Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

Valla şu sorun yaşamayanlara imreniyorum. O kadar patch geldi Surfers Paradise'de hala çatır çutur FPS düşüyor. Dün GTX 980'de oynadık sabit 60'lardan 40'lara düşüyor ara sıra. Stabilite sorunu bence hala çözülmemiş. 720p'den tutun 1440p'ye kadar, Lowdan tutun Ultraya kadar ayar farketmeksizin ciddi FPS düşüşlerinin olması optimizasyonda hala sıkıntı olduğunu açıklıyor. Çok nadir de olsa stuttering yine var. Ayrıca dün deneme fırsatım oldu, Forza Horizon 3 için çıkan 372.90 ve 373.06 driverı, 372.70'den 3-4 fps kadar daha az performans verdi bende. Neyse Mafia 3 için mecbur 373.06 kullanıyorum, zırt pırt driver değiştirmekten de usandım. Öte yandan oyundan ata ata da bir hal oldu. Hata mesajı da vermiyor. Pat diye kapanıyor. 8 GB Ram vardı, sorunun bundan kaynaklandığını düşünüp 16 GB'a çıkardım hala oyundan atıyor. Forza'ya aşık olmasam, günde 3-4 saat eğlenceli vakit geçirmesem 20 kere basmıştım refundu. Ama Forza'dır diyoruz dayanıyoruz. Çözülecek şu sorunlar inşallah bekliyoruz işte...

https://www.youtube.com/watch?v=cryIyAqjXZI 14 Ekim güncellemesinden sonra durum yine ortada. İyileştirmeler olsa bile, optimizasyon hala çok yetersiz.

burda işin biraz da ticari boyutu var bence. Donanım sattırmak. Çünkü yukarda da yazılmıştım. oyunun ayarlarını değiştirdiğiniz de performans da hiç bir şey değişmiyor. Sizin dediğiniz gibi her şeyi denedim çözünürlükler farklı görsel seçenekleri window modlar ama sonuç yok. Her şey güzel başlıyorum, çok anlık kısa droplar oluyor. Yarım saatten sonra droplar sıklaşıyor oyun donup masaüstüne dönüyor. Bir çok sistemde sıkıntı çıkıyor aynı şekilde. Ben illaki performansın düzeliceğine inanıyorum. Ama dediğim gibi donanım satışı yaptırmak olduğu için olay birazcık geç optimizasyon gelebilir.

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

&

• Birebir aynısı olmadı ama elimizden gelen bu

TAXI 1 Deki kırmızı şeytan

• 2014 ROLLS ROYCE WRAITH

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

2016 ROLLS ROYCE DAWN

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 19 Ekim 2016; 23:08:28 >

• Camlara film yapınca,kokpit kamerasın ön camın filmli olması sorununun çözümü var mı ? @sarrpy aynı sorun sende de vardı sanırım.

Ayrıca Audı RS4'ün ön tekerleri görünürde belli bir açıya kadar dönüyor ama aracı döndürünce tam dönüyor.
    Focus ST'nin 4. ve 5. vitesi arasında oran farkı yok gibi birşey
  • 1987 BUICK REGAL GNX

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Camlara film yapınca,kokpit kamerasın ön camın filmli olması sorununun çözümü var mı ? @sarrpy aynı sorun sende de vardı sanırım.

Ayrıca Audı RS4'ün ön tekerleri görünürde belli bir açıya kadar dönüyor ama aracı döndürünce tam dönüyor.
    Focus ST'nin 4. ve 5. vitesi arasında oran farkı yok gibi birşey

Bazen yarıştan çıkıp tekrar girmeyi denemek ya da aracı değiştirip tekrar eskisine dönmek çözüm olabiliyordu ancak bunlar da işe yaramıyorsa oyundan çıkıp tekrar girmek daha kesin sonuç veriyordu.

