Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
35
Favori
92.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kamu mega tarifesinden bu tarifeye geçiş cezasız mümkün değil. az önce kaydıma istinaden müşteri hizmetleri aradı. tarife çok güzel sana ihtiyacımız yok havasındaydı resmen.
    10 gün önce arayıp size özel diye 39 tl ye kitlediler. şimdi aynı tarife 29 tl.
    cezalar: teahhüt iptali 36 tl + faturasız hatta geçme 20 tl = toplam 56 tl.
    bu tarifedeki avantaj aylık 10 tl yıllık 120 tl.
    yıllık net kazan. 120-56=64 tl.
    Not: 29 Tl lik tarifede müşteri hizmetlerini aramak parayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

quote:

Orijinalden alıntı: treko

Şimdi bu tarifeye geçtiğimizde 29tl + telsiz vergisi dışında aşım yapmazsak birşey ödemiyoruz değil mi?

+1

Müşteri hizmetleri ile görüştüm 29₺ +1.58 telsiz vergisi dışında aşım yapmazsanız başka ücret yok dediler.
    Ayrıca bankalar vb müşter hizmetleri ile yapılan görüşmeler tüm tarifelerde mi ayrı ücretlendiriliyor yoksa bu tarifeye mi özel?ve ücretlendirme ne kadar oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini hangi numaradan arıyorsunuz ya 4441500 ü arıyorum müşteri hizmetleri için 0 a basın diyince basıyorum yanlış veya eksik bastınız diye kapatıyor teli bağlanamadım 2 saattir.
    madem öyle cezalı falan gerçekten vodafonda falan geçebileceğimiz tarife yok mu taşınalım gitsin telekomdan
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorumm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

quote:

Şimdi bu tarifeye geçtiğimizde 29tl + telsiz vergisi dışında aşım yapmazsak birşey ödemiyoruz değil mi?

+1

Müşteri hizmetleri ile görüştüm 29₺ +1.58 telsiz vergisi dışında aşım yapmazsanız başka ücret yok dediler.
    Ayrıca bankalar vb müşter hizmetleri ile yapılan görüşmeler tüm tarifelerde mi ayrı ücretlendiriliyor yoksa bu tarifeye mi özel?ve ücretlendirme ne kadar oluyor ?

kamu mega tarifesinde ücretsiz. bu tarifede ücretli.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkı_devrim

kamu mega tarifesinden bu tarifeye geçiş cezasız mümkün değil. az önce kaydıma istinaden müşteri hizmetleri aradı. tarife çok güzel sana ihtiyacımız yok havasındaydı resmen.

Hocam sadece Türk telekom müşteri hizmetlerini mi aramak ücrete tabii?yoksa herhangi bir bankayı ya da şirketi de arasak Oraya yapacağımız görüşmelerde mi ücrete tabii?

• quote:

quote:

kamu mega tarifesinden bu tarifeye geçiş cezasız mümkün değil. az önce kaydıma istinaden müşteri hizmetleri aradı. tarife çok güzel sana ihtiyacımız yok havasındaydı resmen.

Hocam sadece Türk telekom müşteri hizmetlerini mi aramak ücrete tabii?yoksa herhangi bir bankayı ya da şirketi de arasak Oraya yapacağımız görüşmelerde mi ücrete tabii?

Faturalı müşterilerimiz için yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

ben buna istinaden ücretli demiştim ama sanırım başına 444 koyduğunuz zaman ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

