 ile şöyle bir durum ortaya çıkmış oldu, uygulamaların kapanma hızı çok arttığı için orta tuşa bastığınızda direk olarak masaüstüne atıveriyor, bu durumda multitasking ekranını açmak için orta tuşa çift tıkladığınızda önce bi masaüstüne atıyor sonra multitasking ekranını açıyor. Bu nasıl düzeltilir hiç bilmiyorum, tepkiyi yavaşlatsalar telefon yavaşladı diycez, yapmasalar problem var diyoruz, değişik bir durum oldu bu

• solasguitarra kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de masaüstüne atmadan muktitasking e geçiyor. Cihaz 6s

Dediginiz gibi bir durum yok bende.
    6S.

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Yine i'ye tiklayin, acilan pencerede numaraya ya da isime tiklayin acilan pencerede altta blokla secenegi mevcut ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam ben de masaüstüne atmadan muktitasking e geçiyor. Cihaz 6s

6s ler de yok heralde bilemedim, 6plus var ben de. Örnegin twittera basiyorum, sayfa acildiginda basiyorum iki kez home tusuna, önce masaustune atiyor cok hizli bi sekilde, sonrasinda MT ekranina geciyor. Uygulayi acarken biraz hizli deneyin sizde de olur büyük ihtimal. Ben sikayetci degilim ama, yeterki uygulamalara hizli girip ciksin, kafi

• Hocam bende de 6+ var ama tuşa yavaş basmanızdan kaynaklanıyor büyük ihtimalle ben dr daha hiç masaüstüne atmadı normal MT gibi yapıyorum

• Arkadaşlar merhaba,

İos 10'u İpad 4. Nesil de deneyen var mı ? Herkes memnun gibi gözüküyor şuan. İpad 4.nesil de kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
    Doğrudur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: stivjabs

Hocam bende de 6+ var ama tuşa yavaş basmanızdan kaynaklanıyor büyük ihtimalle ben dr daha hiç masaüstüne atmadı normal MT gibi yapıyorum

Video cekip paylasicam burda aksam, olmayacak böyle anlatmayla demek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

IOS 10 ile şöyle bir durum ortaya çıkmış oldu, uygulamaların kapanma hızı çok arttığı için orta tuşa bastığınızda direk olarak masaüstüne atıveriyor, bu durumda multitasking ekranını açmak için orta tuşa çift tıkladığınızda önce bi masaüstüne atıyor sonra multitasking ekranını açıyor. Bu nasıl düzeltilir hiç bilmiyorum, tepkiyi yavaşlatsalar telefon yavaşladı diycez, yapmasalar problem var diyoruz, değişik bir durum oldu bu

Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ana Ekran Düğmesi ayarlarına girerek tıklama hızını değiştirerek çözüm sağlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.