Benim yeni fark ettiğim bir sorun da 2017 Ford F-150 Raptor'da fren yapmak neredeyse hiçbir işe yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

hala kutulu için bir haber yok mu, oyunu satın alacağım ama indirme derdi ile uğraşmak istemiyorum

Yemişim indirme derdini 260 tl verip dijital almak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Birebir aynısı olmadı ama elimizden gelen bu

TAXI 1 Deki kırmızı şeytan

Süper ya

• Efsane bi makine V8 iyi gidiyor arkaya bi dif attığınız zaman sağlam bir yanlama makinesi oluyor hızlanması sesi acayip hoşuma giden bir araç herkese tavsiye ediyorum fiyatıda uygun

• güncelleme gelmiş.. 974mb..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 20 Ekim 2016; 23:20:13 >
  • 2013 BMW M6 COUPE

Bu da minik :)

2016 ABARTH 695 BIPOSTO

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst79107_FH3-Windows-10-Update--October-20.aspx

quote:

Today we'll be launching the latest update for Forza Horizon 3 on Windows 10. This update will feature minor updates to improve performance and stability for the Windows 10 version of the game.
  • yeni güncellemeyi indirdim full hd 2k 4k 8xaa of on denedim , yine 60 fps yi yakalayamdım . bu kadar rezalet bi optimisazyon görmedim . şu oyunun demosunu oynayabilseydim asla almazdım .

oyunun düzeleciğini sanmıyorum . çok rezil bi port yapmışlar . biz boşu boşuna sistem diziyoruz ve pc ye oyun alıyoruz adamlar resmen dalga geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

yeni güncellemeyi indirdim full hd 2k 4k 8xaa of on denedim , yine 60 fps yi yakalayamdım . bu kadar rezalet bi optimisazyon görmedim . şu oyunun demosunu oynayabilseydim asla almazdım .

oyunun düzeleciğini sanmıyorum . çok rezil bi port yapmışlar . biz boşu boşuna sistem diziyoruz ve pc ye oyun alıyoruz adamlar resmen dalga geçiyor

Bende aynen katılıyorum. Update ile zerre bir gelişme olmamış. O değilde 1080p'de bile 60 fps'nin üstünü göremedim. Zaten 1080p'de 45 fps'de çalışıyor. Çok rezalet ötesi bir port olmuş. Çöpbox'ta rahat çalışan bir oyunun en orta karar pc sisteminde bile uçması lazım. Ama biz 1070 ile bile 60 fps stabileteyi sağlayamıyoruz.
    Bence de dediğin gibi update ile düzelmez bu oyun. çöpbox'ın sistemine göre yazılmış bu oyun motorundan adam olmaz.

• quote:

yeni güncellemeyi indirdim full hd 2k 4k 8xaa of on denedim , yine 60 fps yi yakalayamdım . bu kadar rezalet bi optimisazyon görmedim . şu oyunun demosunu oynayabilseydim asla almazdım .

abartıyorsun.. oyunun düzeleceğini sanmıyorum derken oyun ne durumdaki? evet ilk çıktığı gün performans bakımından çok kötüydü.. ama eser yok şimdi ondan... 60 fps yi yakalayamıyorsun diye bu oyun düzelmez demek saçmalık.. dünkü güncellemeden birşey anlamadım da ilk iki güncellemeyle oyunu şekle soktular.. kimse bunu inkar edemez.. ki çıktığı gün aldığım oyunların içerisinde en sorunlusu bu oyundur sanırım..

ayrıca bu oyun 30 fps de çok güzel oynatıyor.. yani battlefielde ki 30-60-120 fps arasında oluşan fark bu oyunda yok.. açık ve net.. 30 fps nin ağırlığını kesinlikle hissetmiyorsunuz..

tamam pc de oynamak için almışız oyunu yüksek fps de kaliteli görüntü sağlamak için.. konsolu 4-5 katlayan sistemlere bu performansı verdirmek ayıptır.. ancak düne kadar da bu oyun pc ye gelecek mi diye sorsan dalga geçerlerdi her halde..

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Bende aynen katılıyorum. Update ile zerre bir gelişme olmamış. O değilde 1080p'de bile 60 fps'nin üstünü göremedim. Zaten 1080p'de 45 fps'de çalışıyor. Çok rezalet ötesi bir port olmuş. Çöpbox'ta rahat çalışan bir oyunun en orta karar pc sisteminde bile uçması lazım. Ama biz 1070 ile bile 60 fps stabileteyi sağlayamıyoruz.
    Bence de dediğin gibi update ile düzelmez bu oyun. çöpbox'ın sistemine göre yazılmış bu oyun motorundan adam olmaz.

Yanlış hatırlamıyorsam, GTX 1070 kullanıyorsun. 1080P'de 60FPS'i yakalıyamıyorsan bence oyundan ziyade farklı bir yerde sıkıntı olabilir. Zira ben GTX 1080 ile 2K - Ultra ayalarda 80-120FPS arası oynuyorum. Bundan bir önceki yamadan sonra bende oyunda hiçbir sıkıntı kalmadı. Ani FPS düşüşleri veya oyundan atma yaşamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.