3 ay sınırı yok bugün avea bayine sordum örneğin turkcell faturasıza geçin 6 gün sürüyormuş sonra tekrar avea ya dönebilirsiniz dedi. Hatta bu 8gb pakete de geçebilir miyiz dedim dönüşte tabiki yalnız 30 tl ceza ödersiniz dedi

aynı soruyu bende sordum görevli gayet bilgili ve emin bi şekilde kesinlikle böyle bişey olmuyo dedi
    Çok denedim geçiş işleminin sonunda sistem kabul etmiyo 3 ay geçmesi şart dedi.bu konuda geçiş yapabilen olursa lütfen bilgi versin bizde yapalım bu fırsat kaçmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 14 Haziran 2016; 11:04:38 >
  • 22 haziranda vodafone'dan geçeceğim. aslında bimcell'i düşünüyordum ama bu tarife çok daha cazip geldi.
  • bende taşıma için evraklarımı verdim ayrıca 8gb üzerine 3 gb de geceleri veriyor toplamda 11 gb eder 1000+dk+sms=29tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: daha_iyiye

bende taşıma için evraklarımı verdim ayrıca 8gb üzerine 3 gb de geceleri veriyor toplamda 11 gb eder 1000+dk+sms=29tl

gece 3 gb size özel mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daha_iyiye

bende taşıma için evraklarımı verdim ayrıca 8gb üzerine 3 gb de geceleri veriyor toplamda 11 gb eder 1000+dk+sms=29tl

gece 3 gb size özel mi?

hocam ttmobile girişinde rekalm panosunda yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

3 ay sınırı yok bugün avea bayine sordum örneğin turkcell faturasıza geçin 6 gün sürüyormuş sonra tekrar avea ya dönebilirsiniz dedi. Hatta bu 8gb pakete de geçebilir miyiz dedim dönüşte tabiki yalnız 30 tl ceza ödersiniz dedi

aynı soruyu bende sordum görevli gayet bilgili ve emin bi şekilde kesinlikle böyle bişey olmuyo dedi
    Çok denedim geçiş işleminin sonunda sistem kabul etmiyo 3 ay geçmesi şart dedi.bu konuda geçiş yapabilen olursa lütfen bilgi versin bizde yapalım bu fırsat kaçmaz

Hat yeni olmadıkça istersen her hafta başka operatöre transfer et sınırı yok. 3 ay sınır yeni hatlarda var. Ancak Türk telekom dan başka operatöre geçip döndüğünüzde bunun gibi fırsat tarifelerinde (30tl sanırım bunda) ceza olarak belli bir miktar para alınıyor. Transfer olmuyor diyen işi bilmiyor. Bu tarifeye olmasa da daha önce defalarca denedim. 30 tl ödemeyi kabul ediyorsanız taşıyın başka operatöre geçtiği gün tekrar Türk telekoma başvurun

• aysberg34 kullanıcısına yanıt
    Bütün operatörlerde aynı kural geçerlidir. Bir operatöre sadık kalmak hiçbir şey kazandırmıyor. Bu sebeple ben hangi operatör iyi teklif veriyorsa ona geçiyorum.
  • borncriminal kullanıcısına yanıt
    aynen

• hakkı_devrim H kullanıcısına yanıt
    Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.

Buradaki müşteri hizmetleri tt müşteri hizmetleri mi 444 ve 850 ile başlayan bütün numaralar mı?
    Müşteri hizmetlerine soran oldu mu? Kafam karıştı? Eğer öyle ise yüzü astarından pahalıya gelir.
  • Ya bu faturalıda sıkıntı mı yaşanıyor? Fatura kabarık mı geliyor noluyor insanlar bir çekimser şu tariflerde faturalıya geçmeye. Bilen eden aydınlatabilir mi?

Turkcell'e kek gibi 50 küsür lira ödüyorum. Ayrıca yeni hat alınca ne kadar süre sonra başka operatöre taşıyabiliyoruz? Numaramı değiştiresim yok.
  • faturalıda 6gb tarifesindeyim bu tarifeye geçmek istedigimi belirttim aksi halde numaramı taşıcam dedim mümkün degil dediler bende aveada herşey mümkün dedim ama olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

faturalıda 6gb tarifesindeyim bu tarifeye geçmek istedigimi belirttim aksi halde numaramı taşıcam dedim mümkün degil dediler bende aveada herşey mümkün dedim ama olmadı

sen çok yanlış girmişsin, faturasıza geçerim dicektin
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    faturasıza dersek olurmu garantiyse diyelim ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.